Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Vaječná směs

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Vaječná směs

Příspěvekod bobulka » 28 srp 2010 18:40

Nevím, jestli se to tady už neprobíralo. Nedávno jsem u nás v krámku u vietnamce, který tam má i různý krmení, koupila vaječnou směs pro ptáky. Nevzpomenu si, jak se to jmenuje. Je to taková žlutá drť, jemná a sypká, zalisovaná v igelitu. Krásně to voní, jako po vanilce. Zkusila jsem to myšákům nejdřív vmíchat do krmení, a mohli se po tom utlouct :-) Potom jsem jim to sypala zvlášť do malé misky. Hnali se po tom jako blázni, tak jim to někdy zase koupím. Stojí to okolo 28,- Kč. Máte s tím někdo zkušenost? :love:
bobulka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Kluci : Staroch Pípa, Čumáček, Domino, Hnědýs(syn Pípy), Čerńous( syn Pípy)
Holky: Flíčka, Krtka(dcera Pípy), Bajadérka (dcera Pípy)
Za Duhovým mostem: Cipísek, Cecilek, Šimonek

Re: Vaječná směs

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 28 srp 2010 21:30

Není to sušený vajíčko se strouhankou? My tohle dělávali andulákům ještě s nastrouhanou mrkvičkou. Ale krysatům mě to nikdy nenapadlo dát. :lol:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Káča » 29 srp 2010 07:07

to jsem nikde neviděla prodávat :oops: :shock: ! (a to jsem měla papouchy) nedá se to vyrobit podomácku? :smi:
WE LIVE IN THE ERA OF THE SMART PHONES AND STUPID PEOPLE.

http://www.flatikrita.weebly.com
Káča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: POTKY(*červenec 2004 - +13.6.2008) černá, irské znaky
SUMIKO(aka Samík = japonština - špinavá od popela * červen 2008 - + 22.2.2010) husky
ABEBA(aka Bibuš = arabština - živá, čilá * červen 2008) husky

Příspěvekod myjka » 29 srp 2010 07:14

My to mame pre papagaja ale potkanom mi to nikdy nenapadlo davat.
myjka
černá ofce
černá ofce
Chovatelská stanice: CHS Myjka

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 29 srp 2010 09:28

Káča píše:to jsem nikde neviděla prodávat :oops: :shock: ! (a to jsem měla papouchy) nedá se to vyrobit podomácku? :smi:

Nastrouháš vajíčko a mrkev, smícháš se strouhankou a necháš usušit. Přemejšlím, jestli my do toho tu strouhanku vůbec dávali, asi ne. :lol:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod bobulka » 29 srp 2010 12:04

Dneska jsem na to koukla, je v tom opravdu strouhanka, nějaká semínka, vitamíny, něco z vajec, ještě potom nějaké rostlinné produkty.... 8)
bobulka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Kluci : Staroch Pípa, Čumáček, Domino, Hnědýs(syn Pípy), Čerńous( syn Pípy)
Holky: Flíčka, Krtka(dcera Pípy), Bajadérka (dcera Pípy)
Za Duhovým mostem: Cipísek, Cecilek, Šimonek

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky