Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

granule Rat complete

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Re: granule Rat complete

Příspěvekod Hayam » 15 bře 2011 09:52

U nás taky chutnají, včera jsem je pořídila, než bude Beaphar Care+. Ale podle potkanů na obalu by to taky mohl být Bear Complete :lol:
Chovatelská stanice potkanů Al Gabal

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Dámy
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové
Ulk van Rattonia, Go-Go Juice (Džus) OdAdush, Bebešin Kaa

Na louce za Duhovým Mostem
Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat
Chovatelská stanice: Al Gabal

Příspěvekod zaceva » 05 čer 2011 16:15

Hakuka píše:no, copak o to, to oni jim ty granulky celkem jely, ale toho smradu... :lol: Měli z toho takový ty divný mazlavý bobky... ne, myslím, že tuhle drahou srandu jsem koupila poprvé a naposledy :lol:

Mám stejnou zkušenost, smrad neuvěřitelnej, mazlavý bobky a navíc tak v dvakrát větším množství. :dozey: Ale zase Tygroušovi, kterej trochu trpí zácpou to prospělo. Takže asi je to individuální. Dokrmím to jako pamlsek, páč fakt jim to chutná, ale znovu nekoupím.
Obrázek
zaceva
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Čiči, Kim, Tygr a Kocour

Příspěvekod Dammster » 05 úno 2012 20:46

Sheldonovi hodně chutnaly. Navíc díky nim přestala klec celkem páchnout. Navíc jako bonus měl heboučký kožíšek :)
Dammster
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod jejula » 06 úno 2012 15:06

Tak na tyhle jsem se taky koukala,ale koupila jsem granulky pro kočky značky ProNature 28 http://pronature.cz/holistic/ teda super cena 50kč za 350g tak jim to přidávám do směsky,ale baští mi to jen jeden potkyš druhej granulky vůbec.Takže ty granulky rat complet ne?Vlastně jsem teď koupila od teto firmy směsku rat nature.
Obrázek
jejula
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: [url=http://www.stooorage.com/show/1073/4739876_foto773.jpg][img]http://t1.stooorage.com/thumbs/1073/4739876_foto773.jpg[/img][/url]

[url=http://www.stooorage.com/show/1073/4739883_foto781.jpg][img]http://t1.stooorage.com/thumbs/1073/4739883_foto781.jpg[/img][/url]

Příspěvekod Zeek » 06 úno 2012 15:29

Rat nature jsem taky koupil a moc šmakuje :up:
Zeek
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Aldur od WOMI'S *13.3.2012

Příspěvekod Taruška » 26 črc 2012 21:34

u nás rat complete fakt jede (ale cena mě fakt štve :shock: 4 potkany bych asi neukrmila :evil: )
u PC se mnou sedí Kofina,Žába,Taruša a Cappuccina :)
Taruška
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Kofi
Žába
Tarča
Cappy

Příspěvekod Eva K. » 05 srp 2013 14:25

Dneska sem mojim mýšandám koupila Rat complete na zkoušku jestli jim to bude chutnat a očividně ano :D hlavně malé která si granulky okamžitě začala schovávat :lol: ... asi se bojí aby jí to někdo nesněd :lol: ... takže zatím vypadají spokojeně a granulky baští s velkou chutí :up:
Eva K.
Růžovka
Růžovka
Potkani: Destiny (starousedlice) a Piškot (miminko) ^_^

Příspěvekod Dyfflin » 28 úno 2014 21:53

U nás chutia :) síce u báb je to také všelijaké ale chlapci ich papajú :) no nezvyknem ich bežne kupovať..nemám moc v láske granulované krmivá (aj som ich dávala ako doplnok k zmeske :lol: ) hoci tieto sa mi zdajú, že patria k tým lepším.. a prídu mi aj celkom drahé za 500g. :smi:
Nugátka Daenerys Kosťa Freya Prašivka Centaurea Wolffia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SydBeetlejuiceGraveEuphoriaBansheeSiouxsieEllisterPoisonMoonDorian GrayFuzzinkaCorallinaŠpliechotkaEvangelineBeautyDamonMaabLabariFidoBaruškaHalloweenDarylAndromedaVan DráculJazzOrionis
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nugátka
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------
Navždy v mojom srdci: Syd, Beetlejuice, Grave, Euphoria, Ellister, Siouxsie, Banshee, Poison, Moon, Dorian Gray, Fuzzinka, Corallina, Špliechotka, Evangeline, Beauty, Damon, Maab, Labari, Fido, Baruška, Halloween, Daryl, Andromeda, Van Drácul, Jazz, Orionis.. chýbate mi :(

Příspěvekod Elerían » 01 bře 2014 14:49

Strašne záleží aj kde kupuješ... Neverila som vlastným očiam, keď som ich v Pet Centre videla za 120 kč... Ja ich mám za 82. a to je teda už sakra rozdiel...
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Příspěvekod Dyfflin » 01 bře 2014 17:13

Tak v Bratislave som videla či v Pet Centre, v Zoodome alebo v SuperZoo alebo inde cenu rovnakú..ale viem, že pri niektorých produktoch sa ceny sakra líšia..
Nugátka Daenerys Kosťa Freya Prašivka Centaurea Wolffia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SydBeetlejuiceGraveEuphoriaBansheeSiouxsieEllisterPoisonMoonDorian GrayFuzzinkaCorallinaŠpliechotkaEvangelineBeautyDamonMaabLabariFidoBaruškaHalloweenDarylAndromedaVan DráculJazzOrionis
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nugátka
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------
Navždy v mojom srdci: Syd, Beetlejuice, Grave, Euphoria, Ellister, Siouxsie, Banshee, Poison, Moon, Dorian Gray, Fuzzinka, Corallina, Špliechotka, Evangeline, Beauty, Damon, Maab, Labari, Fido, Baruška, Halloween, Daryl, Andromeda, Van Drácul, Jazz, Orionis.. chýbate mi :(

Předchozí

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky