Stránka 1 z 1

Avicentra

PříspěvekNapsal: 22 srp 2010 11:54
od BlackButterfly
Koupila jsem potkyškům 1kg kolem 60 kč a podle mě obsahuje dost věcí, potkani papají všechno. Máte s ní někdo zkušenosti?

http://www.krmivajanty.cz/cz-detail-357 ... delux.html

Obrázek

Re: Avicentra

PříspěvekNapsal: 22 srp 2010 12:06
od iwanhoe
mno, mívám něco podobnýho... ale rozhodně to nedávám jako hlavní část krmiva, spíš jenom maličko... tady je moc banánů a slunečnice a chybí tam zrní, což by měla být jedna z hlavních složek potravy

Re: Avicentra

PříspěvekNapsal: 22 srp 2010 12:14
od Domča
iwanhoe : sice hlavní díl směsky, ale když to potkani nežerou, je to naprd :smi:

Re: Avicentra

PříspěvekNapsal: 22 srp 2010 12:15
od Zuza
Já tam teda vidím i poměrně dost zrní :lol: a směska se mi líbí, kdybych nekrmila Care, tak bych ji klidně koupila, než po týdnu stejně vyhazovat půlku misky nesežranýho jídla.

Re: Avicentra

PříspěvekNapsal: 22 srp 2010 12:18
od iwanhoe
nj, tak já jí to tam nechávám dokud to nesní aspoň z půlky... takže mě papá i to zrní :smi:
sušenej banán dávám jako pamlsek a z každé směsi ho vybírám, je to neskutečně kalorický :dozey:

Re: Avicentra

PříspěvekNapsal: 22 srp 2010 13:41
od nevi
Tohle mně připadá spíš jako potkaní mekáč než kvalitní krmivo, samé kalorické bomby a sladkosti :shock: Ona Avicentra je tady prý značka typu Pedigree Pal, prostě zverimexové levné krmivo, kde kvalita zcela odpovídá ceně :roll: Potkanům to možná chutná, ale budou z toho tloustnout a budou mit přitom chybět živiny...

Re: Avicentra

PříspěvekNapsal: 22 srp 2010 13:53
od Zuza
Mno já nevím, nekrmit čím krmím, tak jim tohle klidně budu do něčeho míchat nebo s něčím střídat, aspoň to že jim to chutná by se mi líbilo (ale neříkám že by žrali jen tohle a měli to pořád) :smi:

Re: Avicentra

PříspěvekNapsal: 22 srp 2010 15:45
od BlackButterfly
Já si směsi domíchávám, takže jim nedávám jen tohle. Ale jako základ se mi to celkem líbí

Re: Avicentra

PříspěvekNapsal: 24 srp 2010 11:53
od Haslerka
Jo, pokud člověk bude chtít mít tlusté myši, bude krmit tímhle....

nedala bych to ani jako základ, banány, ořechy a jiné sušené sladkosti prostě do směsky nepatří. Jinak žerou/nežerou - to je vše jen o tom, jak máte potkany rozmazlené. Moje holky žerou i zrní, protože dostavají maximálně lžíci na hlavu a to ještě některý den nedostanou a dostanou třeba jen zeleninu....

mmch zabijela bych vyrobce, který toto vyrábí pro činčily. Neskutečné....

Re: Avicentra

PříspěvekNapsal: 24 srp 2010 12:25
od PxNxDx
Tak na mě je ta směska moc doplňková.. slunečnice, banán, buráky... nic moc se mi zdá teda.. možná jako přídavek do základní směsy OK :smi:

Re: Avicentra

PříspěvekNapsal: 24 srp 2010 12:34
od Krysa Vasilisa
Jako směs ani do směsy bych jim to taky nedala, krmím směsí bez všech těhle věcí, žádné banány, rozinky, oříšky... tohle by se ale hodilo do pamlskovacího míčku. :lol:

Re: Avicentra

PříspěvekNapsal: 24 srp 2010 12:37
od Haslerka
Jako pamlsek párkrát do týdne proč ne, s tím souhlasím...

Re: Avicentra

PříspěvekNapsal: 23 črc 2013 14:13
od Hančík
Já krmím směsí od Avicentry už od malička, ale ne touhle pro činčily, ale přímo pro malé hlodavce myslím, na obrázku je potkánek, morče a králík myslím, ale teď nevím přesně. Rozinku jsem tam neviděla asi nikdy, oříšek jen zřídka a těch banánů tam taky moc není. Možná to jen působí na tom obrázku schválně i když možná je ta pro činčily jiná. Obilovin je tam myslím celkem dost. Dřív jsem nepřimíchávala, ale ted přidávám ovesné vločky a občas kukuřičné lupínky nebo tak. Ani jeden potkánek rozhodně není žádnej tlouštík. Holčička je žížalka a klučina myslím akorát na svojí velikost, občas si říkám co to mám za prcky, když čtu jaké váhy a velikosti mají někteří z vašich :lol: :lol: Takže bych to úplně nezavrhovala, ale vždycky když jim dávám papání tak další dostanou až to snědí až na ty granulky-válečky, ty nesní nikdy to bych se nedočkala).

Re: Avicentra

PříspěvekNapsal: 25 črc 2013 12:15
od Hančík
Jen se trošku opravím, jmenuje se to Special je to od Avicentry, ale na obrázku je potkánek, křeček a morče (nebo to tak alespon vypadá :) ). Králíka jsem asi viděla na něčem jiném, nejspíš na granulkách

Re: Avicentra

PříspěvekNapsal: 28 úno 2014 21:49
od Dyfflin
Tiež kupujeme Avicentra special pre malé hlodavce a u nás chutí a ešte má aj skvelú cenu :) nekŕmim ňou ale stále, zmesky obmieňam ..no s touto som veľmi spokojná. Avicentra deluxe je tuším raz taká drahá alebo aj viac, ešte sme ju nemali ale určite je tiež super..no ja dávam do zmesky ešte ďalšie doplnky + dostávajú "všeličo" takže asi ju ani skúšať nebudeme :lol: