Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Absces - díra?

Rakovina, nádory, abscesy atd.

Absces - díra?

Příspěvekod Alessa » 14 dub 2015 18:15

Ahoj, moje potkanice, neco malo pres 2 roky ma u predni tlapky diru tak velikosti spicky malicku. Je mozne, ze to je vyhnisany absces?
Nevsimla jsem si, ze by tam predtim byla nejaka bulka, ale nema rada, kdyz na ni saham a je obezni, takze se to dalo prehlednout.
Vyplachla jsem to strikackou a dala cernou mast, ale cetla jsem, ze by se dezinfekcni vyplachy delat nemely...ma nekdo zkusenost?
Croodsovi: uděláme hromadu, kdo neviděl, musí vidět
Alessa
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Remi, Jamie, Beshbetka, Apolenka, Gingerie, Lord Sníh a zatím nepojmenované Pískle

Re: Absces - díra?

Příspěvekod womi » 14 dub 2015 19:20

Klidně by to být vyhnisaný absces být mohl. Zkus to vyfotit. Jinak lepší než černá mást (ichtiolka?) je pana veyal, je to enzymatická mastička, seženeš na veterině.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod nevi » 14 dub 2015 20:59

Výplach určitě špatný není, neudělá se tam aspoň další humusek
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Alessa » 18 dub 2015 14:38

no nakonec jsem to teda vyplachla, byla statecna a mazem tou ichtoxilkou a vypada to dobre, foto bohuzel ted asi nejak nevyndam z telefonu (mam zapujcni a nevim co s nim)
kazdopadne dekuji za reakci
Uspesne zahojeno, kdyz se to zacalo uz stahovat, vymckala jsem ven vznikle kulicky masti, odezinfikovala a nechala uz byt, moc se divim, ze jsem pri tomhle trapeni neprisla k urazu :roll:
Croodsovi: uděláme hromadu, kdo neviděl, musí vidět
Alessa
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Remi, Jamie, Beshbetka, Apolenka, Gingerie, Lord Sníh a zatím nepojmenované Pískle

Zpět na Bouličky a nádory