Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

2 útvary v bříšku

Problémy s močovými cestami, u potkanek s pochvou, genitálie atd.

Re: 2 útvary v bříšku

Příspěvekod m.schroglova » 27 led 2010 10:50

Vzhledem k tomu, že je myška opravdu moc dehydratovaná, tak jí musím všechno dávat s vodou, čaj se jí moc pít nechce a přitom je nejvíc sladkej a ani já bych nepoznala, že jsou v tom nějaký hnusný bylinky...jo čaj urologickej... tak máčíme piškotky a cornflakes do vody a ředím přesnídávky půl napůl s vodou aby do sebe dostala co nejvíc tekutin...

Teď dostala jablíčko a banánek a moc si šmakovala...hned jak se napapkala, tak přiběhla za mnou a leží mi u zadku :-)

ATB i sirup proti bolesti neodmítá, dokonce bych řekla že jí chutná :-)

Jediné co mě překvapilo, nechce spát v kleci...musela jsem jí nechat ručník na sedačce a tam si vlezla a normálně hned spala, ale když jsem jí dala do klece, tak to bylo divadlo :lol:

Myšička vypadá už dobře, myslím, že je z nejhoršího venku...snad...

Až nebude mít tak bolavé bříško, tak nafotím tu jizvu a pošlu...je to fakt strašný... přes celé bříško :|
Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se někdy dělil s jeho radostí. (Catullus)
Vysvětluješ-li pomluvu, činíš ji ještě horší. (Publilius Syrus)
Mladá generace si i dnes váží stáří. Ovšem jen pokud jde o víno, whisky a nábytek. (Truman Capote)
Když dobře vychováme děti, musíme se smířit s tím, že se bez nás obejdou. (Vladislav Müller)
Hlavní příčinou rozvodů je manželství. (Albert Einstein)

Obrázek Obrázek
m.schroglova
Růžovka
Růžovka
Potkani: Stuart (*05/08 +02/10)
Kiki a Koko (*01/10

Re: 2 útvary v bříšku

Příspěvekod m.schroglova » 27 led 2010 12:40

Aha, takže ten průjem co měla včera mohl být z těch ATB...hm...tak zkusím koupit tvaroh nebo nějakého lipánka a uvidíme...ok :P koupím i přesnídávku od Hamé od 8. měsíce :lol: ...

no nevím nevím jak nám budou vytahovat stehny, protože všechny ty provázky, který trčely ven už jsou ohlodaný :lol: , ale naštěstí už si za to netahá... už si zvykla...
Kdo opustí smutného přítele, není hoden, aby se někdy dělil s jeho radostí. (Catullus)
Vysvětluješ-li pomluvu, činíš ji ještě horší. (Publilius Syrus)
Mladá generace si i dnes váží stáří. Ovšem jen pokud jde o víno, whisky a nábytek. (Truman Capote)
Když dobře vychováme děti, musíme se smířit s tím, že se bez nás obejdou. (Vladislav Müller)
Hlavní příčinou rozvodů je manželství. (Albert Einstein)

Obrázek Obrázek
m.schroglova
Růžovka
Růžovka
Potkani: Stuart (*05/08 +02/10)
Kiki a Koko (*01/10

Předchozí

Zpět na Močové cesty, genitálie