Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Krmiva JR Farm

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Re: Krmiva JR Farm

Příspěvekod inuska » 20 pro 2010 20:48

iwanhoe píše:já nad tím taky chvilku kroutila hlavou :smi:
ale co mě teda dost šokovalo, bylo zařazení fretky a ježka mezi hlodavce :dozey: copak to jsou hlodavci? To, že se mezi ně zařazují králíci, to beru - mají aspoň ty dorůstající hlodáky, ale kdo kdy viděl ježka nebo fretku něco vyloženě hlodat?? a taky proč ve "startovacím balíčku pro potkany" není krmivo pro potkany, ale pro morčata??
docela mě mrzí, že to Feast už není v tom menším balení, pro mě kupovat rovnou 2,5 kila na jednu myš je celkem dost :( navíc když nevim, jak jí to bude chutnat :roll:

Ježka a fretku promyslíme, máte samozřejmě pravdu, ale nechtěla jsem dělat moc složitou strukturu. Ve startovacím balíčku je krmivo pro potkany FEAST 600 g, samozřejmě to byl překlep. Budu ráda, když nám tyto chyby příště napíšete na naše stránky JR Farm na Facebooku, protože když sem jednou za měsíc přijdu a napíšu například, že krmivo Feast v gramáži 600 g máme opět skladem, tak mě moderátoři nesmyslně smažou, jakože nepovolená reklama. Když si založím vlastní fórum, tak mi ho zavřou. Takže je mi líto, ale na tomto fóru Vám informace podat nemůžu, i když bych moc ráda. Proto Vás všechny uvítám na Facebooku, kde zodpovíme všechny Vaše dotazy a budeme rádi za upozornění na chybky, které se na novém eshopu, samozřejmě, mohou vyskytnout. http://www.facebook.com/pages/JR-Farm-s ... 8226855081
inuska
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod inuska » 20 pro 2010 21:00

Esmit píše:Néééé ale mohli byste zrušit zelené peletky ze sena, které potkani stejně nežerou O:-) Jinak jsem spokojená, akorát mě vyděsilo náhlé chlubení "Testováno na zvířatech", když jsem si od JR farm kupovala taky proto, že to je šetrně testováno... ale takhle se s tím chlubit? To mi najednou přijde zvláštní. Každé krmivo je testováno ale některé jsou ohavným způsobem...

zmazana zbytocna citacia - sharkie

Všechna krmiva JR Farm jsou testována na zvířatech. Na rodinné farmě, kde se krmivo vyrábí, bydlí spousta zvířátek. Jsou to důležití zaměstnanci firmy, kteří mají jediný úkol - ochutnávat krmiva dříve než se dostanou do prodeje. Takže k Vašim zvířatům se do misky dostane jen to, co schválili jejich zahraniční kamarádi :o)
inuska
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Filanda » 07 úno 2011 17:02

Protože mě některé ty výrobky zaujaly, chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti ze zdravotního hlediska. Tedka myslím svrab a breberky. Moje holky dostávaj už nějaký čas jen různé bio vločky a zrní co se prodává pro lidi, protože se mi nechce věčně zaléčovat svrab a vetka mi sama říkala, že ji přijde lepší kupovat tyhle věci než klasické směsi, protože jsou rizikové na parazity kůli špatnému skladování. Pokud by ale nikdo špatnou zkušenost neměl zkusila bych holkám asi tu bio směs nebo light směs (Sarah je hrozně tlustá) koupit. Taky by mě zajímala rada, jak to funguje na váhově normální potkany, když mám jednu holku kuličku a jednu vyhublou tak pokud budu dávat light směs nebude to mít ještě víc hubnoucí vliv i na tu co je jak žížala?
Filanda
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Yvka (* 23.8.2011 Rat4u), Asura OdAdush (*14.7.2012), Nuriel of Lavan (*19.1.2014)
Za duhovým mostem: Mimina, Princezna,Carrie, Charlota, Sarah, Malina, Coco Chanel, Diblina a Ginny Griotka OdAdush

Příspěvekod Sjů* » 11 úno 2011 23:21

Filanda - já už více méně preventivně zmrazuju úplně každé krmivo, stačí 24 hodin a ještě jsem s tím problém neměla. Předtím co jsme měli na zkoušku Darwina, tak fakt stačila trocha a hned holky chytly svrab, kterýho jsme se zbavovali fakt hodně dlouho. Takže co se týče tohoto není problém..

A klidně lightku koupit můžeš, jestli ti to budou žrát, pak ale snad není problém hubenou ještě zvlášť něčím dokrmovat, například podávat odděleně jogurty, víc ovoce apod.,
Sjů*
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: DUHOVÝ MOST :'(
♥ Kessie *7. 2. 09 † 21. 4. 2010
♥ Clarissa *24. 3. 09 † 7. 2. 2011
♥ Amy *30. 4. 09 † 24. 3. 2011
♥ Judy *30. 4. 09 † 4. 11. 2011
♥ Daisy *8. 6. 10 † 12. 10. 2012

Příspěvekod Filanda » 12 úno 2011 11:05

No ona Cocina je právě dost náladová, když se ji nechce nevezme si ani tu největší mlsku. Celkově není moc zmlsaná, je takový ten sportovní typ co jen lítá a jí do polosyta aby neumřel. Nemyslím si, že by byla vyloženě vychrtla, v tom smyslu, že by to bylo nezdravé, ale hubnout by už skutečně nemusela:) To s tím zmražováním jsem zatím nezkoušela - díky za radu. Právě loni v zimě jsem přeléčila svrab, pak jsem holky krmila jen lidským zrním a vločkama z normálních krámů a jakmile jsem v létě koupila pár tyčinek a normální směsku, když jsme jeli na týden na dovolenou, aby to měla máma co je hlídala s nima co nejjednodušší tak jsme zas hnedka svrab měli. Tak jsem se znova zasekla, že už nic nekoupím, až teďka po delší době jsem jim nakoupila tyčinky, protože jsem měla Malinu po operaci a Charlotka už na tom nebyla moc dobře, tak jsem jim chtěla udělat radost a zas jsem čekala jestli si pak nebudu tlouci hlavou o zeď, že mi něco chytnou.
Filanda
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Yvka (* 23.8.2011 Rat4u), Asura OdAdush (*14.7.2012), Nuriel of Lavan (*19.1.2014)
Za duhovým mostem: Mimina, Princezna,Carrie, Charlota, Sarah, Malina, Coco Chanel, Diblina a Ginny Griotka OdAdush

Příspěvekod PxNxDx » 28 říj 2011 12:30

tak konečně i u nás ve zverimexu začali objednávat všechny možné směsy od JR Farm.. tak dostane Mumu něco k Vánocům :loveit:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 28 říj 2011 13:28

Jé. a to je normální zverimex nebo třeba Zvěrokruh? :bash:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod PxNxDx » 28 říj 2011 14:06

PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 28 říj 2011 14:17

To u nás nemáme. :eh:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod PxNxDx » 28 říj 2011 14:20

koukala jsem na prodejny, že u Vás není.... měli nějaký ty základní směsy pro potkany, morčata, pískomily, činčily, atd.. pak pro potkany baby, a hlavně nějaký směsy sušenejch bylinek, petržel, seno, atd.. ty směsy se mi moc nelíbily, ale takový ty pochutinky jo :mnam: tak obdaruju Mumánka na Vánoce..
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Kimik » 28 říj 2011 14:24

Ze Super ZOO je Filípek! To jsem ani nevěděla, že tam mají JR Farm, asi nějaká novinka, zkusím se tam někdy podívat :up: .
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Dyfflin » 28 úno 2014 22:19

My máme dobré skúsenosti s krmivom JR Farm Hostina pre potkany (pred aj po zmene zloženia - fotka je stará ešte pred zmenou) - za tými ovesnými rožkami sa idú zabiť.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Nugátka Daenerys Kosťa Freya Prašivka Centaurea Wolffia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SydBeetlejuiceGraveEuphoriaBansheeSiouxsieEllisterPoisonMoonDorian GrayFuzzinkaCorallinaŠpliechotkaEvangelineBeautyDamonMaabLabariFidoBaruškaHalloweenDarylAndromedaVan DráculJazzOrionis
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nugátka
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------
Navždy v mojom srdci: Syd, Beetlejuice, Grave, Euphoria, Ellister, Siouxsie, Banshee, Poison, Moon, Dorian Gray, Fuzzinka, Corallina, Špliechotka, Evangeline, Beauty, Damon, Maab, Labari, Fido, Baruška, Halloween, Daryl, Andromeda, Van Drácul, Jazz, Orionis.. chýbate mi :(

Příspěvekod Dr.Jenny » 28 úno 2014 22:51

taky tím krmím a zmizí to do posledního zrníčka... :)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Příspěvekod Vorva » 19 říj 2015 19:20

Já jim teď koupila tohleto http://www.zoohit.cz/shop/hlodavci/krmivo/pro_potkany/jr_farm/445295 a šmakuje jim teda hodně :up:
Je po dešti, a kosové si štěstím pletou noty...
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Předchozí

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky