Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Tukan - krmné směsi

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Re: Tukan - krmné směsi

Příspěvekod rusjana » 08 bře 2011 20:58

Já kupuji Tukan v jednom zveráku na Arbesově náměstí tady v Praze...pšeníce tam moc není, špíše skorožádná, ale to bylo účelem, protože mi ji pupík ignoroval...tak ze směsi sežere vše, do rána miska prázdná. Bílkoviny dostává moje typu kuřecí maso, nebo ryba(sama nesolím a nekořením, tak může i on),jogurt, tvaroh, cottage, sýry.Má rád i tofu..co nesnáší je špek, uzeniny, tlačenka, vepřpvé, atp...moji rodiče jsou toho zastánci a chtěli mě přesvědčit, že to musí všichni potkani milovat (jako ti naši předtím) ovšem ejhle pupík ignoroval špek a vzal si brokolici...ufff
rusjana
Skákavka
Skákavka
Potkani: Pupík,Dumbík

Příspěvekod CZpavinka » 08 bře 2011 21:04

špek, uzeniny, tlačenka :shock: to bych řekla že je spíš výčet věcí co potkani nesmí :shock:
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Apple - blue burmese - *1.11.2010 †2.1.2013
Alibaba Al Gabal - ruský silver - *19.12.2010 †19.1.2013
a Hugo

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 08 bře 2011 21:13

To teda. A kup mu směs pro pokany, ve které je zrní. Zrní je základ.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod rusjana » 08 bře 2011 21:17

Jo jo nesmí...ale vysvětlujte rodičům zastáncům nezdravé výživy, že můj potkyš je na zdravé výživě:)sám jim to ukázal!a natřel jak to vypadat nesmí. Mimchodem to žrádlo moc hezky voní. Je toho 1kg za 42,. což je fakt málo...ještě jsem do toho přisypala pár těstovin.Granulky pro kočky nebo pro psy jsem uvažovala co je lepší?zrní mi moc nežere, nebo spíše vůbec...tak jako třeba piškoty taky nee.....zrní jedinně, kdybych ho nechala vyhladovět...
rusjana
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod CZpavinka » 08 bře 2011 21:21

no oni jsou směsy takhle přímo pro potkany, i granule přímo pro potkany, já nejsem žádnej výživovej znalec a kupuju jim proto směsky určený pro ně a jen si ověřím složení a tady třeba reference...pak už jen sleduju ajk po granulkách moje myšky jdou :smi: ale jelikož mi v kleci roste malej obřík, tak bych řekla, že je to správně :smi:
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
a Hugo

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 08 bře 2011 21:22

Klidně ho vyhladovět nech, zrní fakt potřebuje. Většina potkanů zrní nechce, proto se jim nechává miska dokud není prázdná. ;)
Doporučila bych koupit krmivo přímo pro potkany, miminko potřebuje kvalitu.

Na rodiče musíš být tvrdá. Já jsem taky hned od štěněte našeho psa zakázala dávat mu cokoli než to projde mojí kontrolou. :lol:
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod CZpavinka » 08 bře 2011 21:24

já budu teď OT, ale krysko proč musí zrní nutně? já myslela, že jim to nechybí :roll: když dávám ty granule a občas směs tak mi teda po zrní taky moc nejdou :smi:
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
a Hugo

Příspěvekod rusjana » 08 bře 2011 21:27

Tak to vyzkoušíme,jak mu to půjde...zatím vypadá že prospívá, roste jak o závod,srst má hezky lesklou...zrní bude boj...
rusjana
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 08 bře 2011 21:48

Czpavi, to by chtělo Haš, já se v těch výživovejch věcech až tak nevyznám. Nicméně zrní je důležitý kvůli sacharidům a energii, proto by měla být největší složka stravy.

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Předchozí

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky