Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Beaphar CARE+

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Beaphar CARE+

Příspěvekod zulu » 30 zář 2009 17:40

nemáte někdo zkušenost?
http://www.happyanimals.cz/krmivo-pro-hlodavce/beaphar-care-potkan-1-5-kg
vypadá to celkem schopně, ale ta cena zase...
Obrázek Obrázek
zulu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Foxie

Re: Beaphar CARE+

Příspěvekod Phoca » 03 říj 2009 15:19

kamarátka si ho kúpila - vraj je to "x-tra vital v granuliach" - teda neviem, či je to absolútne rovnaké krmivo ako sypká zmes, ale vraj to teda sú granule.. a potkany jej to moc nežrali - ale to sú mršule preberavé :lol:
Stát, stát, někde na kopci stát
a zapálit ohně, višňový sad
potichu kousám a deru se ven,
ve dne jsou noci a v noci je den

...ve dne jsou VLCI.

Obrázek
Phoca
Moderátor
Moderátor
Potkani: ----------------------------------------
6 BUFEŤÁKOV:
*Sardinka - OdAdush (d, pearl self)
*Čiman - LMG (r, beige irish)
*Otario - Yawner's (d, rus.blue self)
*Eduardo - Niflheim (d, topaz self)
*Ugomon - Sibirskij (burmese self)
*Dr. Emmet Brown - Yawner's (d, beige self)
-----------------------------------------
SPOMÍNAME na:
Myšiho, Axíka, Milkyho, Ájinka, Hasiho, Ufinka, Bertíka, Alfíka, Jogiho, Vinýska, Darwina, Budulínka
------------------------------------------
Chovatelská stanice: Chiquitos de Phoca

Příspěvekod Zuza » 03 říj 2009 21:15

Tak mě to tak zaujalo, že jsem šla krmení hned otevřít, kluci si každej hned z ruky vzali granulku, Artík ji zchrupnul, držel si ji jak machr jen v jedný tlapce :smi: :lol: a Asík ji zahodil v domečku :roflcry: No a další si už ani jeden nevzal, nicméně musím konstatovat, že jsou přežraní, dneska měli piškotový den :whistle: Ale oni je vdechnou a jestli to bude jenom trochu dobrý pro jejich zdravíčko, tak mě to nezabije, jsou jen dva a nemají spotřebu slona :whistle: Uvidíme zítra jestli přes noc ubyde :twisted:
Jinak můj pocit, vůn úžasná, žádný krmivo mi takhle krásně nevonělo, je to trošku jak mateřídouška, fakt super :smi:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod mikka » 25 říj 2009 19:50

Tak moje holky se do těhle granulí uplně zamilovaly vrhají se na to i po druhém balení stale s nesmírnou chutí :lol:
Jen teda doufám, že za ty hříšný peníze jsou opravdu kvalitní co se mi nelíbí je, že jsou barevne a vzhledově vypadají jako pedigree pro psy :roll: , ale musim uznat , že náádherně aspon mě voní po bylinkách či co toje :smi:
ObrázekObrázekObrázek

Enzovo stránky: www.pinckulisek.estranky.cz kočičí utulek- spousta dospělých koček tak kotátek http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/29
mikka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Eliška a Amálka 8.2013

S láskou vzpomínám:
Mikuška I a II ,Ivy Havelče,Tara,Bessie of Bangala,
Nellinka, Příšera, Raketka a Filípek

Příspěvekod Mell » 31 říj 2009 13:38

Moji potkyši ji taky mají, malý malý balíček na ochutnání a jí to.Ale jak píše kimik, samotné granule už bych jim nedávala.Jednou by mi je snědli a pak by si vybírali.Já dávám pár granulek do směsky, protože je tam zvýšený obsah echinacey.Ale ve větším množství už to nekoupím,přijde mi to docela drahé.
Voní mi to krásně, být potkanem, hned se na to vrhnu :lol: Pejskovi taky chutnaly ;)
CARE+ Rat
-velice chutné superpremiové krmivo, které bylo vyvinuto ve spolupráci s chovateli, veterináři, odborníky na výživu. CARE+ je 100% extrudované krmivo, tedy každá paleta má stejné množství(vše v jendom) dky tomu máte jistotu, že Váš potkan má vše co potřebuje, protože je eliminována možnost vybírání části potravy.Tvrdé palety se přirozeně starají o zuby(dentalcare).Díky tepelné úpravě mají proteiny větší stravitelnost.

Toto krmivo má nízký obsah tuků a vyvážený poměr mastných kyselin Omega 6 a Omega 3.Krmivo také obsahuje echinaceu a Spirulínu(řasa).
Přídavek FOS a MOS obsažených v prebiotiku pomáhá chránit zažívací trakt a obsažená YOUCCA SHIDIGERA pomáhá minimalizovat zápach výkalů.
Mell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Moje lásky
Torin Vasil Champagne de Loren*30. 8. 2010
Mandarin's Simba od Jirky*20. 11. 2010
Darius z Fooobie*25. 11. 2010
Maxwell Joker of X-rats*11. 4. 2011

Za duhovým mostem
Amy of zverex (asi 9. 10. 2008-25. 6. 2010)
Kurt/Cestovatel/ z Fooobie(11. 1. 2009-10.9. 2010)
Meníček z Fooobie(11.1.2009- 24. 1. 2011)
Celestin Amos of Navel(15. 6. 2010-17. 3. 2012)

Příspěvekod nevi » 20 lis 2009 11:26

Krmení má tvara a velikost "akorát do pacek", potkanům zjevně chutná (ochutnávali rovnou ze sáčku). Zatím krmíme dva dny, takže ještě nemůžu posoudit, jak jim svědčí, ale vždy hubená pažravá Tarja po něm nabrala dalších 10 g.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Zuza » 20 lis 2009 15:05

Kluci už dostávají granulky do jídla už nějaký pátek a pořád jim chutnají a přibrali na váze, což vzhledem k jejich věku opravdu oceňuju, takže my tuhle dobrotu budeme kupovat určitě dál.
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod mikka » 21 lis 2009 09:57

Já u tohodle krmení určitě zustanu dál už kvuli Nele normálního zrní se nenažere a po tomdle mi přijde , že má na kostích snad trochu tuku ?? Další plus u tohodle krmení je, že jim méně smrdí bobky a méně čurají a hlavně holky vyčistí celou misku a nejsou všude jen rozházanézbytky zrní co jim nechutnaj..

Akorát teda ta cena je šílená příští týden koupim to 3 kg balení ty kilovky se nevyplatí :roll: Ale u tohodle holt platí za kvalitu se musí platit..
ObrázekObrázekObrázek

Enzovo stránky: www.pinckulisek.estranky.cz kočičí utulek- spousta dospělých koček tak kotátek http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/29
mikka
Superpotkan
Superpotkan

S láskou vzpomínám:

Příspěvekod Zuza » 21 lis 2009 10:46

Ono je i 3kg? Tjo já včera objednala 1,5kg asi za 250, ale nám to vydrží docela dlouho, každopádně je to nejlepší krmení co jsem za ty roky vyzkoušela :smi:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod mikka » 21 lis 2009 13:30

Tak to je nějaké divne pochybuju, že by zrovna ve zevrimexu to bylo o tolik levnější :roll: hmmm tak to určitě bude 1,5 za 300 a to už se mi moc nelíbí :?

Ono by se zrovna určitě 3 kg balení vyplatilo jen zjistit jestli se to taky dělá..
ObrázekObrázekObrázek

mikka
Superpotkan
Superpotkan

S láskou vzpomínám:

Příspěvekod mikka » 21 lis 2009 13:34

Kimíku, ale ono teda aspon mě to tak přijde je menší spotřeba těhle granulí než zrní já dávám denně 1 plnou misku pro 3 potkany plus mají v kleci pořád něco na chroupání a nemocná Nela ještě zvlášt dostává další jídlo..
ObrázekObrázekObrázek

mikka
Superpotkan
Superpotkan

S láskou vzpomínám:

Příspěvekod mikka » 27 lis 2009 10:27

Tak už krmím výhradně jen touto značkou :roll: Ted mi nějak došli peníze a koupila jsem holkám pytlík se zrním. Během chvilky jsem měla zrní po celé místnosti a holky čuměly jako jestli jsem se nezbláznila.

Tak jsem klusala koupit BC a že koupím rovnou těch 5kg jak jsem psala, ale ouha žádný 5kg, ale jen 1,5 kg ono jak to měli na te cedulce a nevešlo se jim to tam celé tak to napsaly takhle Beaphar CARE 1,
5 kg 299 kč no a já viděla jen těch 5 kg za 299 kč :?

Ale co se dá dělat kvuli Nele je nemužu nechat hladovět, aby jedly něco jiného..
ObrázekObrázekObrázek

mikka
Superpotkan
Superpotkan

S láskou vzpomínám:

Příspěvekod Sjů* » 27 lis 2009 10:42

Chtěla bych poprosit, nemůžete dát někdo foto, jak to vlastně vypadá? :whistle:
Sjů*
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: DUHOVÝ MOST :'(
♥ Kessie *7. 2. 09 † 21. 4. 2010
♥ Clarissa *24. 3. 09 † 7. 2. 2011
♥ Amy *30. 4. 09 † 24. 3. 2011
♥ Judy *30. 4. 09 † 4. 11. 2011
♥ Daisy *8. 6. 10 † 12. 10. 2012

Příspěvekod mikka » 27 lis 2009 10:50

Fotit to ted nemám čas , ale jsou to barevne granule ruzných tvaru a krásně voní po bylinkách :)
ObrázekObrázekObrázek

mikka
Superpotkan
Superpotkan

S láskou vzpomínám:

Příspěvekod Kometa » 28 lis 2009 12:01

Dostala jsem pytlík na ochutnání od Nevi. Voní to pěkně (tak mě napadá, že když nevím, co je v tom za bylinky, bála bych se to krmit ve větším množství a stále), potkani se mi na to vrhají (ale to neberte jako důkaz kdovíjaké chutnosti, mě by ty moje sarančata sežraly i plastový atrapy jídla, jsou neuvěřitelně žravý).
Ale teda ta cena mě poněkud omračuje. By do toho museli dávat ještě kaviár a lanýže abych si přestala myslet, že je to nechutně předražený.

Líbí se mi, že jsou to malé granulky, že nemusím jako u Prestige Duo rat hledat 4 stejně veliké granule (aby dožraly zhruba stejně a nervaly se), ale za tuto cenu fakt nee. Možná kdyby fakt byly hubený a špatně jedly, ale ony jsou všechny jak kombajny, spasou cokoli a v jakémkoli množství.

Jak je ten 1,5kilový pytel veliký? Připadá mi to dost lehoučké.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Další

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky