Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Sušená echinacea

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Sušená echinacea

Příspěvekod eva.jingle » 28 kvě 2009 13:33

Koupila jsem myšankám echinaceu: http://minishop.kralici.cz/p725-echinacea.aspx jen mi není jasné,jak je to s "dávkováním",na netu jsem všude četla,že předávkování echinaceou není možné(tedy psáno o lidech).Na balíčku s echin.je napsáno : several times per week using small portions suited to the size of the pet. Vzhledem k tomu,že moje angličtina je chabá,tak nevím-zamíchala jsem zatím trošek do směsky a myšounům to chutná.Kdyby byl někdo tak hodný a mohl mi to přeložit,byla bych moc ráda-překladač mi vyhazuje hrozné kraviny :lol: .A jestli to máte někdo ozkoušené,kolik toho dávat,napište prosím :up: .
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Re: Sušená echinacea

Příspěvekod Haslerka » 28 kvě 2009 13:55

"několikrát týdně podejte malé porce upravené s ohledem k velikosti zvířat"
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Re: Sušená echinacea

Příspěvekod eva.jingle » 28 kvě 2009 14:10

;) díky Haš :up: ,akorát škoda,že to nepíšou trošku "konkrétněji" :smi:
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky