Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Prodej surovin na míchání krmiva

Vaše recepty na domáci směsi.

Prodej surovin na míchání krmiva

Příspěvekod scoo8y » 22 bře 2008 16:34

Caute.. mel bych dotazek.. potreboval bych typ na nejakou firmu kde se daji koupit jednotlive suroviny do krmiva, klidne i ve vetsim mnozstvi.. krome apetit.cz.. tak jestli víte jeste o necem kolem prahy diky
scoo8y
Růžovka
Růžovka

Re: Prodej surovin na míchání krmiva

Příspěvekod Kometa » 22 bře 2008 21:38

V Dolních Břežanech, ale nevím, jak mají široký výběr. My tam kupujeme pro koně a ti nejsou tak nároční :)
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod chesterfield » 23 bře 2008 08:46

Míchám z různých směsí v Hornbachu, jd tam koupit jakékoli množství od 10 deka po ....? kilo dvě a tak
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod chesterfield » 23 bře 2008 09:00

ale pozor, je tam nebezpečí "živých přísad" , pokud jseš citlivější povahy, tak ne, protože občas se v krmení vyskytují moli. Aby si stímpočítal. Ono to tam je v tak velkém množství,ž e tomu zřejmě nejde zabránit,
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod vranitko » 25 bře 2008 10:36

Moly a jiné "živé přísady" likviduji úspěšně za pomoci mrazáku a zahřátí v troubě :twisted: škoda, že nemám Hornbach nikde poblíž :( taky si potřebuju namíchat novou směsku a sehnat Pšenici je úkol nadlidský...
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak.
I vás dříve nebo později nějaký přejede (Alois Nebel)

Obrázek

máme 3+1... starostí a zmatků
vranitko
Moderátor
Moderátor
Potkani: Asik of Ituri;
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod Haslerka » 25 bře 2008 10:44

ja si musim pískat, u nás na vesnici ve smesnym krame maji psenici, vločky, kukurici, oves, jecmen, slunečnici a vubec skoro vše:) kdyby jsi jel na nejaky sraz, muzes roct kolik a ja ti něco přivezu, ceny jsou lidovy(pšenice 5,50Kč/kg).Ale nezda se mi, že by tam, u vas něco nebylo, zkus takovy ty krmiva, ty jsou v každym městě snad:) a nebo nejaky smesny kram na vesnici:)
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod BinaX » 25 bře 2008 11:12

Tak to mi máme štěstí, že máme ve vesnici statek a na tom statku pěstují obilniny a mezi nimi také pšenici.. a to takhle jednou byla v sýpce díra ve zdi, kudy ta pšenice sypala se ven.. A tak kamarád měl dobrý nápad. Vezmu pytle, kolečko a v noci si půjdu nasypat. Dostali jsme tři velké pytle a zbytek prodal po 200,-. Byla toho plná popelnice (samozřejmě čistě na to) a ještě jsme museli jeden pytel nechat u přítelovo rodičů. Pytle už jsou samozřejmě fuč, protože to bylo v létě. Ale máme slíbeno další pytel, ale bohužel zatím není.. Ach ty vesnice mají své kouzlo.. :whistle: Nyní ovšem taky sháním a nemůžu sehnat. :smi:
BinaX
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Borro of Ituri, Frisco Beris, Jezabell, Elisabeth, Dakota, Catany of Ratsystem, Orca Rat4U

Ti jež čekají za duhovým mostem: Bimbo, Barunka, Bonnie Ball, Flíček, Pan Táta, Shezar, Jessie, Ashley, Stříbro, Dumbička, Tor, Akela Proximo, Hoblinka z Uhelky, Palpebra od Lucky, Fantasy PotkanMarvel, Igor od Nergity
Chovatelská stanice: Chs Ituri

Příspěvekod Haslerka » 25 bře 2008 11:13

http://www.edb.cz/Firmy-ESC397_PG8_SN0- ... k-olejniny našla jsme nějakou databazi vyrobcu....tak kooukni zda nemate neco pobliz...
Moje parta Osmyšáků
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska

Příspěvekod Haslerka » 25 bře 2008 11:15

a psenici jeste maji v adakamu http://adakam.eu/?p=productsMore&iProdu ... enice-5-kg

a jeste od seznamu: http://www.firmy.cz/Obchody-a-obchudky/ ... aj-ustecky

Promazán offtopic - nevi
Moje parta Osmyšáků
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Navel » 01 úno 2010 21:20

http://www.rajzviratek.cz "Krmivo pro ptactvo" - mimo základích surovin jako loupaný oves, ječmen, pšenice,hrách, slunečnice, kukuřice, apod. jsou tam i směsky - nejvíc se mi osvědčila směs pro holoubata :)
Navel
Skákavka
Skákavka
Potkani: potkani, křečci syrští, křečíci roborovského, myšky, dvě andulky, jedna jezevčice Píďalka, mnohonožky, šneci, pavouci... no je nás hodně :)
Chovatelská stanice: Navel

Příspěvekod Kometa » 01 úno 2010 22:59

Trošku offtopic - naši teď vyhráli v tombole na mysliveckém plese pytel pšenice, tak ji holky dostávaj naklíčenou. Ale nevím, zdali je jinak pro krmení vhodná, jestli není lepší oves a ječmen.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod Navel » 02 úno 2010 07:15

určitě jí můžeš zkrmit, já jí přidávám do každé směsi.
Navel
Skákavka
Skákavka
Potkani: potkani, křečci syrští, křečíci roborovského, myšky, dvě andulky, jedna jezevčice Píďalka, mnohonožky, šneci, pavouci... no je nás hodně :)
Chovatelská stanice: Navel

Příspěvekod Haslerka » 02 úno 2010 10:55

komet já mám pšenici jako základ smesi..
Moje parta Osmyšáků
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Kometa » 02 úno 2010 11:03

Aha, já jsem od koní zvyklá považovat pšenici za výrazně méně vhodné krmivo. Plus lepek a alergie na něj a vyhrožování (možná nesmyslné), jak se nalepuje na střeva... Ale myslím, že klíčené zrní je dobré ať je to co je to, tak jí postupně přeci jen skrmuju.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Sharkie » 02 úno 2010 11:07

u nas tvori tiez velku cast zmesky ;)
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Další

Zpět na Domáci směsi