Stránka 1 z 1

Zeleninové těstoviny

PříspěvekNapsal: 23 kvě 2008 15:22
od Nefertity
Mám dotaz - rozhodla jsem se a konečně vše nakoupila, takže namíchám taky vlastní směs (podle Adély a podle http://chspalpebra.wz.cz/krmeni.html ), kde je napsané, že jsou lepší zeleninové těstoviny. Ty byla kupovat sestra a sehnala "bezvaječné těstoviny barevné". V složení je koření kurkuma, sušený špenát v prášku a sušená rajčata v prášku. Je to ono, nebo něco jinýho? Nikdy jsme zeleninové těstoviny neměla a fakt netuším :smi: Hlavně mě mate to koření, jestli nevadí :roll:

Re: Domácí směsi

PříspěvekNapsal: 24 kvě 2008 11:59
od Nergita
já používám tedy klasický těstoviny, barevný ne.

Re: Domácí směsi

PříspěvekNapsal: 24 kvě 2008 12:02
od Haslerka
já jsme klidně dala i panzani barevné, ale obvykle pouzivam klasicke krmne testoviny.
A kde jsi četla o těch zeleninových? To jsem nikde nenašla na tom odkaze, taky micham podle ni...

Re: Domácí směsi

PříspěvekNapsal: 24 kvě 2008 13:30
od Nefertity
Je to v Adélině příručce.. zeleninové těstoviny - tyhle jsou špenátové a rajčatové.. tak nevím, jestli mám dát trochu klasických, nebo můžu dát tyhle.. hlavně nevím, co bych s nima jinak dělala :roll: Moc mě to teda neláká :roll:

Re: Domácí směsi

PříspěvekNapsal: 24 kvě 2008 14:17
od Haslerka
ty jsi nikdy nemela barevny testoviny?:) Jsou moc dobry..
Ale jinak, spenak, rajce a kurkuma se pouzivaji v nich jen jako barvivo, v malych mnozstvích, nemaji zadnou zvlastni prichut a rekla bych, že pro potkany jsou uplně zbytecné, nicméne když už je máš koupené, tak bych je klidně pouzila. Já jsem je taky pouzilam, protože je mivame bezne doma, ted už kupuju obycejne krmné, jsou levnejsí a jinak uplne stejné.