Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Vitapol

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Vitapol

Příspěvekod nevi » 16 bře 2008 17:13

Obrázek(odkaz jen pro pořádek, když jsem jsem od nich vzala obrázek:)

Zkoušeli jste někdo? Co na to potkani?
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Re: Vitapol

Příspěvekod Orfeus » 16 bře 2008 17:44

Já to zkoušel a nic moc,můj potkan z toho jedl jenom granulky a vetší kusy,většina zrn zůstalo.To je tak pro menší hlodavce mám dojem. :smi:
"Život jsou jako dostihy...dostihy pro pobavení pana Boha, ale nezoufejte, není důležitý vyhrát,ale zůčastnit se..."
Jsem tvořivý > http://www.chshloubetin.ic.cz <
http://www.osmak-degu.net
Orfeus
Skákavka
Skákavka
Potkani: samice ZEKKE a její dcerka Fráňa

Příspěvekod chesterfield » 16 bře 2008 18:23

je tam hodně zrní a k zomu tady u nás moc kladný vztah není :lol:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Zuza » 16 bře 2008 18:28

No tak u nás zrovna vitapol byl sežrán téměř do posledního zrnka, ale nevim kolik z těch tří to žralo, já snad ještě nekoupila dvakrát stejný žrádlo, nějak vždycky koupim co se mi zrovna líbí jak cenově, tak složenim, nerada kupuju krmení v neprůhlednym balení, ale Vitapol u nás měl úspěch..

Jinak se nedivim, že potkani často směsi nežerou, když si vezmu jak jim tady všichni podstrojujeme :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod chesterfield » 16 bře 2008 18:35

no jo já mám zmlsance, u nás jedna z domácích oblíbených buzerací je - co si dnes dala/co dnes dáš zvířatům. Jé oni nic nemají jenom suché, oni něco chtějí... a tak, takže sice nevařím ani muži ani synovi, ale potkanům jo. :lol:
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Zuza » 16 bře 2008 18:54

:roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: :roflcry: No to u nás je to zase když klukum podstrojuju, tak jsou to komentáře: A mě nic nedáš jo? A jim jo jo? Tak já mám taky třeba hlad.. :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: no a teda běda mi jak řeknu, že on si zvládne vzít i sám, kdežto oni jsou na mě závislí :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: to jsem pak nemilující děvče :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ale to jsou holt chlapi a když zrovna máme něco k jídlu pro člověčí pokolení, tak mu taky něco dám :lol: Ale jednou jsme tady měli právě jen kapsičky kočičí a taky chtěl něco dobrýho, tak jsem mu nabídla kočičí kapsičku a světe div se, nechtěl :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao: :roflmao:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod myjka » 17 bře 2008 12:35

Osobne sa mi nepaci. Myslim ze som v nom nachadzala rozne neidentifikovatelne kusky a aj nejake uschnute chrobaky.. takze by ma zaujimalo kde a ako to balia.
myjka
černá ofce
černá ofce
Chovatelská stanice: CHS Myjka

Příspěvekod Nefertity » 18 bře 2008 11:56

To teď mají holky v rámci diety.. dokonce mi i začli žrát zrní v tom.. a prý je to celkem kvalitní krmivo.
Váš potkan právě spí? Zkuste žonglování.
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nikdy nezapomeneme:
Karbanátek 22.10.2010 - 15.1.2013
Dalamánek (Chrusty) 20.11.2010-25.11.2012
Hope 9.5.2008-14.10.2010
Cesmínka (Holly) 9.5.2008-17.6.2010
Ouzinka 17.10.2006-13.12.2008
Ofinka (Ophidie) 17.10.2006-27.3.2009

Příspěvekod eva.jingle » 18 bře 2008 12:02

Myjka:třeba tam byli brouci v rámci doplnění proteinů :lol:

jinak my ještě nezkoušeli-musela bych koupit tak čtyři balení na den :lol: :lol:
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod lucie.jingles » 18 bře 2008 13:20

Můj potkánek má Vitapol rád, během chvilky je vše sežráno :D
lucie.jingles
Růžovka
Růžovka
Potkani: Pan Jingles :-)

Příspěvekod Nightwolf » 03 dub 2008 08:26

tak u nas jsme ze zacatku (nez jsme meli doma tech zrud 50 :-) ) taky kupovali tohle krmivo. Nikdy jsme v nem nic nenasli. A potvorakum chutnalo a vyjedli i posledni zrnicko. Ale ted s timhle poctem bych musela kupovat tak 40 krabic na tyden. :lol:
Nightwolf
Růžovka
Růžovka
Potkani: Holky. Krtek, Myš, Cheza, Kira, Bonpari of X-Rats, Cyradis Rats of Darkness, Aileen Angarats, Arda Angarats, Hope Rats of Darkness, Esper von Nergrita, Verdrin, Jůlinka, Chipo Angarats, Chana Angarats, Dweia Angarats, Coolrattie of X-Rats, Calisto Angarats, Ceres Angarats, Crystabel Angarats.

Kluci: Sanchez a Sabien von Edrimea, Bender, Fry, Berk Angarats, Boo Angarats, Baltazar Angarats, Baal Angarats, Explorer od Adush, Kain, Abel, Frank Rats of Darkness, Azrael Angarats, Aion Angarats, Auron Angarats, Eloton-suru Angarats, Chamdar Angarats, Chrono Angarats, Cahir Angarats, Cernnunos Angarats, Creon Angarats, Cryton Angarat, Ascar Angarats.

Ti co nás opustili jen docasne a cekaji za duhovym mostem v medovem ráji: Jůlinka I, Jůlinka II, Jůlinka III, End od Adush, Cream Rats of Darkness,vrh F od Angarats. Elder Angarats, Durnik Angarats.

A naši nepotkaní zvířecí přátelé: Lhasa Apso Sherina, Kikina a Malej, jorkšírka Eliška, pouliční směs Benžák a bílé myšky Twinkee.
Chovatelská stanice: Angarats

Příspěvekod Klar-a » 10 dub 2008 19:56

U nás to mělo celkem velký úspěch ale přijde mi, že je tam toho strašně málo... Nebo mají kluci velkou spotřebu :D
Klar-a
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Helinka » 13 dub 2008 18:42

Taky jsme zkouseli, v misce nic nezbylo, ale nam nezbyva vetsinou nic :lol: , mam pocit ze by ty nase priserky sezraly nejlepe i misku :lol:. Ale jinak se mi tohle zrni moc nelibilo, myslim, ze se da koupit lepsi a kvalitnejsi.
Helinka
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Kometa » 13 dub 2008 18:55

Mě se také moc nelíbilo a holky ho mají vkleci jen pro ozdobu (ale to by nejspíš měly každé zrní :whistle: )
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod porcelainswan » 22 dub 2008 10:38

moji kluci ho přel půl rokem moc nežrali, je tam moc ječmene, či co to je, ale hodí se namíchání k jiné směsi, to jim pak velmi chutnalo :roll:
ObrázekObrázekObrázek
porcelainswan
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: V potkaním nebíčku:
Caminante´s Croissant (dumbo rex, american blue, berkshire, spotted)

Caminante´s Doughnut (dumbo, platinum aguti, solid)

Další

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky