Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

granule Rat complete

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

granule Rat complete

Příspěvekod mikka » 03 dub 2008 18:32

Včera nám na krám došla nová krmiva pro hlodavce hlavně Prestige a mezi tím i tohle krmení pro potkany http://www.chovatel.com/eshop/product_i ... ts_id=1565 . Protože moje moc zrní nežerou tak jsem jim ho koupila a docela jim šmakuje. Mají ho tam od rána a miska je skoro prázdná :) Co si myslíte o krmení potkanů hlavní složkou těmito granulemi ? ( v odkaze je složení granulek)...
ObrázekObrázekObrázek

Enzovo stránky: www.pinckulisek.estranky.cz kočičí utulek- spousta dospělých koček tak kotátek http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/29
mikka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Eliška a Amálka 8.2013

S láskou vzpomínám:
Mikuška I a II ,Ivy Havelče,Tara,Bessie of Bangala,
Nellinka, Příšera, Raketka a Filípek

Re: granule Rat complete

Příspěvekod sminie » 30 dub 2008 10:53

toto krmení jsem vyzkoušela a s úspěchem, potkánkům chutná ... akorát ta cena :shock: ... určitě jim ho ještě koupím. :up:
sminie
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Haslerka » 03 kvě 2008 09:28

Mno myslim, že tohle opravdu patří ke špičce a za kvalitu se plati mno...já si smesi micham sama, takže už kupuju jen Cavia Complete od stejny fi
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod nevi » 03 kvě 2008 14:16

Mají to v PetCentru, ale skoro o polovinu draží než na eshopech... a mimochodem holky to v noxi vyluxovaly do sucha, nenechaly ani drobek.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Nelliss » 06 kvě 2008 07:30

Jinak chutnalo jim to a jak :lol: . No na králíkách je jedno z nejlevnějších poštovných ..kor když to platíš přes účet. My třeba dycky s Ciri objednáváme spolu ,aby se to vyplatilo. Zkus se třeba domluvit s Yuzu :)
Život není o počtu nadechnutí, ale o chvílích, které nám ten dech berou..

Moje ChS.CiriNell
Obrázek
Nelliss
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ♂ a ♀
Momentálně máme doma 14 potkaních potvůrek :)
Chovatelská stanice: CiriNell

Příspěvekod Helinka » 10 čer 2008 09:05

Tak jsme taky zkoušeli, ale ty moje příšerky to s nějakým velkým nadšením nevzaly :oops:
Helinka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Sharkie » 10 čer 2008 09:53

U nas idu. Ale u nas ide vsetko :smi: Dostavaju ich bud do zmesky zrna, alebo vobec, alebo len granule. Tak rozne na striedacku. Zmizne vzdy vsetko.
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Zmyzulka » 11 čer 2008 17:28

tak těm moji zmlsaným dámám to vůbec nejede, dokonce to v misce zůstalo úplně poslední (i obilí zmizelo dřív :lol: )
Zmyzulka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Emise Od Máji
Fooobíí Od Máji
Myrrh DarkSpirit
Drahokam z Fooobie
Elfí sen z Fooobie
Framykoin z Fooobie
Chovatelská stanice: Fooobie

Příspěvekod porcelainswan » 06 črc 2008 17:39

tak jsem ho včera chlapákům koupila (ve Zvěrokruhu v Karolíně), stálo 89 Kč, ale řekla jsem si, že jim koupím všechna krmiva, která se u nás pro potkany dají koupit, takže ve sbírce nemůže chybět ani toto.

v první okamžik samozřejmě byli nadšení- něco nového :lol: , ale teď se mi zdá, že to žerou stejně jako jiné zrní...ale uvidíme ještě 8)
ObrázekObrázekObrázek
porcelainswan
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: V potkaním nebíčku:
Caminante´s Croissant (dumbo rex, american blue, berkshire, spotted)

Caminante´s Doughnut (dumbo, platinum aguti, solid)

Příspěvekod Nefertity » 12 črc 2008 13:40

nevi píše:Mají to v PetCentru, ale skoro o polovinu draží než na eshopech... a mimochodem holky to v noxi vyluxovaly do sucha, nenechaly ani drobek.

Ano, koupila jsem je za hříšnou cenu v PetCentru.. nejdřív nadšení a teď (i když je krmím vším možným smíchaným a vycházejí jim asi 5 granulek tohoto na jeden den v misce) nezájem a nikdo to už nechce :?
Váš potkan právě spí? Zkuste žonglování.
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nikdy nezapomeneme:
Karbanátek 22.10.2010 - 15.1.2013
Dalamánek (Chrusty) 20.11.2010-25.11.2012
Hope 9.5.2008-14.10.2010
Cesmínka (Holly) 9.5.2008-17.6.2010
Ouzinka 17.10.2006-13.12.2008
Ofinka (Ophidie) 17.10.2006-27.3.2009

Příspěvekod Sharkie » 31 črc 2008 12:16

Asi mam divne mysi, ale vcera mi "zozrali" tieto granulky ako mlsku pocas vecerneho vybehu :D A to mali v klietke plnu misku zmesy, kde ich maju zamiesane tiez a cistia ju do dna.
Obrázek
Žralok, který štěká, nekouše. Obrázek

A day without chocolate is like day without sun.
Sharkie
Adminka
Adminka
Potkani: žraloci: Patch, Bugfix, Wifi, Webrat, Capybara, Koala, Bunny

Příspěvekod Kometa » 12 lis 2008 15:44

Koupila jsem je ze zvědavosti dnes v Petcentru za mrzutých 99 kč... ale holky vypadají, že by jim to snad i mohlo chutnat. Takže ted´krmím Vitakraft Crunchy MIX (200g za 35,-) - krásně voní, je asi pro křečky, nechávaj z něj jen svatojánský chléb a vojtěšková kolečka. A tohle budu podle nálady přihazovat.

Ale připadá mi blbost krmit potkany jen nějakym sušenym extrudovaným čímsi. Sice je na obalu napsaná magická formulka "Complete", ale podle mě je to mrtvé, neživé ... čerstvé, nijak nezpracované krmení (ovoce, zelenina, oříšky, zrníčka) nic nenahradí.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod Káča » 21 lis 2008 18:42

poprvé jsem to koupila včera, holkám to šmakuje ale nevim nevim, vzhledem k ceně to nevidím na nic dlouhodobýho, spíš tak jednou za čas aby si odpočinuly od zrní :roflcry:
WE LIVE IN THE ERA OF THE SMART PHONES AND STUPID PEOPLE.

http://www.flatikrita.weebly.com
Káča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: POTKY(*červenec 2004 - +13.6.2008) černá, irské znaky
SUMIKO(aka Samík = japonština - špinavá od popela * červen 2008 - + 22.2.2010) husky
ABEBA(aka Bibuš = arabština - živá, čilá * červen 2008) husky

Příspěvekod dredata_zizalka » 20 pro 2008 16:56

Musím říct, že holkám opravdu granulky chutnají. Sem tam jim dám hrstičku, spíš jako takovou mlsku. Brzy dárkový balíček dojde, takže určitě koupím. (pravděpodobně u dárce :-) )
If there is no enemy within the enemy outside can do us no harm.

Obrázek
dredata_zizalka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Kometa » 03 led 2009 21:56

Zajímavý poznatek !!!
Dneska jsem se snažila vymyslet, kdy jsem naposledy čistila klece, a nemohla si vzpomenout, jen vím, že to bylo rozhodně před vánoci. Mezi svátkama jsem si myslela, že jak jsem byla nemocná a nastydlá, že mi to nevadí prostě proto, že je necítím. No ale už mam nos ok a pořád v pohodě. Určo je vyčistím teď nebo zítra, už tam maj dost nabobkováno. Ale fakt nesmrdí !!
No a jako jedinej důvod co mě napadá, proč dřív byly cítit už po týdnu a teď nejsou ani asi po 3 týdnech, je ten, že je krmim těmahle granulkama. Když jsem je kupovala, nevěřila jsem, že to, že píšou na obale, že snižuje zápach výkalů, je něco víc než pohádka pro zákazníky. Ale asi fakt nekecaj! Pokud to opravdu obsahuje Yuccu, tak je to navíc i dost zdravý.

Máte někdo podobnou zkušenost?

Pro mě je to nyní moc dobré krmivo. Asi mi po něm nesmrdí a navíc ho žerou, jen když je nouze. Šmoulína mi dost ztloustla a když jsem ji krmila zrním, za den zpucovala celou misku, tohle papká pomaleji.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Další

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky