Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Granulované krmivo Hulín

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Re: Granulované krmivo Hulín

Příspěvekod PxNxDx » 30 lis 2010 17:11

Jj já taky plánuji ozkoušet prostě jen ty granule. Míchat kompletní krmivo (tedy ty granule) se směskou úplně ztrácí význam přece :smi:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Mell » 30 lis 2010 21:01

Pokud jste někdo váhali, neváhejte :D
Dnes přišlo deset kilo granulek, kluci po nich šílí, Menoš si narval tři do pusy, Amosek se zabarikádoval s tou svojí v rouře a i malinkému šmakují :smi:
Jen mě smrdí :oops:
Dnes přišly i pelety rat and mouse, no jsem zvědavá, jestli je po těchto nebudou odmítat jako Vasilisáci :whistle:
Mell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Moje lásky
Torin Vasil Champagne de Loren*30. 8. 2010
Mandarin's Simba od Jirky*20. 11. 2010
Darius z Fooobie*25. 11. 2010
Maxwell Joker of X-rats*11. 4. 2011

Za duhovým mostem
Amy of zverex (asi 9. 10. 2008-25. 6. 2010)
Kurt/Cestovatel/ z Fooobie(11. 1. 2009-10.9. 2010)
Meníček z Fooobie(11.1.2009- 24. 1. 2011)
Celestin Amos of Navel(15. 6. 2010-17. 3. 2012)

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 30 lis 2010 21:06

Mě taky docela smrděj, mám je v zavřeném kyblíku a zbytek v origoš sáčku a ještě v zašněrovaný igelitce.
Mell a nevoní ti trochu po mátě? Já ze svých cítím mátu. :lol:

Pokud jim dáš do misky obojí, určitě si vyberou Hulín a rat and mouse snědí až jim dojde. :lol:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Mell » 30 lis 2010 21:30

Teď jsem je šla znovu očichnout a mátu necítím, mají takový zvláštní pach, nevím co mi připomíná, trošku hov.. a něco neidentifikovatelného :lol:
Ale hlavně, že chutnají :D
Mell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Moje lásky
Torin Vasil Champagne de Loren*30. 8. 2010
Mandarin's Simba od Jirky*20. 11. 2010
Darius z Fooobie*25. 11. 2010
Maxwell Joker of X-rats*11. 4. 2011

Za duhovým mostem
Amy of zverex (asi 9. 10. 2008-25. 6. 2010)
Kurt/Cestovatel/ z Fooobie(11. 1. 2009-10.9. 2010)
Meníček z Fooobie(11.1.2009- 24. 1. 2011)
Celestin Amos of Navel(15. 6. 2010-17. 3. 2012)

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 11 pro 2010 17:52

Mám nové informace. Teď jsem domluvila s pánem, tak mě zahltitl. :lol: Mají prý nové s jablkovou dření.
Nicméně prý toto krmivo je vysoce energetické a vyrobeno speciálně pro velkochovy, kde samice rodí stále za sebou a potřebují hodně nabrat a mít sílu, takže naši domácí lenoši po něm spíš naberou. Doporučil mi krmivo střídat s nějakým jiným lehčím krmivem (kupované, doma dělané). Případně s nějakým krmit a tohle jim dávat do misky na doplnění bílkovin a důležitých složek, prý to nemá na kompletnost krmiva vliv.

Sečteno podtrženo, výborné krmivo plné všeho co potkan potřebuje, ale nekrmit výhradně jen s tím, jinak budou z potkanů selata. :lol:
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod jani » 18 pro 2010 19:50

Tak holky to nejedí :? Každá to jen ochutnala a od té doby se to jen válí v misce......Já se jim nedivím, je to tak nějak chemicky ovocně navoněno :grc: Tak to jsem zvědavá, co udělám s těmi 10 kg................ :dozey:
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 18 pro 2010 20:28

Jani, já bych to od tebe kdyžtak odkoupila. :)

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod jani » 18 pro 2010 20:33

Já to ješte pár dní nechám, třeba se rozežerou. Ale proč to tak nechutně smrdí :grc: ty jsi psala, že ty tvoje granule smrdí jako pro psy, ale tahle várka smrdí jako Jar, nebo podobná citronová chemikálie :dozey:
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 18 pro 2010 20:48

Oni dělají různý várky. Je možný, že máte tu s tou jablečnou dření nebo jinou. Moje smrdí jak granule pro psy smíchaná s mátou. :lol:
Myslím, že to holkám začne chutnat jen tomu musí přijít na chuť. :)

A ostatní jak? Jedí vám to?

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod iwanhoe » 18 pro 2010 20:58

dneska jsem si to byla vyzvednout u womi a asi zítra jí to tam naservíruju :)
Čím víc poznávám lidi, tím víc mám rád zvířata. - Munthe
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška
Lassie Sweet Sugar Moo (Moominka) 9.1.2010 - 25.11.2012

Příspěvekod womi » 18 pro 2010 22:36

Já jsem ke každé myši šla zvlášť s granulí, jestl si vezmou. Všichni mi to vytrhli z ruky, tak je to ve všech miskách a nemaj na výběr, prostě to jíst budou. tečh 15 kilo nebo kolik toho mám prostě snědí :smi:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Zuza » 18 pro 2010 23:01

:roflcry: Stejně jako Womi :up: :lol:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod womi » 18 pro 2010 23:24

ehm, ještě bych dodala, že teda smrdí strašně, ale zvykla jsem si :smi: A remus s Arminem si z toho udělali masážní kostku, skoro celou misku si odnosili nahoru do kostky, asi aby nemuseli pro jídlo pořád slejzat :roflcry:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Zuza » 18 pro 2010 23:31

Takhle si odtaha mističku Inža :roflcry: A mě to žrádlo voní :whistle: :oops: :lol:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod kawi » 19 pro 2010 11:44

womi, musime se nejak domluvit na ot krmeni, budu v praze 25-28, ale nejradsi byhc 25 navecer az pojedeme ze strančic do prahy od rodicu, bo v tech dalsisch dnech jsme bud mimo prahu nebo povezu obrovitantkou klec a neivm jak k tomu zbvladnu krmeni :( nebo domluvim odvoz od zizalky :whistle:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

PředchozíDalší

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky