Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Kolik vás stojí domácí směs?

Vaše recepty na domáci směsi.

Kolik vás stojí 1kg kvalitní směsi pro potkany?

30 Kč
10
13%
40 Kč
6
8%
50 Kč
4
5%
60 Kč
8
11%
70 Kč
5
7%
80 Kč
8
11%
90 Kč
11
14%
100 Kč
7
9%
klidně i více ...
17
22%

Celkem hlasů : 76

Re: Kolik vás stojí domácí směs?

Příspěvekod chesterfield » 25 dub 2014 14:31

hm, extra výhodné to asi nebude :zip:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Piškot » 25 dub 2014 18:07

Ne, není to extra výhodné, ani výhodné, ale co bych neudělala pro krysáčky, že? :whistle: :lol:
Piškot
Malý potkan
Malý potkan

Příspěvekod Elerían » 26 dub 2014 15:20

Nooo, keď si vezmeme, že chceme maximálnu kvalitu... tak pri porovnaní napr. s Care+ to je ešte stále menej (a to kupujem suroviny väčšinou v bio kvalite)
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Příspěvekod Sára » 10 kvě 2014 15:01

Směs míchám podle potkaní příručky ;) http://sedmikrasky.skauting.cz/texty/po ... ucka_1.pdf
Dělám tu první:
1000 g krup
500 g loupaného ovsa
250 g pšeničných vloček
120 g burizonů(neslazené)
200 g granulí Misha s rybí příchutí
150 g rozinek
100 g loupané slunečnice
100 g drcených sušených banán
100 g dýňových semínek

-akorát kupuju dost drahé rybí granule acana cat pacifica (je to nějaký superprémiový krmivo pro kočky s 65% obsahem ryb s omega 3 a dalšíma kyselinama a tak jsem si řekal že by mohlo být ok) a ovoce v bio kvalitě a nedávám ho tolik- většinou nasuším hrušky a jablíčka a rozinky koupím dávám do 100g na celou směs:) sušený banány nedávám vůbec protože to co se prodává v obchodech jako sušené banány jsou ve skutečnosti banánové chipsy smažené na oleji. Tak jsem od nich radši upustila :? přidávám tam ještě vlastnoručně usušené bylinky:)taky 100g (sedmikrásky, pampelišky, květy hluchavky, jahodové listí....hezky to potom voní ale je pravda že ty rybí granule to přebijou :lol:
Jinak mě ta směs výjde asi na 100 až 200 Kč podle toho kde nakupuju ;)
Když se mi v noci zdá, že umím lítat, tak nebudu hned ráno skákat z okna, abych to vyzkoušela.
Sára
Růžovka
Růžovka
Potkani: Čita

Příspěvekod Alessa » 14 čer 2014 12:10

Já přesně cenu nevm, míchám to do velké dózy z ikei
Většinu tvoří ječné kroupy, oves holý
dále dávám ovesné vločky, slunečnicová, dýňová semínka, banány, svatjánský chléb v menším množství a trochu hrachovýc a kukuřičných vloček o které jeví zájem až když už není zbytí
občas tam přihdím třeba sušené krevety, rozinky, brusinky atd.
dále relativně hodně pohanky (ne té hnědé)
nikde jsem nesehnala samostatně prodejmé žito a pšenici, v micháné směsi teda něco bylo, ale bez valnéh úspěchu u holek
zkoušela jsem i další vážené věci jako je lesknice, semenec konopí, saflor, paddy rýže atd., ale taky žádný velký úpěch, na drobná semínka mi holky prdí.
Nakupuji na kraici.cz, vyjde to o dost levněji i s poštvným než v obchodě, beru i podestýlku a někdy žrádlo pro kočku a psa.

Jinak jim chutnalo drahý míchaný krmivo od Vitakraftu, ale fakt je kalorické a docela rychle se jim omrzelo a granule už nechávají.
Versele laga mi žerou jakžtakž jen rat complete, ostatní vůbec.
Darwins granule zbožňují a cena je hodně dobrá, sameček mi jí ze zrní jen slunečnici a klidně hladoví, takže ten je živ na granulích občasně se uvolí sníst zeleninu a ovoce
Supr značka je JR farm, od nich směs milují, je tam ta vyfouklá rýže

oříšky maj jen jako mls a další věci dropsy apod. to kupuji zřídka
ze sýrů dávám parmezán, pecorino, kozí sýry, nejvíc samozřejmě vede nezdravá holandská gouda
Croodsovi: uděláme hromadu, kdo neviděl, musí vidět
Alessa
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Remi, Jamie, Beshbetka, Apolenka, Gingerie, Lord Sníh a zatím nepojmenované Pískle

Příspěvekod chesterfield » 14 čer 2014 20:38

na dýňové semínka pozor - ve větším množství jsou pro potkany nevhodné
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Předchozí

Zpět na Domáci směsi