Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Minerální kámen

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Minerální kámen

Příspěvekod Sedulka » 11 lis 2006 22:32

Zajímalo by mě, jestli to mají vaši potkyši v kleci a jestli si toho vůbec všimnou?? Po špatných zkušenostech s kamenem u jiných druhů hlodavců (buď si toho vůbec nevšimli nebo to rozhlodali na padrť - bez užitku) jsem se ještě neodhodlala toto myškám koupit :oops:
Sedulka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Arioši Sawako of Algernon, Arsinoe of Algernon, Cassey of zverimex, Růženka, Šedulka II a Krteček:-)

Příspěvekod Mája » 11 lis 2006 22:36

Mám v kleci malej kámen s příchutí pomeranče...Lolo pets nebo tak nějak. Oizo to celkem hodně ohryzala a sem tam si ještě dá.
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod Tara » 11 lis 2006 22:46

mam take s prichuti pomerance-kluci ohryzali ty dratky co to drzely u klece,pochcali a vyprdli se na to
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod KatyQ » 11 lis 2006 23:26

Holky si minerálního kamene nikdy moc nevšímaly. Zato Chip ho částečně ohryzal a vzápětí objevil "skvělou" zábavu - točení minerálním kamenem :x (mám takový ten kulatý s dírkou uprostřed, za kterou drží v držáčku). Obvykle to používá jako budík, tak ve tři, čtyři hodiny ráno, pokud se nudí a rád by ven z klece :x: , nebo jen trochu pozornosti (bojím se, že si mě vycvičil :lol: ).
Jinak na kámen chodí pravidelně čurat.
Ropuchy jsou jako žáby - jenom mnohem víc.
KatyQ
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Chip, Ermíska (Erma of Navel), Šedivka (Bamari Lilis dearest), Fanynka (Fa-nee Nee of Navel), Iriska (Irisa of Gremleens)

Příspěvekod zulu » 12 lis 2006 00:52

taky jsem koupila nějaký drahý minerální kámen s mořskými řasami a zatím visí skoro celý :) zato sépiovka byla vcelku úspěšná, alespoň u jedné potkanky.. většinou tím zajídá mléčné výrobky. proč, to netuším :roll:
Obrázek Obrázek
zulu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Foxie

Příspěvekod Bethan » 12 lis 2006 11:52

u velkejch luků sepiovka bez zájmu, na minerální blok ze zásady čůraj a nic víc...holky ale sépiovku zbyštěj cca za 3 tejdny takže se u nás hlodá celý den :D Piškot jí občas taky uhlodne...je podle mě lepší, než bloky...
Člověk by se neměl vylučovat z říše zvířat.
Sigmund Freud
-------------------------------------------------
http://www.proximo-shop.cz
Nové zboží :) široký potkaní sortiment
Bethan
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bass Skanálu alias Coudy, Bentley od Riky alias Miminko, Diodon of Gremleens alias Piškotek; Agnes of FeeDees; Coronella of Gremleens alias Cookie; Bluenny alias Modřenka, Karlík od Adélky alias Samael, Miminko Matheus z Hůrky alias Matyášek
Chovatelská stanice: Proximo

Příspěvekod Lady.Eriana » 12 lis 2006 14:22

Já jsem chlupáčkům koupila minerální kámen s příchutí jahody, či co to bylo. Holky se do něj docela pustily a chutná jim... Fakt to asi záleží na chuti:)
Lady.Eriana
Lady.Eriana
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Mardotka » 12 lis 2006 15:46

S minerálním kamenem jsem bohužel vůbec nepochodila. Koupila jsem bez příchutě. První kámen, když ho moje první holky nechtěly, jsem věnovala pískošům. Těm se líbí a už je z něho asi třetina. Teď jsem ho koupila pro Katynku a Sáru. Jen k němu čuchly a dál kolem něho chodí jako kdyby neexistoval. :whistle: :whistle:
Mardotka
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Sedulka » 12 lis 2006 16:21

:roflmao: :roflcry: :roflmao: :roflcry: :roflcry: Koukám že potky jsou opravdu vynalézavý :roflmao: :roflcry:

Díky za vaše poznatky!Na kámen můžou myši zapomenout. Maximálně zkusím tu sépiovku, ale za 100 Kč. co stojí ten kamen, jim radši koupím něco na zub :D
Sedulka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Arioši Sawako of Algernon, Arsinoe of Algernon, Cassey of zverimex, Růženka, Šedulka II a Krteček:-)

Příspěvekod Phoebe » 12 lis 2006 17:29

Já ho měla taky asi za 18Kč... tak hlavně, že jsi ho nekoupila, to bys teď asi mlátila hlavou do zdi :)

KriKrísek kámen hlodal když byl malinkej a Merlin taky. Pak jsem ale jednou přišla domů a oni asi 3/4 (tedy celý zbytek) prostě rozkousali a nadělali bordel po celý kleci. No a od tý doby jsem ho nekoupila, protože nějakou dobu před Velkým Destrukčním Zákrokem si ho stejně vůbec nevšímali.
Optimista si myslí, že žijeme na nejlepším možném světě. Pesimista se obává, že je to pravda.
Obrázek
Phoebe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: dřívě KriKri, nyní Pan Myšák

Příspěvekod Mája » 12 lis 2006 17:42

Oizule ho stále má...a hryže ho, jen nevím, jestli to žere, ale stále nacházím jemný oranžový prášek na poličce...ale ona je totiž asi padlá na hlavu...žere mi dokonce vojtěškový válečky a nespí v hamaku ani v ponožce... :lol:
Mája
Žabička
Žabička
Potkani: Chlupatá Ponožka, Prasátko Natálka, Ušatá Lexuška, Princezna Amálka a Třeštiprdlo Rozárka
-----------------------------
V nebíčku Džerynka a Oizo, Justýna, Dorotka Cambus, Ártie, Ouško a Bongo Mojo Jojo

Příspěvekod dooky » 12 lis 2006 19:33

u nás kámen celkem slušně jede...aspon zatím, příchut jablko...už je ho tam asi půlka během 14 dnů...
Rozum je světlo, kterým má být příroda osvětlena a ne zapálena...
dooky
Velký potkan
Velký potkan

Příspěvekod vranitko » 07 led 2007 22:26

Tohle téma mě opravdu potěšilo... když totiž můj potkan vymyslel nový zaručeně nejlepší způsob, jak používat minerální kámen, myslel jsem, že mě omejou... nejdřív ho používal jako stupínek a časem pak začal zkoušet, jak moc může sloužit jako odpadkový koš na věci, které nechce... naštěstí toho už nechal a dokonce si do něj za ten rok možná i třikrát kousnul
Já si stejně myslím, že každý máme ten svůj vlak.
I vás dříve nebo později nějaký přejede (Alois Nebel)

Obrázek

máme 3+1... starostí a zmatků
vranitko
Moderátor
Moderátor
Potkani: Asik of Ituri;
Chippoke von Akaitatsu;
Byte of Ituri;
Cinyk z Nyppilandu

Příspěvekod Escherichia » 07 led 2007 23:35

U nás to bylo s kamenem podobně jako u Vranitka, Eschi do něj tak jednou dvakrát kousla, aby se neřeklo a když už tam byl měsíc, tak jí to asi štvalo, že jí zabírá místo a celej ho pochcala :evil: prasátko jedno

Ale Bazalce kámen koupím, třeba jí zrovna bude chutnat a dostane tím do sebe ňákej ten minerál
Escherichia
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bazalka milovaná... prostě Bazalička... láska moje

Příspěvekod Make » 08 led 2007 23:26

Já mám kámen s řasami od Trixie,jak psal Zulu,no a musim říct,že občas si i kousnou,stál mě cca 90Kč,takže žádná levná záležitost!
Be positiv:)
Make
Malý potkan
Malý potkan

Další

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky