Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Darwin's

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Re: Darwin's

Příspěvekod ratanka » 29 zář 2009 18:56

Tak Darwins granule hodně chutnají potkánkům... můžou se po nich utlouct, koupila jsem ale z netu Xtra Vital tak jim dávám zatím ten a nestěžují si... určitě bych nic jiného než Xtra Vital nebo granule pro potkánky už nekoupila....často v kupovaných směsích bývaly roztoči a červy:-(
ratanka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Black ze Zverimexu
Vallis z Hůrky

Příspěvekod chesterfield » 01 říj 2009 04:03

Také se mi poštěstilo koupit Darwins granule - nejenom že se myšáci jdou utlouct oni voní i mně!
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 16 led 2010 01:58

Tak jsem to konečně koupila také s tím, že udělám mlsalům radost a ono houby. :dozey: Rozežranci se ani neuráčí si to vzít do tlamy, když jim granulku nabízím, jen Snuff vycvičený, že si musí jídlo rychle čapnout a zdrhnout si to vezme a následně zahodí. :roflcry: Jediný komu to chutná je Normík a myšák, ti to spapají, ale taky se na to Bůh ví jak nevrhají. :lol:
A ta vůně! Voní to jako krmení pro rybičky. :loveit:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod webka234 » 02 bře 2010 18:56

HM našemu potkyškovi jsme taky koupili ale nespapal mi to. Sice si to vzal ale hned odhodil jen párkrát do toho kousnul. Předtím něž jsem mu to dala dostal normal krmení myslíte že by to mohlo bít tím že to nespapal? Jak dlouho to papaj vaši milášci ? :D
Svět je složitý

Obrázek

Obrázek
webka234
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Dandali » 02 kvě 2010 13:27

S granulema Darwin's mám skvělé zkušenosti - potkanům chutná :) Nekrmím jen tím, ale když jim to dám, tak si říkám, že alespoň jednou za čas mají "komplet", tudíž, že si třeba doplní i látky, které jim jinak chybí, protože jiné směsky přebírají 8)
A ano, taky mi spíše voní než smrdí :-)
Dandali
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Osík, Ossifer (Bebešin Ocelot)
Žaky (Jaquen Iletis)
Vicky (Victarion Iletis)

† Edie (Edmure od Ddus)
† Yoren Iletis
† Harmen od Ddus
† Bertík (Oberyn von Percy)

† Kory (Qhorin Iletis)
† Jaime (Bebešin Šach Mat)

Příspěvekod Dragita » 08 kvě 2010 16:54

Koupila jsem potkyšům variantu Happy Mix a první dvě hodiny si toho vůbec nevšímaly a potom se na to vrhly :lol: :lol: vypadá to, že ji to zachutnalo. Hlavně sušené banány :loveit:
Ostatní druhy jsem tam neviděla, mrknu do jiných zverimexů :)
Dragita
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Chip Zverimexák od 18.2. 2012
Dale Zverimexák od 18.2. 2012
Wesley Sankari *11.2. 2012

Za Duhovým mostem:
Queshm van Rattenburg alias Speedy * 9. 4. 2010 +19. 1. 2012
Zagato z Nippilandu *22. 3 2010 +16.6. 2012
Naval Ze Svahu *30. 5. 2010 - + 21.6.2013

Re: Recenze krmných směsí

Příspěvekod Hayam » 21 črc 2010 08:56

porcelainswan píše:
Kimik píše:Už jste někdo vyzkoušel toto krmení?
http://minishop.kralici.cz/p683-darwin- ... tkany.aspx

moji potkani mi tu granuli málem vytrhli z s rukou, moc jim chutnaly:-)

Taky mi to málem sežrali i s prstama. Padma si to všechno nasyslila a je jedno, jestli jim jich dám pár, nebo víc, trvá ani ne 30 vteřin, než si to všechny usyslí kam chtějí :lol:
Chovatelská stanice potkanů Al Gabal

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Dámy
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové
Ulk van Rattonia, Go-Go Juice (Džus) OdAdush, Bebešin Kaa

Na louce za Duhovým Mostem
Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat
Chovatelská stanice: Al Gabal

Příspěvekod Saxicola » 28 říj 2010 22:03

Já mám s granulemi - co se zkrmování týče - zkušenost dobrou, potkanům chutnaly. Ovšem co se týče balení, dávejte velký pozor před zakoupením zboží - nedávno jsem donutila prodavačku v Petcenter vyházet hromadu pytlíků kvůli plísni! :( Myslím, že by v Darwin's měli dávat větší pozor na zpracování prodůktů a kvalitu před expedicí, asi jim preventivně napíšu.
Saxicola
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Black Spoon's Derwen nar. 16.9.2011 - S, ruský modrý berkšírský
Bebešina Kambala nar. 31.5.2012 - D, černá bez kresby
Black Spoon's Endiamanta nar. 17.3.2013 - S s Dg, perlová bez kresby
Haggith z Mouseville nar. 19.8.2013 - S, ruská modrá bez kresby
Chovatelská stanice: Black Spoon

Příspěvekod Earl » 14 kvě 2011 18:13

http://minishop.kralici.cz/p140-special ... davce.aspx a tohle? My to teda máme doma ještě po křečcích (Ale samozřejmě ještě jedlé, je to pár týdnů...) a nevím jestli to bude chutnat potkánkovi, přijedde v pondělí... No a nebo dát nějaký speci krmivo pro malé potkánky? :)
Earl
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod YAYA » 26 čer 2011 18:27

Krmím potkanky od začátku Darwin´s Classic Happy Mix, a musím říct, že to jim asi vyhovuje nejvíc. Přikrmuji Darwin´s Vital Snack a ještě takovými hnědými krátkými válečky od téže značky. To si dají rády jen výjimečně, ale když se do toho zakousnou, nepustěj. Dvakrát denně kromě kupovaného krmiva dostávají plný tácek ovoce a zeleniny, k tomu jim každý den přidávám ještě mňamky v podobě vařené (přirozeně nekořeněné) zeleniny, těstovin, rýže, výjimečně kousek vajíčka, malou mističku mlíčka nebo smetany (1x měsíčně), listy pampelišky (vše na střídačku). Na obrus zoubků milují tvrdé rohlíky a chleba i nevařené těstoviny. Co tedy žádná z 5-ti myší nikdy nevyhledávala, byla syrová mrkev. Nezavděčím se ani jablky, třešněmi a poslední dobou ani čerstvou domácí salátovkou..
YAYA
Růžovka
Růžovka
Potkani: Nelinka (17 měsíců)
Justýnka (20 měsíců)

Příspěvekod draconia » 17 črc 2014 17:50

Ahojky. Vzhledem k tomu, že dělám ve zverimexu, mám provás důležitou zprávu! Darwin's special pro potkany bude v nejbližší době v novém balení -Darwin's NUTRIN. Takový bílý obal se světle tyrkysovým pluskem. Granulky mají téměř stejné složení, akorát jsou trochu menší. Tak abyste se nelekly, že ho nemůžete najít :)
"Tea will rock you!"
-Emilie Autumn-
draconia
Skákavka
Skákavka
Potkani: Zvědavka Emilie, milá/nabručená Tarja, potvora Jezinka, tlusťoška Stříbro a malá Molly.

Příspěvekod Hibari » 11 srp 2014 20:53

Ano, máme koupeno, podáváme jako pochoutku. Velký úspěch xD
Devil's nest pets: Dmitrij the Reaver, The Wrath of Malekit, Castiel, Todd the Wraith
Rainbow bridge: None (fortunately)
Hibari
Růžovka
Růžovka
Potkani: Moji kluci:
Dmitrij the Reaver (věčně nevzdávající se bojovník s respiračními obtížemi se zálibou pozorování světa z ramene jeho lidského otroka a velký milovník okurek a mrkve v jakékoliv podobě)

Malekith (užárlený "alfa samec" zbožňující neuvěřitelně démonicky ufounské debaty po skype s mými přáteli, když se zrovna nedívám; lupič všeho dobrého a jedlého, včetně mých nehtů a Dmitrijových léků, které ovšem do Dimky nenarvete, ani kdybyste se na hlavu stavěli)

Předchozí

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky