Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Krmiva JR Farm

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Re: Krmiva JR Farm

Příspěvekod BlackButterfly » 01 zář 2010 12:33

http://www.jrfarm.cz/obchod_33_pamlsky_ ... oktejl.htm

zkoušeli jste někdo ty sušené kobylky,červy a krevety? :)
BlackButterfly
Obrázek
Guliverek Bonbon, Ikoušek Ikaros Bonbon, Roo Rybíz Bonbon, Emílek Vašnosta Bonbon
BlackButterfly
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Guliver Bonbon, Iky Ikaros Bonbon, Roo Rybíz Bonbon, Emílek Vašnosta Bonbon

Příspěvekod Sjů* » 01 zář 2010 12:42

BlackButterfly píše:http://www.jrfarm.cz/obchod_33_pamlsky_potkan_krecek/proteinovy_koktejl.htm

zkoušeli jste někdo ty sušené kobylky,červy a krevety? :)

máme, holky prvně vůbec nechtěly, ale teď to do sebe hluší o 106. :up: Jen za tu cenu je toho vážně malinko.. :o
Sjů*
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: DUHOVÝ MOST :'(
♥ Kessie *7. 2. 09 † 21. 4. 2010
♥ Clarissa *24. 3. 09 † 7. 2. 2011
♥ Amy *30. 4. 09 † 24. 3. 2011
♥ Judy *30. 4. 09 † 4. 11. 2011
♥ Daisy *8. 6. 10 † 12. 10. 2012

Příspěvekod Esmit » 02 zář 2010 17:50

Mně se hrozně líbí to, že na tom netrpí při testech tolik zvířata. Podle mě to nepatří mezi některé nejmenované komerční "ehm ehm", které pomalu ničí zvířátka zevnitř. Je to sice dražší, zato mám ale aspoň nějakou jistotu (BIO), že na tom netrpělo stovky zvířat a jsem si o dost jistější, že ty sušené dobroty nejsou jen nechutné obarvené náhražky. Jen by mne zajímalo, jestli se to rozváží i do zverimexů nebo jestli to ty zverimexy mohou objednat, zatím jsem se s tím nesetkala, což je mi docela líto, poštovné si možná snížilo ale stejně je to pořád peněz jak želez... :-/
Esmit
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod maracuja » 13 říj 2010 13:12

Tak můžu říct, že tuto značku jen doporučuji, měla jsem : Potkan Baby Feast, Potkan Welness, Potkan Feast, ale teď jsem koukala, že welness potkan a baby už nejsou v nabídce. A pak jsem koupila ještě koktejl, tak ten milují, dále jsem měla pyramidu, kterou kupodivu opravdu ohlodaly :shock: Co se mi zamlouvá, tak je ta vůně, co mě ovane, když rozevřu sáček :rose:
maracuja
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Kaliope of Algernon
Qili od LMG Rattery
Quella Ze Svahu
Za duhovým mostem: Kaliope of Algernon, Qili od LMG Rattery, Quella Ze Svahu, Edna of Algernon, Chrida Z Niflheimu a Beruška

Příspěvekod inuska » 15 říj 2010 18:53

maracuja píše:Tak můžu říct, že tuto značku jen doporučuji, měla jsem : Potkan Baby Feast, Potkan Welness, Potkan Feast, ale teď jsem koukala, že welness potkan a baby už nejsou v nabídce. A pak jsem koupila ještě koktejl, tak ten milují, dále jsem měla pyramidu, kterou kupodivu opravdu ohlodaly :shock: Co se mi zamlouvá, tak je ta vůně, co mě ovane, když rozevřu sáček :rose:

Zase budou, jsou jen aktuálně vyprodané.
inuska
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod azizo » 15 říj 2010 21:10

Už jsem si také myslela, že se Wellness a Baby Feast nevyrábí... tak to je dobrá zpráva, že je to jen dočasně vyprodané.
Já teď mám pro své malé potkánky Baby Feast a to jim chutná teda velice. A právě bych ráda vyzkoušela to Wellness a něco z řady Bio line.
Není tady náhodou někdo, kdo by byl z Hradce Králové a okolí, že by se toto krmivo dalo objednat ve většim množství a poštovné by se dalo rozdělit či ho neplatit vůbec - podle toho, kolik by se toho objednalo.
azizo
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod iwanhoe » 17 říj 2010 21:40

zkoušel někdo tohle? mooc se mi líbí jak je to barevný :smi: a vypadá to i jako dobrá směs (ve smyslu že by toho moc zbejt nemuselo)...
http://www.jrfarm.cz/obchod_9_JR_Farm_potkani/53_jr_farm_potkan.htm
Čím víc poznávám lidi, tím víc mám rád zvířata. - Munthe
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška
Lassie Sweet Sugar Moo (Moominka) 9.1.2010 - 25.11.2012

Příspěvekod PxNxDx » 18 říj 2010 06:17

podle mě je tam moc kukuřičných věcí a téměř žádné zrní... jako hlavní směsku bych to nepoužila, ale třeba se pletu a oko odborníka Ti to pochválí :smi:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod nevi » 18 říj 2010 06:40

Co jsem se dívala na složení krmiv JR farm, tak jsou myslím obecně výživnější a kaloričtější než jiná krmiva.
Zrovna Rat Feast už jsem zkoušela, potkanům velmi chutná a nevypadají že by jim něco chybělo :up:
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod azizo » 18 říj 2010 20:48

Kupujete někdo svým potkánkům tohle? http://www.jr-farm.cz/obchod_2_JR_Farm_ ... potkan.htm
Případně, jestli jim to chutná.
azizo
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Haslerka » 18 říj 2010 20:52

neblázni, to je krmivo pro potkany uplně nevhodné. Sušené ovoce nemá ve smesi co dělat, pokud tedy nechceš mít doma válečky. I obyčejné smesi od JR jsou hodně kalorické, tohle je doslova kalorická bomba.
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod iwanhoe » 18 říj 2010 20:57

tj teda... jsem svého času neustále pojídala sušený banány... a nabrala jsem 5 kilo :x
tohle maximálně jako odměny nebo zpestření jídla...
Čím víc poznávám lidi, tím víc mám rád zvířata. - Munthe
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška
Lassie Sweet Sugar Moo (Moominka) 9.1.2010 - 25.11.2012

Příspěvekod Haslerka » 19 říj 2010 08:02

já od jrfarm kupuji bylinky pro své další hlodavce a zajícovce a jediné krmivo, které bych asi koupila pro potkany je to Potkan Feast (možná ještě wellness, ale to je jen v malém pytlíku). Ale jak říkám, i tak bych ho "naředila", protože je příliš vydatné.
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod nevi » 19 říj 2010 09:22

Já kupuji Potkan Feast a Potkan Wellness. Žádný z mých potkanů ale nemá nadváhu, kdyby měl, tak JR farmem nekrmím.
Classic nebrat! Jsou v tom vojtěškové granule, potkani půlku nechávali a nakonec jsem to darovala womiině kamarádce pro králíka.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Domča » 27 říj 2010 21:22

Tohle jsem psala na JR Farm na facebook ..
Já : Nejlepší krmivo co mojí potkani kdy dostávaly. A musím hlavně pochválit dropsy, ty žluté ( vanilkové? ) a fialové ( borůvkové? ) chutnaly páničce až moc a sežrala jim celý sáček :D Určitě to nebyla má poslední objednávka ! :)

JR Farm : Žluté jsou medové nebo jogurtové a taky je ve skladu občas jím, když není čas se naobědvat :o)

A pak se nedivte, že jich je tam tak málo :roflcry:

Promazán OT, chat a spam (nevyžádaná reklama) - nevi
Nepotřebuji žádného filosofa, který by za mne rozhodl, kdo je a kdo není "hoden" mého soucitu. Není mi třeba vědců v oboru chování a vnímání zvířat, kteří by mne poučili, která bolest je "skutečná"... Ani si nežádam rady teologů v tom, komu mám slitování projevit a kdo mého slitování není hoden. Jste-li svědky té naprosté lhostejnosti k utrpení tvorů sloužících nám za potravu a nezměrného ničení tolika životů, pak všechny snahy ospravedlnit takový systém mi připadají jako prázdne fráze a ubohé výmluvy, které nemohou zakrýt všechnu tu ohavnost a bezbožnou domýšlivost, ten neuvěřitelný rozměr a hloubku utrpení, a nezměrny zármutek nad tím vším.
Domča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ŠPEKOUNI:
Loras Tyrell Womi's Rats - rex, béžová
Dusty LMG Rattery - dumbo, americká modrá
Aquino LMG Rattery - dumbo, coffee hooded
Mr. Hankey - černá, solid

NUDLIČKY:
Dracona od Pekelného strážce - dumbo, černá
Sharon - aguti, dumbo
Sheila - ?? :-D