Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Vitamínová pasta

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Re: Vitamínová pasta

Příspěvekod Haslerka » 03 dub 2010 13:11

eva-jingle: nepřijde mi to jako vhodná náhrada, lepší by byla přímo calopet nebo rekonvalescent pasta. Měl by ti ji objednat do druhého dne vet nebo lékárna.
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod eva.jingle » 03 dub 2010 13:39

Díky Haš,tak já to dám do útulku koťatům.Dávám zatím Edovi vitamíny a glukopur,tak snad to zvládne a v úterý objednám u vet tu správnou pastu.
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod Haslerka » 03 dub 2010 13:42

tak do té doby mu to klidně dávej, ono mu to neublíží...ale koupila bych stejně spíš tu calopetku mno...
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod eva.jingle » 03 dub 2010 14:12

jj to koupím,určitě se bude hodit i pro staroušky :up:
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod PxNxDx » 09 kvě 2010 20:30

zkoušel někdo tuhle pastu?? http://www.obchudekumajdy.cz/?p=product ... asta-s-papájou
holky budou mít narozeniny, tak že bych ji zkusila... jestli někdo ví, zda chutná a zda k něčemu vůbec je :oops: :smi:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod Sjů* » 09 kvě 2010 20:38

PxNxDx: jasně, že chutná.. a jak :shock: mám ji vlastně hlavně kvůli Amy, při čištění ostatních jim vytrhává chlupy a několikrát jsem ji chytla, jak je i "žvejká", takže.. :roflcry: Ale ony obecně ty pasty chutnají, nechápu proč, ale co..
Sjů*
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: DUHOVÝ MOST :'(
♥ Kessie *7. 2. 09 † 21. 4. 2010
♥ Clarissa *24. 3. 09 † 7. 2. 2011
♥ Amy *30. 4. 09 † 24. 3. 2011
♥ Judy *30. 4. 09 † 4. 11. 2011
♥ Daisy *8. 6. 10 † 12. 10. 2012

Příspěvekod PxNxDx » 09 kvě 2010 20:40

paráda.. já totiž kupuju klasický kočičí pasty tchořům, tak jsem chtěla "pro pocit" něco speciálně :lol: pro hlodavce
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod zaceva » 25 lis 2010 09:42

Tak jsem dnes koupila u veterináře calopet pastu pro našeho hubeňoura Kima a málem mi sebral celou tubu. Doufám, že se po tom trochu spraví. Začal teď šmejdit po kleci, jakoby si dal pořádnýho turka. :lol:
Platila jsem za 120g 300,-, koukala jsem, že se dá objednat z netu i za 220,- ale s poštovným by mě to vyšlo stejně.

V obchodě mi paní nabízela ještě takovou tu pastu s maltózou na trávení od Gimbronu, cena cca 80,-. myslíte, že to má ve výživě pro potkana nějakej význam? Přemýšlím, že bych ji koupila zbytku smečky.
Obrázek
zaceva
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Čiči, Kim, Tygr a Kocour

Příspěvekod iwanhoe » 25 lis 2010 10:56

mám tu malou do gimbornu, s Moo to považujem spíš za běžnej palmsek než jako součást stravy :smi:
ale tubu mi krade taky :lol:
Čím víc poznávám lidi, tím víc mám rád zvířata. - Munthe
Obrázek
iwanhoe
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Bobinka, Fidorka, Fionka, Nyx a Beríšek... jsou u nové maminky, když už je nemůžu mít doma :(

Nezapomenu:
Prdluška
Lassie Sweet Sugar Moo (Moominka) 9.1.2010 - 25.11.2012

Příspěvekod PxNxDx » 25 lis 2010 15:27

zaceva myslim, že ta s maltózou je dobrá jako pamlsek. Ono Calopetkou by se potkan neměl moc ládovat si myslím. To není na přibrání, ale spíš na doplnění energie po operaci, nemoci a tak :smi:
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod jani » 25 lis 2010 15:31

Já dávám Calopetku staroušům, momentáně jí dostává Liška, jak je stařičká, tak toho moc nesežere a ta pasta jí podle mě prospívá...
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod PxNxDx » 25 lis 2010 15:49

jani to ano, ale je to na doplnění energie, vitamínů, ale ne na vykrmení...a rozhodně se musí dávkovat opatrně a s mírou :up:
Naposledy upravil PxNxDx dne 25 lis 2010 16:01, celkově upraveno 1
PxNxDx
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod jani » 25 lis 2010 15:55

Px to jo, obvykle dávám velikost větší kuličky hrachu na prst denně.
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod zaceva » 25 lis 2010 17:28

já to taky nehodlám přehánět, ale tak doporučuje se calopetka při nedostatcích ve výživě a když zvíře jí obecně málo, a to je náš případ. Kim má dýchací potíže, je s ostatníma v kleci rád, ale přece jen, než se dostane k jídlu, tak bejvá to nejlepší pryč, čím dál častěji má nějaké drobné zdravotní problémy a v poslední době hodně pohubnul, tak mu chci přilepšit. Neplánuju to doávat celé smečce. Momentálně je Kim sám s bráchou, takže má klídek, žádnej stres. Doufám, že mu novej režim prospěje.
Obrázek
zaceva
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Čiči, Kim, Tygr a Kocour

Příspěvekod Dandali » 07 kvě 2012 17:17

Už delší dobu mám doma Gimpet - Multivitamin. Koupila jsem hlavně pro nemocné nebo když začnou pšíkat. Dávám občas, jednu dobu to skoro nikdo nechtěl, teď se po tom můžou zase utlouct :lol:
Dneska jsem byla s pacientem na veterině - má dýchací problémy, dost pohubl, pořádně nežere a nepije, tak jsem se ptala, jestli tam mají nějakou výživovou pastu. A bylo mi řečeno, že ty kočičí pro ně nejsou moc dobré, protože jsou založeny hlavně na tuku a to potkanům moc nevyhovuje. Tak jsem se chtěla zeptat, co byste mi tedy doporučili - jestli stačí třeba ta gimpet vitamínová a na energii glukopur nebo jestli se mám třeba někde ve zveráči ještě dívat po něčem jiném. Nemůžu si teď vybavit, co měli na té veterině, ale měli myslím jen nějaký jeden druh.
Zítra tam jdeme zas, tak se můžu podívat, jestli to náhodou nebyla ta Calopet - přece jen vy máte s potkany více zkušeností než na mojí veterině ;)
Dandali
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Osík, Ossifer (Bebešin Ocelot)
Žaky (Jaquen Iletis)
Vicky (Victarion Iletis)

† Edie (Edmure od Ddus)
† Yoren Iletis
† Harmen od Ddus
† Bertík (Oberyn von Percy)

† Kory (Qhorin Iletis)
† Jaime (Bebešin Šach Mat)