Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Vitakraft Emotion Beauty Rat

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Příspěvekod Mája » 03 říj 2006 20:10

Na netu jsem objevila tohle nové krmení - Vitakraft Emotion Beauty Rat.
Píšou o tom toto: Prémiové krmivo pro krysy. Kompletní krmivo pro morčata. Zdravé, vědecky vyvinuté prémiově kvalitní krmivo pro vyváženou stravu, bohatou na minerály, které je vyrobeno pouze z přírodních složek. Poskytuje bílkoviny ze sóji a hrachových vloček, vitamíny z datlí energii a skvělou chuť z arašídů a semínek tykve. Obsahuje esenciální mastné kyseliny ze slunečnicového oleje pro podporu zdravé kůže a srsti. Hair komplex zajišťuje lesklou srst; Wellness komplex povzbuzuje imunitní systém a zubní komplex udržuje zdravé zuby.
Máte už někdo ozkoušeno? Ještě nesmím zapomenout cenu..v Happy Animals to je 600g za 115 kaček. Ehmm... :whistle:

Mimochodem, podle složení to je chodící pytlík s minerály... :roll:
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod Phoebe » 03 říj 2006 21:32

To beauty vypadá na obrázku úplně jako XtraVital, až na ty semínka... Ne, že by byl XtraVital nějak levnej, minimálně 50Kč / 0,5 kg, ale co je moc, to je moc :roll:
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod zulu » 04 říj 2006 10:31

jj, tu směs emotion beauty jsem koupila já. je o tom o pár stránek dřív :) no za ty prachy už nikdy :? holky se na to tvářily jako na ostatní směsi pro potkany - "to má být jako všechno?". takže to míchám s obyčejnou směsí pro hlodavce, která jim chutná asi víc.
Obrázek Obrázek
zulu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Foxie

Příspěvekod Mája » 04 říj 2006 12:27

Tak to jsem si nějak nevšimla. Každopádně aspoň vím, co nemám kupovat. Mně nějak Oizo moc nechce papat směs, co jsem kupovala holkám(krmivo deluxe pro činčily od Avicentry + pro malé hlodavce), takže to vypadá, že asi zkusím koupit XtraVital, co na to bude říkat. K tomu určitě budu ještě nějaké míchat..jen škoda, že tady u nás nic moc nemají.
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

vitakrat

Příspěvekod Milena » 29 srp 2007 07:23

Ahojky!

Já výhradně kupuji krmivo od firmy Vitakraft, určené přímo potkánkům. Žádné jiné krmivo my ty moje mršky nechtějí jíst. :D Moc jim chutná a mají po něm nádhernou hebkou srst a řekla bych, že obsahuje všechno, co potřebují a zároveň všechno, co mají rády. S krmivem, ve kterém je hodně zrní nemám moc dobré zkušenosti, nechutná jim to. Určitě doporučuji minimálně vyzkoušet toto krmivo, stojí asi 50 - 60 Kč.
Něco tak malého, jako mávnutí motýlích křídel, může vyvolat tajfun, který zasáhne celý svět.
Milena
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bibinka († 2.3.2008), Maxinka († 5.3.2008), Jasmínka († 17.11.2009),Faunička(† 28.2.2010), Hollynka († 17.11.2010), Jerrynka († 24.6.2012), Jirak ( † 8.2.2012), Májinka († 15.2.2013), Emička
Osmáci: Ody (†), Rodyšek-Dyšáno († 11.2.2011)
Pavouk: Fredoušek
Bafák: Dag (sedmnáctiletý dědoušek) († 27.10.2010)
Myšky: Ema a Felix

Příspěvekod nevi » 10 dub 2008 13:22

Objednala jsem a jsem zvědavá, jak to holkách bude chutnat.
Jaké zkušenosti máte vy a co na tuhle směs říkají vaši potkani?
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Re: Vitakraft Emotion Beauty Rat

Příspěvekod axioma » 10 dub 2008 14:14

Sežerou všechno kromě zelených válečků a mají po něm krásnou srst :up: Spolu se Sluisem je to nejoblíbenější krmivo ;)
Kam padají hvězdy
ptal se hvězdář
Chci pro ně zpívat
zpívat spadlým hvězdám

Tam nevedou cesty
smál se cestář
Bude se stmívat
tak nechej vesmír hvězdám
axioma
Moderátor
Moderátor
Potkani: Debilka, Piňďa, Agutka a Eliška
Za Duhovým mostem čeká Bobinka

Příspěvekod Kimik » 10 dub 2008 18:57

Já bych řekla, že je to hodně drahé krmení a že poměr cena- výkon neodpovídá. Klukům to vůbec nejede, vždycky vyberou pár kousků a zbytek nechají ležet. Mám pocit, že se platí akorát za značku, a že by se taková směs dala pořídit mnohem levněji.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod V9M6 » 25 lis 2008 11:11

Moje holcici mimi na tyhle smesi miluje akorat ty datle.. :love: Jinak zadnej vetsi uspech.. 8)
V9M6
Růžovka
Růžovka
Potkani: Sony

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky