Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

granule Rat complete

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Re: granule Rat complete

Příspěvekod porcelainswan » 08 led 2009 16:00

Já jim granulky přidávala vždycyk i do směsi, takže nevím, jestli míň smrd+li, takhle se to asi hůř pozná, a z misky zmizely nvždycky nejdřív....takže kdybych krmila jen rat complete tak nevím, jak byczh vyšla s penězi...
ObrázekObrázekObrázek
porcelainswan
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: V potkaním nebíčku:
Caminante´s Croissant (dumbo rex, american blue, berkshire, spotted)

Caminante´s Doughnut (dumbo, platinum aguti, solid)

Příspěvekod Kometa » 08 led 2009 16:25

Ty moje chtěj hlavně pestrost krmení. A vzhledem k tomu, že v rat complete je granulka jako granulka, tak ho zas tak nezbožňujou. Ale na začátku jim jelo moc, teď jim vadí ta stereotypie. Ale maj smůlu děvenky, ze Šmouly už je takovej měkoučkej mazlicí plyšák, a hubený Kájule přilepšuju voříškama a sýrem.

Ale přestaly být cítit už jak žraly cca polovinu granulí a polovinu zrní - a k tomu ráno snídaně z vloček a jogurtu, večer převážně zeleninová večeře.
Tak teď pro zkoušku taky baštím Yuccový tobolky, chci taky přestat smrdět :roflcry:
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod Katie » 08 led 2009 16:39

Já dávám Mikince vždycky v noci asi tak deset namočenejch granulek a do rána zmizí. Kdybych jí namíchala suchý do směsi, tak by si jich ani nevšimla.
Katie
Růžovka
Růžovka
Potkani: Mikina

Příspěvekod ještěrkaa » 18 led 2009 16:44

no, ak já Rat complete koupila hned zčerstva ještě než jsem si pořídila potkánky.... a když jsem jim to pak přisypala do směsi, tak nic, nezájem... ale když byla Pepča na loupežné výpravě, objevila tento úpytlík, hopla šipku dovnitř a už se soukala ven i s úlovkem a tradá do klece... a takhle to udělala 5x po sobě... pak s tím výtězoslavně seděla v kleci a slastně požírala:lol: :lol: takže pokud to krade, tak jí to šmakuje, pokud to je v misce, je to fuj... zajímavé :roll:
Obrázek
ještěrkaa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Píďalka od Mati
Dekadence Al Gabal
Adélka z Mures Nobles

V sýrovém nebíčku:(
Josefínka von Zverimex (říjen 2008 - 2.6.2010)
Maruška (Copie) z Foobie (11.1.2009 - 11.3.2011)
Julinka (listopad 2008 - 21.12.2011)
Eliška (Aurelie) z Ngvadi (2.10.2009 - 12.3.2012)
Kája Zpodkurníku
Striko Fester alias Fesťa z VFU
Dášenka z Caldery
Bobinka (Aube) z Ngvadi

Příspěvekod zulu » 25 úno 2009 23:17

tak tímhle mi teď myši totálně pohrdají. přehrabují se v tom, rozhazují je kolem klece. je to jediná věc co zaručeně zůstane v misce. a já se jim naivně snažím zpestřit jídelníček.. :dozey:
Obrázek Obrázek
zulu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Foxie

Příspěvekod Mája » 26 úno 2009 09:28

Rat complete je u nás oblíbené, holkám ho přidávám do směsky... většinou jsou jako první z misky pryč :)
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod ještěrkaa » 26 úno 2009 09:31

ty moje můry to teda fakt nejí... nový přírustek sice ze začátku granule z misky vyjídával, ted je alem už po vzoru holek z misky vyhazuje..
Obrázek
ještěrkaa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Píďalka od Mati
Dekadence Al Gabal
Adélka z Mures Nobles

V sýrovém nebíčku:(
Josefínka von Zverimex (říjen 2008 - 2.6.2010)
Maruška (Copie) z Foobie (11.1.2009 - 11.3.2011)
Julinka (listopad 2008 - 21.12.2011)
Eliška (Aurelie) z Ngvadi (2.10.2009 - 12.3.2012)
Kája Zpodkurníku
Striko Fester alias Fesťa z VFU
Dášenka z Caldery
Bobinka (Aube) z Ngvadi

Příspěvekod Katie » 26 úno 2009 22:49

Tak jsem ty granule po dlouhém shánění taky koupila. Ale prý si je mám sníst sama, říká Miki :twisted:
Katie
Růžovka
Růžovka
Potkani: Mikina

Příspěvekod Sjů* » 26 bře 2009 21:31

Tak prcině to jede asi nejvíc :angel: Buď to míchám do kupovaný směsi, nebo dám granulky jako samotný a úspěch teda ;) :up:

Btw: I pejskovi chutná :roflmao:
Sjů*
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: DUHOVÝ MOST :'(
♥ Kessie *7. 2. 09 † 21. 4. 2010
♥ Clarissa *24. 3. 09 † 7. 2. 2011
♥ Amy *30. 4. 09 † 24. 3. 2011
♥ Judy *30. 4. 09 † 4. 11. 2011
♥ Daisy *8. 6. 10 † 12. 10. 2012

Příspěvekod Bastet » 26 bře 2009 22:12

Ja mam jeden pytel Rat Complete od rijna, kde me ho doporucili ve zveraku, kdyz jsem kupovala vybaveni pro prvniho potkana. Ze zacatku mu jel, ale jakmile jsem dala jednou Darwina, slus. Ted jsem na to nebyla dobre s penezma, Darwin dochazel, takze jsem ho zacala michat opet s Rat Complete a novemu mimiskovi chutna, starsi kluk ho sezere jen kdyz v misce nic jineho nezbyde pul dne, pak vi, ze je zle a hlad vyhraje. Jak dam namichanou misku pul napul, malej leti pro Rat Complete a Stefan v tom hrabe jak slepice, kde jako ze je zrni :roll: Hovinka smrdi porad stejne, kdyz mam kluky v posteli nebo blizko na zemi, bezpecne poznam, ze je nacase uklidit hovinka :roflmao:
ObrázekObrázek
Bastet
Růžovka
Růžovka
Potkani: New Yorker of Nippyland, Pampinus Palpebra, za Duhovym mostem: Al Dente Pod kamenem

Příspěvekod Mell » 03 dub 2009 23:05

Myslím,že granulky a celkově směska je velmi kvalitní...Mojí holčičce ze začátku šla, pak se v ní přehrabovala a moc z ní nesnědla...Klučíci ji naopak milovali..Určitě koupím zase,jen si myslím,že ta cena (u nás 119Kč)je opravdu vysoká...Kupovala jsem ji dvakrát,ted zkouším i jiné..(Pardon,mluvím tady o Presige :-)).rat complete jsem koupila dneska,potkyškům chutná a hlavně voní :roll: .Ale na Darwina nemají,granulky Darwin's mě jí potkánci i s prstama :D
Mell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Moje lásky
Torin Vasil Champagne de Loren*30. 8. 2010
Mandarin's Simba od Jirky*20. 11. 2010
Darius z Fooobie*25. 11. 2010
Maxwell Joker of X-rats*11. 4. 2011

Za duhovým mostem
Amy of zverex (asi 9. 10. 2008-25. 6. 2010)
Kurt/Cestovatel/ z Fooobie(11. 1. 2009-10.9. 2010)
Meníček z Fooobie(11.1.2009- 24. 1. 2011)
Celestin Amos of Navel(15. 6. 2010-17. 3. 2012)

Příspěvekod Lady.Blackie » 14 dub 2009 14:59

Tohle si můžu sežrat sama... zájem nebyl ani minimální, krom granulek vyházených na podlahu byla miska netknutá a myše hladové jak kdybych jim týden nic nedala...
V dávných dobách válečníci hrdě bojovali, zkřiveni bolestí a zbroceni krví umírali. Umírali v těžkých bojích za práva svého národa, za statečné činy jim otevřela brány říše Valhalla.

My musíme jít po stopách svých předků, hrdí bojovníci dnešních dnů.
My nenecháme svou zem v rukou podlým nepřátelům, my překročili svůj strach ze smrti.
Lady.Blackie
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ~ Edgar ~ Cipísek ~ Mikuláš ~ Larry ~ Iggy ~ Geralt ~ Dorian Gray ~ Hades & Herodes of Nergita ~ Loki ~ Vincent ~ Tristan ~ Enjorn & Eigar z Nilfheimu ~ Borisek ~ Casey PotkanMarvel ~ Arcturus ~ Gabriel ~ Drátek & Nero ~ Hoodie ~ Očko ~ Remus of Gremleen´s ~ Abbie ~ Zoey Bowie ~ Dave a Rimmer of Nergita

Opustili nás: Rampouch a Rumík OdAdush, James Brown, ZIGGY STARDUST <3 :(

Příspěvekod Kometa » 27 kvě 2009 13:26

Hlásím, že Rat Complete prodávají ve ferplast.vltava (prodejna v Nuslích a ještě někde jinde), rozvažovanej z velkýho pytle za 55kč/500g což je snad poloviční cena než v pet centrech.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod Chajdiik » 11 čer 2009 00:17

Dneska jsem koupila rat complete, protože už jsem nevěděla co ještě dobrého koupit, a mimískovi chutnaly moc. Navíc mi přijdou mnohem zdravější, i podle složení a taky podle vůně, Darwinsky papá ale přijde mi to jako smrad smíchaný z bůhvíčeho... no uvidíme uvidíme... :lol:
Chajdiik
Skákavka
Skákavka
Potkani: ~Miláček od Gremleen's~
~Ríša ze Studénky~

Příspěvekod Versa » 23 čer 2009 11:16

Tak jsem jim ty granulky taky koupila a že by jim chutnaly se nedá říct. Tak jsem je smíchala s krmnou směsí od Darwina a samozřejmě potvůrky tam většinu těch granulí nechají (větší přednost dávají i zrní) a ten zbytek co zmizí si Baizee odtahá do košíčku, kde to potom krásně promočí až z toho vznikne kaše. Takže to vypadá, že rat complete už asi kupovat nebudu.
Obrázek
Obrázek
Versa
Růžovka
Růžovka
Potkani: Rose von pako, Sunny Love von Pako, Baizee od Máji

PředchozíDalší

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky