Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Granulované krmivo Hulín

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Re: Granulované krmivo Hulín

Příspěvekod PxNxDx » 18 bře 2011 22:35

tak po 14dnech? od přivezení granulí hlásím, že již po druhé doplňuju misku :roflcry: zejtra holky zvážim, jestli nestrádaj, ale evidentně když je nejhůř snědí to taky :smi:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Zuza » 18 bře 2011 22:36

:roflcry: :roflcry: :roflcry: to de :lol:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod Sharkie » 31 bře 2011 10:27

nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy viac.. to co z krmiva dokazu vyprodukovat mysi (obzvlast vo vacsom mnozstve) je nieco neskutocne.. a to som v noci umyvala klietky, rano som to krasne vsetko citila aj cez 4 dni ucpany nos :smell: :smell: :smell:

zbytok necham na pripady nudze, ked ich tu budem nechavat samotnych na par dni, alebo starochov.. inac ani keby mi za to zaplatili :lol: to fakt nejde, obzvlast v 14 mysiach :grc:
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod jani » 31 bře 2011 18:00

s tim souhlasím, mnohem víc myšáci smrděj (teda bobky)....hulín už nee, s radostí se vracíme k zrní :up:
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Sharkie » 31 bře 2011 18:02

je to trochu skoda, pretoze napr. na Piskotovi je krasne vidiet, jak sa po huline spravil :) v 37 mesiacoch vyzera fakt nadherne :up: ale co je moc, to je moc :lol:
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod jani » 31 bře 2011 18:04

Mě po tom nezhubly ani nepřibraly, ale vidím na nich, že to jedí spíš z nouze když nic jiného nemají. Zrní jim chutná samo o sobě...
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod womi » 31 bře 2011 19:17

Mám asi divné potkany, ale těm mejm to fakt chutná :whistle: Ale smrděj po nich obstojně :roll:
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod PxNxDx » 01 dub 2011 18:46

jj.. ten smrad jsem taky pocítila ve zvýšeném množství.. ale naštěstí už tak 3dny máme poslední Hulín nasypanej v mističce.. takže tak v Pondělí najedem na zrní :yes: :yes:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Sharkie » 16 kvě 2011 19:53

aj keby mi mali mysi umriet hladom, tak Hulin mi uz do bytu nevkroci..

vcera som vycistila tinu, nastahovala tam mladych, ktori ako jediny dostali po dlhej dobe hulin bo mi dosiel jeden pytel zradla a nemala som cas rozoberat dalsi.. dnes pridem domov a v byte sa neda existovat, ta vycistena klietka je za 24hod na :grc: :grc: nikdy viac
Obrázek

Sharkie
Adminka
Adminka

Příspěvekod kawi » 16 kvě 2011 21:42

ja si nai nevsimla, ze by smrdeli :lol: a hrozne jim to hcutna a pribiraj obstojne...repsketive pribirali, kdyz jsme tim krmili :lol:
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod Ajka » 22 kvě 2011 14:32

tak to moje myši po tom teda vůbec nesmrdí a chutná jim to a nepozoruji na nich nic zvláštního (já teda nedávám jen hulín, ale k tomu dávám i holandský vegetariánský granule + eypyny).. No možná je to tím, že já mám pořád ještě tu starou dávku.. To je asi od toho, co se do toho dá. Ale přibírají po tom hezky :)
Oficiální CHS laboratorních potkanů Mandarin´s
http://www.mandarins.wz.cz
Ajka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: HOLKY: Arwen z Reefu, Jedi od Adélky, LMG´s Gerlinda, Jenny´s Loco, Jenny´s Relajado, Snow Flake fon Niederland, Mandarin´s Hope
KLUCI: Xius von Edrimea, Mandarin´s Hippie, Marf fon Niederland, Finn fon Niederland, Whiskey fon Niederland, Milky Way fon Niederland, Husky fon Niederland, Toffe fon Niederland
Chovatelská stanice: Mandarin´s

Příspěvekod Mihi » 27 kvě 2011 22:58

Nevíte, jak je to s odběrem přímo v Hulíně? :roll: Jestli je potřeba si ty granulky mailem předem objednat nebo stačí zavolat jestli tam jsou a stavit se tam... Chtěla bych vzít 10kg na vyzkoušení :)
Obrázek
Mihi
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 28 kvě 2011 15:01

Zkus zavolat a domluvit se, pán je opravdu vstřícný. :up:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod khaty » 28 kvě 2011 19:19

Tak našim potkanom krmivo z Hulína chutí a aj keď to žrádlo samo o sebe mne osobne smrdí, ale už som si na to zvykla, tak som si nevšimla, že by potkani viac smrdeli, resp. ich bobky. My sme spokojný zatiaľ.
khaty
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Igy
Malton (13.3.2010-03.7.2012)
Gangster (17.4.2011-18.5.2012)
Coffey (22.3.2009-12.5.2011)
Jingles (22.3.2009-8.3.2011)

Příspěvekod Elerían » 08 zář 2013 19:16

A ktorými granulami kŕmite? Tými "pro mazlíčky" alebo "pro potkany a myši"? Chcem ich vyskúšať, ale zdá sa mi, že tie prvé sú trochu moc tučné. Nepriberajú po nich potkany?
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

PředchozíDalší

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky