Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Witte Mollen Country pro potkany

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Witte Mollen Country pro potkany

Příspěvekod Kimik » 03 lis 2008 16:12

Recenze jsou super, ještě bych doplnila krmivo, které jsem tady nikde nenašla, přitom patří u mě i našich potkanů k nejoblíbenějším. Je to Country pro potkany od nizozemské firmy Witte Mollen. Stojí kolem 60 Kč za 800 g a klukům strašně chutná, nezůstane po něm většinou vůbec nic. Mají ho např. tady: http://minishop.kralici.cz/p63-wm-country-potkan.aspx

Odděleno z recenzí - nevi
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Re: Witte Mollen Country pro potkany

Příspěvekod porcelainswan » 05 lis 2008 08:56

já ho klukům taky objednávala a chutná, ale je tam na ně moc ovsa :lol: ...z králíků jim nejvíc chutná tohle http://minishop.kralici.cz/p384-lw-premium-potkan.aspx :up:
ObrázekObrázekObrázek
porcelainswan
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: V potkaním nebíčku:
Caminante´s Croissant (dumbo rex, american blue, berkshire, spotted)

Caminante´s Doughnut (dumbo, platinum aguti, solid)

Příspěvekod Kimik » 05 lis 2008 09:30

Tak tohle krmení jsem měla jenom jednou, klukům chutnalo, ale bylo v tom tolik slunečnic, že bych se bála, že z nich budu mít pořádně tlustý koule. A taky je tam hodně malých zrníček, který nechali, protože se jim ho nechtělo vybírat. Já většinou koupím víc druhů krmení, pak to sesypu všechno do jedné mísy a je to.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod nevi » 05 lis 2008 10:42

U nás se to taky ujalo, na žebříčku oblíbenosti je někde uprostřed :up: ale taky nechávaly zrníčka...
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod porcelainswan » 05 lis 2008 14:47

ty malé zrníčka jsou proso, předpokládám, a to mým právě chutná nejvíc :shock: ale vzhledem k tomu, že se nedá normálně koupit, tak ho budou mít pouze vyjímečně- když budu objednávat víc věcí z netu 8) hmm hmmm...a slunečnice tam moc nemáme, buď máme balení, kde je jí omylem míň nebno se už uskromnili :lol:
ObrázekObrázekObrázek
porcelainswan
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: V potkaním nebíčku:
Caminante´s Croissant (dumbo rex, american blue, berkshire, spotted)

Caminante´s Doughnut (dumbo, platinum aguti, solid)

Příspěvekod Kimik » 05 lis 2008 15:05

Tak to máš nějaké trpělivé potkany, naši si prosa nevšímají a slunečnic jsme tam vždycky měli dost a dost :D Koupila jsem jednou to stejné i pro myšky a složení bylo naprosto stejné, nevím, jaký je v tom rozdíl. Ale zase myšky proso vybírají rády, tak u nás nepřišlo ani zrníčko nazmar.
Kimik
Moderátor
Moderátor

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky