Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Pocuravani a netecnost:(

Problémy s močovými cestami, u potkanek s pochvou, genitálie atd.

Pocuravani a netecnost:(

Příspěvekod Bastet » 23 říj 2008 18:30

cauky,potrebovala bych poradit ohledne Dantina. Zda se me nejaky divny.Rano byl v pohode,dala jsem mu papriku a okurku k ostatnimu jidlu,zbastil to nadsene. odpoledne se me vycural do postele,pocural kamosku,pritom na tohle si dava bacha.Pak byl chvili v kleci zase,porad jen chrnel nebo lezel. Vytahla jsem si ho,priplac se me za krk,pak slezl na klin a opet me pocural.Prijde me to jako vetsi frekvence o hodne nez vzdycky....pocurani bylo fakt vyjimecne a navic se u neho steloval a chystal se....ted nic,jen louzicka. A prijde nam,ze i vice cpi.Snazim se ho drzet v teple,mam ho v kapse ve flisce,jen tak lezi.... Chut k jidlu ma,nabidla jsem mu seminka a valil na ne a zdabal je s chuti...ale to curani a polehavani...
ObrázekObrázek
Bastet
Růžovka
Růžovka
Potkani: New Yorker of Nippyland, Pampinus Palpebra, za Duhovym mostem: Al Dente Pod kamenem

Re: Pocuravani a netecnost:(

Příspěvekod Veve » 23 říj 2008 18:49

kolik je mu let?
moje holky přes den hodně spí a když vylezou, tak je nechá vyčůrat a až potom je pustím... v okurce je dost vody, takže jestli mu ji tak často nedáváš, tak třeba díky tomu čůral víc
Obrázek
Veve
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: František, Ibišek a Kuba

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Příspěvekod Lavender » 23 říj 2008 18:51

Hele a nepil nějak hodně?
Tuhle jsem nechala na stole skleničku s NesTea, aby mohl Amadei upíjet, a to bylo potom "co krok, to loužička" :lol:

A s tím poleháváním - netopíte hodně?
Jestli máte v bytě (domě) větší teplo, tak je možný, že polehává z toho, teda alespoň Amadea horko vždycky spolehlivě uspí ;)

No a jestli to není z toho, tak držím palce, ať je myšák brzo v pořádku :up:
Remember yesterday, live today, believe in tomorrow...

ObrázekObrázek
Lavender
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Moji upíři:
* Luis (Gól od Máji)
* Lestat (Leprechaun z Akai Tatsu)
+ Amadeo (R.I.P. - byl jsi moje všechno, andílku!)

<:3(( ))~~~
www.krysaci.blog.cz

Příspěvekod Bastet » 23 říj 2008 18:57

Veve píše:kolik je mu let?
moje holky přes den hodně spí a když vylezou, tak je nechá vyčůrat a až potom je pustím... v okurce je dost vody, takže jestli mu ji tak často nedáváš, tak třeba díky tomu čůral víc

Je mu mesic a pul a okurku mel podruhe.... Jenze je to uz dost hodin,co ji bastil. Dostal ji rano v 9 a ve 3 odpoledne ji mel na 100% zbastenou.
ObrázekObrázek
Bastet
Růžovka
Růžovka
Potkani: New Yorker of Nippyland, Pampinus Palpebra, za Duhovym mostem: Al Dente Pod kamenem

Příspěvekod Bastet » 23 říj 2008 18:59

Lavender píše:Hele a nepil nějak hodně?
Tuhle jsem nechala na stole skleničku s NesTea, aby mohl Amadei upíjet, a to bylo potom "co krok, to loužička" :lol:

A s tím poleháváním - netopíte hodně?
Jestli máte v bytě (domě) větší teplo, tak je možný, že polehává z toho, teda alespoň Amadea horko vždycky spolehlivě uspí ;)

No a jestli to není z toho, tak držím palce, ať je myšák brzo v pořádku :up:

No pretopenim to byt nemuze,mame tady akorat. Kolik toho vypil zas tak netusim...:(Nepijem z jedne sklenicky :lol:
Z kapsy me vylezl,pochodil po stole,umyl se,dala jsem mu trochu liznout medu a hodila mu jeho (moje) tricko z klece na stul.Tak je v nem zachudlany a chrni....No snad to bude v poho,hlavne ze ma chute v poradku
ObrázekObrázek
Bastet
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod kikuska013 » 04 lis 2011 19:57

mám podobný problém mám potkanici nemá jeste ani rok ale v breznu bude mít když sme si ju pořídili a pustili ju tak se furt počurávala prala sjem to že je malá pak porostla prestala se počurávat a byla taková hodne lísavá ale ted už je to nak mesíc co když ju pustíme tak se furt počurává po kapičkách zkusili sme ji snižit přidel vody vím zní to blbe ale vždycky mela napajku plnou kdyby chtela pít te ji ju oddeláváme ale ona se pořád počuráva nevíte čím to muže být??
kikuska013
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Kimik » 04 lis 2011 20:16

To není počůrávání, ale značkování, někteří potkani to dělají víc, někteří míň. A vodu jí neber, to opravdu nepomůže...
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod kikuska013 » 04 lis 2011 21:09

já jen že to dřív nedelala ... ale když sem ju vezla autem tak mi leřela v kline a po 5 minutách jsme mela docela velký kolo a vypadalo to spíš jako by sem se počuralal já ne ona
kikuska013
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Nefertity » 04 lis 2011 21:13

Vodu každopádně potřebuje v neomezeném množství ;) A někdo značkuje víc a někdo míň, to je fakt normální..
Váš potkan právě spí? Zkuste žonglování.
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nikdy nezapomeneme:
Karbanátek 22.10.2010 - 15.1.2013
Dalamánek (Chrusty) 20.11.2010-25.11.2012
Hope 9.5.2008-14.10.2010
Cesmínka (Holly) 9.5.2008-17.6.2010
Ouzinka 17.10.2006-13.12.2008
Ofinka (Ophidie) 17.10.2006-27.3.2009

Příspěvekod kikuska013 » 04 lis 2011 21:19