Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Vitapol Magic line

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Vitapol Magic line

Příspěvekod eva.jingle » 08 úno 2010 15:05

Je to sice "základní krmivo pro křečky" :smi: ,ale potkanům(aspoň těm našim to chutná-dnes jsem to koupila,ozkoušela a jen se po tom zaprášilo.Jako základní směsku pro myšouny bych to nepoužila,ale jako doplněk je to dobré ;) .
Je v tom ovoce(např:banány,jablka,hrozinky...),zelenina(např: suš. okurka,mrkev,brokolice...),něco málo zrní (slunečnice,dýně,vločky..) ,nějaké křupky a musli.
Složení:
obilné produkty 46%,zelenina 20%,ovoce 16%,semena a ovoce obsahující olej 13%,pekařské produkty 5%
(proteiny 15%,tuk 6,7%,vláknina 9,8%,popel 4,3% ,obsahuje přírodní vitamíny)
Obrázek
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Re: Vitapol Magic line

Příspěvekod Kometa » 08 úno 2010 17:21

Nic o barvivech tam nepíšou?
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod eva.jingle » 08 úno 2010 18:11

Barviva tam nezmiňujou..
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod Haslerka » 08 úno 2010 22:46

já bych vitapol stejně jako jiná polská krmiva absolutně nedoporučila. Kvalita jejich vyrobku byva pofiderni...
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod eva.jingle » 12 úno 2010 01:45

No já jsem taky po špatných zkušenostech několik let Vitapol nekupovala-ale nedávno jsem právě nakoupila několik balení "na zkoušku" a změna oproti dřívěšku je podle mě znát-koupila jsem pro potkany a pro osmáky-bylo to voňavé,neprášilo se z toho-jak to někdy bývá a myšákům to chutnalo.Samozřejmě se mi nevyplatí to používat jako každodenní krmení,to by mě vyšlo draho,pro celou smečku ;) ,ale občas to pro zpestření koupím.Takže když jsem viděla tuhle "novinku" ,tak jsem taky vyzkoušela ;) .
Mě se na tom líbí,že to co v tom krmení má být,je tam i okem vidět :smi:
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa

Za duhovým mostem:

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky