Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Prestige/Versele laga - krmné směsi

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Re: Versele-laga Rat and Mouse PRO

Příspěvekod Hella » 05 pro 2011 23:13

děkuji moc :)
Hella
Růžovka
Růžovka
Potkani: Aladin, Cristyl

Re: Prestige/Versele laga - krmné směsi

Příspěvekod Zeek » 20 úno 2012 11:40

Vzhledem tomu že jsem se úplně stratil tak se radši zeptám.. tohle: http://www.prozviratka.cz/chovatelske-p ... hp?II=5585 jsou ty granule jak by po nich nemuseli tolik smrdět hovínka?
Zeek
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Aldur od WOMI'S *13.3.2012

Příspěvekod Monina » 20 úno 2012 17:47

ano jsou, ale buď v klidu, oni smrdí úplně stejně ať už s nimi nebo bez nich :)
ale mým holkám tyhle granulky chutnají jako pamlsky, dávat jim to jako základní krmení, tak se mnou vícekrát nepromluví!
Monina
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Houstička: *19.02.2012
Marlinka: *16.08.2012
nikdy nezapomeneme: Míša *10.2009 - +12.2010, Elinka *11.2010 - +24.09.2012, Nelinka - *11.2010 - +01.10.2012

Příspěvekod l.margarita » 10 čer 2012 22:33

Ahoj, máte někdo zkušenosti s Versele-Laga Rat Complete?
l.margarita
Skákavka
Skákavka
Potkani: Marge, Arwen, Abi

Příspěvekod chesterfield » 10 čer 2012 22:40

přidávám je do krmeni - docela jdou, ovšem krmit moje smečky jenom tím, jsem jestě víc na mizině než teď
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod l.margarita » 10 čer 2012 22:43

Ano taky to mam v plánu míchat, jinak by to fakt nešlo :lol:
l.margarita
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Vell » 10 čer 2012 23:16

kdysi sem dávala jenom občas na zpestření jídelníčku.. všem to chutnalo.. když sem jim to ale přidala třeba dva dny za sebou, tak by mi to nejradši omlátili o hlavu :smi: jinak to ale úspěch mělo
krysí Pařátek
Obrázek
Vell
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Abies Amabilis von Krysodlak, Abies Nephrolepsis von Krysodlak, Abies Grandis von Krysodlak, Badyán von Krysodlak, Barvínek von Krysodlak, Bergamon von Krysodlak, Snížek z Hadích vrchů, Pan Flíček
"Nimueh" Necra of Nippyland, "Jedlička" Abies Alba Pavor Nocturnus, "Tůjka" Areca Pavor Nocturnus
Jasmínka Aqua-terra-flora z Aldisu, Gaia a Lachesis

Za duhovým mostem: Nikinka I., Lilith, Nikinka II., Zuzanka, Finlandia, Salinka, Filípek, Zoubek, Melinka a Agneska, Etenia Al Gabal, Kvik of Navel, Tram Rat Rybízek Ruben from Prague, Ethel Al Gabal, Krišpín of Navel, Elsa Al Gabal, Zuzanka z TazManie
Chovatelská stanice: Krysodlak

Příspěvekod l.margarita » 10 čer 2012 23:44

No já myslela spíš jak je to se složením? poměr kvalita/cena a tak... Samozřejmě musí chutnat to je jasné :up:
l.margarita
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod Clover » 15 led 2013 11:29

kowkuska píše:Ja som nedávno objednala zo zoohitu Prestige Rat Nature a má obrovský úspech :up: Aj keď sa mi zdá,že je iné ako keď sme ho mali predtým..Mne osobne nevonia..naozaj tam cítiť bylinky alebo dačo také..ale chalanom chutí tak,že nám v miske nikdy nič nezostane :angel:
Obrázek Nový dizajn balíka

Vysypané v nádobke :whistle:
Obrázek

Tohle krmení naši potkyši naprosto milují - cokoliv jiného demonstrativně vysypávají z mističky a odmítají jíst. Sice stojí kolem 130,- Kč (v Pet Centru), ale mým dvoum klukům to vydrží 2,5-3 týdny, takže to zas tak velká pálka není, navíc kluci krom velkých zelených granulí (lisované seno) sní ze směsi úplně všechno.
Clover
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Wolfka » 15 led 2013 12:36

Dokud jsem měla jednoho až tři myšáky, taky jsem to kupovala,ale v sedmi hladových krcích to bylo max na týden, což začínalo být dražší, než bych dlouhdoobě utáhla. Takže jsem začala sama míchat krmiv. Ale nemůžu říct, že jim nechutnalo. Vždy vyluxovali celou misku :)
Obrázek
Wolfka
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Bloodwing, Moe, Marley, Dukino, Mordecai,Brick, Jackie

Příspěvekod Dyfflin » 09 čer 2013 20:58

Nám tento týždeň došiel tento 20kg pytel Versele-Laga ZERO CLASSIC (miešam ešte s kopou ďalších vecí :D )
Obrázek
Obrázek
Nugátka Daenerys Kosťa Freya Prašivka Centaurea Wolffia
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SydBeetlejuiceGraveEuphoriaBansheeSiouxsieEllisterPoisonMoonDorian GrayFuzzinkaCorallinaŠpliechotkaEvangelineBeautyDamonMaabLabariFidoBaruškaHalloweenDarylAndromedaVan DráculJazzOrionis
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nugátka
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------
Navždy v mojom srdci: Syd, Beetlejuice, Grave, Euphoria, Ellister, Siouxsie, Banshee, Poison, Moon, Dorian Gray, Fuzzinka, Corallina, Špliechotka, Evangeline, Beauty, Damon, Maab, Labari, Fido, Baruška, Halloween, Daryl, Andromeda, Van Drácul, Jazz, Orionis.. chýbate mi :(

Příspěvekod chesterfield » 10 čer 2013 09:29

a snědí všechno? nebo tam zůstávají věci co nechtějí?
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero

Příspěvekod Dyfflin » 10 čer 2013 10:50

No zatiaľ to máme len krátko, ale dávala som im to aj samotné a mám pocit, že hlavne slnečnicové semienka..tie vyjedia ako prvé, potom trochu kukurica a potom aj to ostané ale tie granulované, to moc nechcú :? ..ja som to práveže kúpila na základe recenzie, a tej holke vraj potkanice zjedia úplne všetko, že im to chutí..takže je to možno individuálne..

..ale tu majú toto, vraj Rat Crispy..u nás som to nenašla, je drahšie, obal je rovnaký...takže naozaj neviem či je iné a viac pre potkany uspôsobené :smi:
http://obchod.kralici.cz/p961-versele-l ... rispy.aspx
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SydBeetlejuiceGraveEuphoriaBansheeSiouxsieEllisterPoisonMoonDorian GrayFuzzinkaCorallinaŠpliechotkaEvangelineBeautyDamonMaabLabariFidoBaruškaHalloweenDarylAndromedaVan DráculJazzOrionis
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------
Navždy v mojom srdci: Syd, Beetlejuice, Grave, Euphoria, Ellister, Siouxsie, Banshee, Poison, Moon, Dorian Gray, Fuzzinka, Corallina, Špliechotka, Evangeline, Beauty, Damon, Maab, Labari, Fido, Baruška, Halloween, Daryl, Andromeda, Van Drácul, Jazz, Orionis.. chýbate mi :(

Příspěvekod Dyfflin » 28 úno 2014 22:06

Versele - Laga ZERO CLASSIC - ako samostatné krmivo by som ho vôbec neodporúčala a po tom ako sme minuli celý pytel ho znova už nekúpim..myslím, že to pre potkany zrovna moc nie je :smi: tie granulované veci vôbec nechceli a hlavne tie gulaté zelené veľké..tie mi vždy akurát tak ošťali :lol:
Inak Rat Nature je jedno z naj krmív podľa mňa a zatiaľ všetky moje potkany ho zbožňovali a zbožňujú. :up:
Dyfflin
Superpotkan
Superpotkan
Daenerys
Kosťa
Freya
Prašivka
Centaurea Rat´s Dream
Wolffia Rat´s Dream
----------------

Příspěvekod chesterfield » 28 úno 2014 22:13

:lol: jo velké zelené válečky to je vojtěška, tá je mimoriadne oblúbená :grc: :grc: :smi:

chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Nelinka, Andromeda
Mazlík a Uzlík

PředchozíDalší

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky