Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Beaphar CARE+

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Re: Beaphar CARE+

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 01 dub 2011 16:03

Tak už ho mám taky doma. Dneska mi přišlo. :bash: Tam snad musí přimíchávat oregano nebo tymián, je to cítit jak pizza a taky to tak chutná.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod rusjana » 23 dub 2011 21:43

Moji dacani je nežerou....ani se jich nedotknou, tak jsem je poslala mezi zname, aspon u nich je doma nekdo zere...ale taky ne vsichni...potkysi na ne udelali fuj fuj..a ikdyz jsem je nechala vyhladovet a meli jen bephar, tak radeji trpeli hlady a do misky mi aj nadelali bobky...asi byli fakt nasrani, ze jim to davam:)
rusjana
Skákavka
Skákavka
Potkani: Pupík,Dumbík

Příspěvekod Hayam » 23 dub 2011 21:50

Proti gustu žádný dišputát :lol: Mně to žerou všechny a nemůžu si stěžovat. Jako jediné krmivo mi taky neubližovalo Daky...
Chovatelská stanice potkanů Al Gabal

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Dámy
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové
Ulk van Rattonia, Go-Go Juice (Džus) OdAdush, Bebešin Kaa

Na louce za Duhovým Mostem
Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat
Chovatelská stanice: Al Gabal

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 25 dub 2011 10:05

Mě ho kluci jedli hrozně rádi. Nejdřív na to taky nevěřícně koukali, ale pak byla denně vyluxovaná miska a jedli to s nadšením. Jen méně zápachu z bobků jsem nezaznamenala.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Hayam » 25 dub 2011 11:18

To ne, ale mým míň smrdí kožich. I když možná je to tím, že už neznačkuje Opium, která má fakt pálivý smrad, ale Ashanti, která voní a priori hezky :)

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové

Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat

Příspěvekod PxNxDx » 23 čer 2011 17:56

co si o tomhle krmení myslíte co se týče vhodnosti pro starší myšata? Teď krmíme XtraVitalem, ale to je fakt z nouze. Až to dojedem ráda bych holkám přešla na něco lepšího, kompletního a plně vyhovujícího :oops:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 23 čer 2011 18:21

Tohle je kvalitní krmivo, takže by si holky při něm měly držet váhu. :up: Taky uvažuju, že ho zase klukům koupím.

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod PxNxDx » 23 čer 2011 18:27

Tak ono nevypadá, že by holky hubly (až na Baruš, která "chátrá" nějak celkově :( ) ale, aby tu váhu měli taky z něčeho kvalitního a ne jen špek a tuk z ničeho :oops: což se teď už u samo-domo směsi trochu bojim...
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 23 čer 2011 20:12

Na to jsou granule nejlepší. Ještě rat complete je dobrý, to má jenom 5% tuku a 20% proteinů. Ale beapharu věřím víc.

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod Hayam » 24 čer 2011 13:58

Pxí, XtraVital taky není špatný, je to ta samá značka, jen mi z toho holky příliš vyžírají a žerou jen to co jim nejvíc chutná.

Beapharem krmím i babky nejbabkovatější a nestěžují si mi :lol: A mimino mi po tom roste hodně (natahuje se, netloustne), takže si myslím, že je fakt dobré. Krmím jím už přes půl roku a nemůžu si vynachválit :up:

Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan

Pánové

Příspěvekod PxNxDx » 24 čer 2011 14:13

Hají já vim, že XtraVital není špatnej, ale na mě moc málo zrní a spousta těch "těstovin". A holky je nežerou..
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Tami » 06 zář 2011 09:51

tak vyskúšali sme viacero typov krmív, ale toto jednoznačne u nás vedie :) síce mne to až tak nevonia, ale babam neskutočne chutí, len škoda, že im ho nemôžem dopriať stále keď sa im minie, predsa len tá cena... :roll:
Radegast * Deidra * Betelgeuse * Eri * Liora * Hephzibah * Hajar * Chayyim * Chenglei * Xaria * Hulk * Mia Amore * Lentilka * Aris * Khajiit * Kamenwati * Leia * Lancelot * Wincent * Maleah * Magnus * Ookami * Onatah * Orion * Quiché

A za dúhovým mostom na nás čakajú: Ňufa, Amaya, Arleen, Eileen, Priscilla, Arya, Ereira, Zarja, Daphne, Freya, Gooshi, Venibbeth, Adaliah, Aston, Alvar, Usoa, Cyka, Claribel, Collette, Xochilt, Rozárka, Kalamita, Ishmar, Désirée, Curry, Cadfael, Cadhla, Ghaliya, Hayley, Farida, Merlot, Farkas, Basmath, Odet, Esha
Tami
Skákavka
Skákavka
Potkani: SBA Radegast *13.11.2015
Deidra Equilibrium *10.1.2016
Betelgeuse Myšmaš *18.1.2016
Eri Equilibrium *6.5.2016
SBA Liora *23.5.2016
Hephzibah Equilibrium *10.10.2016
Hajar Equilibrium *10.10.2016
Chayyim Equilibrium *20.10.2016
Chenglei Equilibrium *20.10.2016
Xaria of Lavan *17.1.2017
Unique Rattery's Hulk *30.3.2017
Mia amore od Raubířů *30.4.2017
Unique Rattery's "Lentilka" *?.?.????
Aris of Lavan *2.7.2017
Khajiit Equilibrium * 4.7.2017
Kamenwati Equilibrium *4.7.2017
Leia Equilibrium *25.8.2017
Lancelot Equilibrium *25.8.2017
Wincent od Krisicy *15.10.2017
Maleah Equilibrium *17.11.2017
Magnus Equilibrium *17.11.2017
Ookami Equilibrium *8.3.2018
Onatah Equilibrium *8.3.2018
Orion Equilibrium *8.3.2018
Quiché of Beautiful Rats *6.5.2018
Chovatelská stanice: Equilibrium

Příspěvekod Ali » 06 zář 2011 18:19

Naše myše to taky dlabou, mícháme to s obyčejnějším krmením....
Dangerous Beans had said ´What is a rat?´and Hamnpork had replied, ´Teeth. Claws. Tail. Run. Hide. Eat.That´s what the rat is.´
(Terry Pratchett: The amazing Maurice and his educated rodents)
Ali
Skákavka
Skákavka
Potkani: Osky & Esme
Blondie, Linka, Amy, Niki

Příspěvekod Jerryna » 30 říj 2011 11:19

Tak moji myšové zas naopak na to dlabou :lol:
Láska je definovatelné, amortizované, periferické komplexum, kde v pseudoindividualistickém egocentru se vyvolává pocit, že šukat je boží

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ZA DUHOVÝM MOSTEM:
Khajit z Mouseville /Pepíček/ 16.5 2009 - 1.8 2011 (05:45)
Šlupka z Utahraptor /Šuplíček/ 7.7.2011 - 8.10.2012 (15:10)
Ilian z LMG /Smyl Flek z Nohavic/28.6.2011 - 10.11.2012 (09:30)
Ildiko z LMG /Veverka z Bytíšky/28.6.2011 - 11.3.2013 (16:05)

Příspěvekod kikuska » 19 úno 2012 22:12

Ahojte, chcela som sa spytat co pouzivate krmivo beaphar Care+ dlhsie ci ste nahodou nezaznamenali nejake zdravotne tazkosti u potkanika. Ja uz totiz svoje baby krmim tymto krmivom dlho, nikdy sme ziadne problemy nemali. krmivo chuti a vzdy chutilo. moje holky su v podstate cely zivot na tomto krmive, ale mame teraz u jednej potkanky zdravotne problemy tak mi napadlo ci nemoze to krmivo posobit ako alergen a sposobovat jej neustale skriabanie a nasledne chrasty. a nikde som nenasla ziadne normalne recenzie na to krmivo, ci studie, ze by mohlo vyvolavat pri dlhodobej konzumacii alergicku reakciu. Preto mi napadlo ze ci sa u vas nieco podobne nevyskytlo v suvislosti s jeho pouzivanim.
(samozrejme ze ako dovod jej skrabania beriem v uvahu aj parazity, ale chcela by som vylucit aj moznost ze to moze byt alergia :oops: )
diiky!
kikuska
Růžovka
Růžovka

PředchozíDalší

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky