Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Vyhřeznutí dělohy

Problémy s močovými cestami, u potkanek s pochvou, genitálie atd.

Vyhřeznutí dělohy

Příspěvekod ejmyk » 13 kvě 2010 20:50

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda zde máte někdo zkušenost s vyhřeznutím dělohy u potkanky? Jak se to u veta řešilo? Dneska jsem přijela po dvou dnech domů a hned si toho všimla, má to docela rapidně. Jsou jí ale už dva roky, žádný hubeňour to také není a s minulou zkušeností, kdy mi naprosto vitální potkanka nepřežila anestezii, tak už nic takového v tomhle věku nechci.. Jinak moje Isa vypadá, že jí nic nebolí a ani jí to nijak neomezuje...
"Člověk, který ztratil možnost volby, přestává být člověkem." A.Burgess
ejmyk
Růžovka
Růžovka
Potkani: Potkanka Isis

Re: Vyhřeznutí dělohy

Příspěvekod Haslerka » 13 kvě 2010 21:45

řeknu to takhle - upaluj na veterinu. S výhřezem dělohy ty sama nic neuděláš a pravděpodobně bude nutná i ta operace. Výhřez dělohy je opravdu vážný stav, který nezasluhuje ani minutu čekání.
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod eva.jingle » 13 kvě 2010 23:07

Zažila jsem vyhřeznutý nádor na děloze u jedné potkanice,chvíli potom,co se jí to stalo si to poranila a málem vykrvácela,naštěstí se doktorce tenkrát podařilo jí zachránit,ale bylo to jen tak tak.Stalo se jí to při cestě z veteriny,kde jsem chvíli předtím domlouvala operaci nádoru na ml.žl.Kdybychom měli jet z domova,tak by to nepřežila.
Takže s tímhle bych vůbec nečekala a okamžitě letěla na veterinu,jak píše Hašlerka.
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod chesterfield » 17 kvě 2010 07:41

Vyhřezlou dělohu jsme před asi měsícem řešili, myška měla v bříšku nádor, který dělohu "vytlačil" ven. Je nutný veterinář a to hned.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Káča » 19 kvě 2010 19:19

:shock: co se těm potvorám všechno nemůže přihodit?! :evil: :grc:
WE LIVE IN THE ERA OF THE SMART PHONES AND STUPID PEOPLE.

http://www.flatikrita.weebly.com
Káča
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: POTKY(*červenec 2004 - +13.6.2008) černá, irské znaky
SUMIKO(aka Samík = japonština - špinavá od popela * červen 2008 - + 22.2.2010) husky
ABEBA(aka Bibuš = arabština - živá, čilá * červen 2008) husky

Zpět na Močové cesty, genitálie