Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

piškoty

Dropsíky a různé pamlsky pro potkánky.

piškoty

Příspěvekod GEBAR » 17 zář 2006 09:54

dávám svému potkanovi třikrát(někdy i víckrát) denně piškoty....je to špatně???
GEBAR
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod chesterfield » 17 zář 2006 09:56

Potkánkovi se to zaručeně líbí, ale zrovna na linii to není. Tři piškoty denné je rozhodně moc pokud nechceš mít doma "Waleczka tukoweho" :roflcry: ,
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Mája » 17 zář 2006 09:59

Přiklonila bych se k názoru, že ano. Pokud teda z něj nechceš mít tlusťocha. :) Piškoty jsem dávala jen jako pamlsek a to ještě tak dvakrát za týden. Ale teď se mi dostaly do rukou Candie´s ...jsou to "revoluční" piškoty pro psy a nejen pro ně. Můžou to jíst i lidi a není to tak sladké, obsahuje žraločí chrupavku a dalčí zdravé věci. Prodávají je myslím s příchutí piškotu, česneku, ovoce a snad ještě něco. Nemám je ještě teda ozkoušené, pytlík jsem neotevřela, dokud tu nebude mimi, ale myslím, že by to mohlo být fajn.
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod Morrigna » 17 zář 2006 11:12

Myslím, že jeden nebo dva piškoty TÝDNĚ jsou maximum, ale aby ti ho nebylo líto, rozlámej mu je na kousky a každý den dej trošku. Já jsem z naší Tary udělala hroudu sádla a když se kvůli tomu málem neprobala po operaci, moc jsem toho litovala a zařekla se, že už znovu takovoun chybu nikdy neudělám.
Pro celý svět jsi jen jedním z mnoha. Pro potkana jsi celý svět.
Morrigna
VIP
VIP

Příspěvekod Bethan » 17 zář 2006 11:19

já je dávám tak max jednou za měsíc až dva, dám jim to jako normální jídlo do mističky, ak osm piškotů, ale nedostanou nic jinýho, žádný pamlsky ani základní zrní :) prostě piškotová "dieta" :)
Člověk by se neměl vylučovat z říše zvířat.
Sigmund Freud
-------------------------------------------------
http://www.proximo-shop.cz
Nové zboží :) široký potkaní sortiment
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek
Chovatelská stanice: Proximo

Příspěvekod Danny » 17 zář 2006 11:53

Já jsem taky z kluků udělala koule pomoci piškotků....dostavali tak 2 denně. Teď už žádné piškotky!!!
Danny
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Phoebe » 17 zář 2006 13:45

Já piškoty nedávám skoro vůbec... a když jen mrňavej kousíček, když ho vážím :) Ani ne čtvrtku, prostě jen kousíček. A stačí mu to :)

Jinak jeden piškot má 20 kalorií. To je zruba stejně jako jablko, 20g rýže, 100g salátu nebo rajčat...
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod poklad » 17 zář 2006 13:59

Holky dostávaj piškot celej, ale musim říct, že už na jeden pytlík jedeme několik měsíců, takže je nedostávaj moc často.
poklad
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod Helinka » 17 zář 2006 17:02

Holky teda dostanou mnamku kazdej den pred spanim, nekdy je to candieska (zatim chlupy taky maji :roll: ), nekdy kus piskotu nebo dropsik, kulicky z nich zatim nejsou (krome Maximy, ktera nam po operaci docela pribrala)

Promazáno - nevi
Helinka
Superpotkan
Superpotkan

Re: piškoty

Příspěvekod LeDika » 12 úno 2009 21:30

já jsem u Stewarta ještě piškotky nezkoušela, ale dnes jsem je koupila, páč jsem je sežrala :whistle: tak mu zítra zkusím dát.. :)
MYŠÁCI FOREVER !!!

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
LeDika
Skákavka
Skákavka
Potkani: moji potkánci Stewart s Arturem a pejsek JRT Monty

Příspěvekod LeDika » 18 úno 2009 01:17

no samozřejmě...během pár vteřin po piškotu ani památky... :roflmao: :roflmao: :roflmao:
MYŠÁCI FOREVER !!!

LeDika
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod chesterfield » 18 úno 2009 04:44

jo je to opravdu oblíbené - ale pozor jdou hodně na váhu
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Santa » 19 úno 2009 12:13

Dej jim treba mlicko a do toho nadrop piskoty... Miska bude za chvili prazdna :-) Jinak ty piskoty jak jiz zde nekdo rikal , maji hodne cukru po kterem se tloustne...
Ja jsem driv Glorise daval Hodne piskotu kazdej den jeden... A mel jsem ji jak medu Kulicku :lol: Tak jsem ji musel dat trosicku dietku... Ted ji to davam tak dva piskoty az 4 piskoty tydne... Zabalim jim to treba do krabicky nebo do papiru a jsou vysmaty...Dokazou si s tim i hrat
Obrázek
Santa
Růžovka
Růžovka
Potkani: Glorie, Safira, Jingles

Příspěvekod Kimik » 19 úno 2009 12:17

A naši kluci si hlídají štíhlou linii, piškoty prostě nežerou. Takže rada veterináře, dávat lék na piškot, se opravdu minula účinkem.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod LeDika » 19 úno 2009 23:43

to je dobrej nápad s piškotem do mlíka...skusím mu to dát..já si to dávám běžně :lol:
MYŠÁCI FOREVER !!!

LeDika
Skákavka
Skákavka

Další

Zpět na Pamlsky