Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Neustálé ,,vysunutí" pindíka

Problémy s močovými cestami, u potkanek s pochvou, genitálie atd.

Neustálé ,,vysunutí" pindíka

Příspěvekod Andyd » 20 říj 2014 22:30

Ahoj, opravdu už si připadám jako nějaký tyran potkanů, ale zase mám s jedním z mých potkanů problém.
Mému potkanovi byl nedávno rok. Asi před třemi dny se mu vysunul penis a nechce zalézt :roll: Rodiče s tím nechtějí k veterináři, že to prý nic není, ale já si nemyslím. Pindík ( nevím jak to mám nazývat) jakoby visí dolu, má něco okolo půl centimetru a můj potkan si ho pořád olizuje. Na té růžové kůži jde vidět něco, co vypadá jako malinká krevní sraženina, něco jako modřina. Nemohl mu něco udělat druhý potkan? :zip: Opravdu si nevím rady jak mu pomoct. Peníze na veterinu (kdybych tam šla sama) opravdu nemám. Nevíte aspoň co by s tím asi veterinář dělal a jestli by to něco stálo? Bojím se, že by si ho dokonce mohl sežrat, nebo tak něco. Děkuji za každou odpověď.
Obrázek
Andyd
Růžovka
Růžovka
Potkani: Sonny, Stuart

Re: Neustálé ,,vysunutí" pindíka

Příspěvekod womi » 21 říj 2014 12:55

Podle mě je to špatně. Může si ho podráždit o podestýlku, o cokoliv v kleci, dostat tam infekci. Na veterinu aspoň zavolej, ať můžeš rodičům aspoň vhodně argumentovat.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Andyd » 21 říj 2014 14:10

Zkusím sebrat odvahu a zavolat tam:) Jinak dekuji za odpoved
Obrázek
Andyd
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Andyd » 23 říj 2014 16:27

Nakonec jsme na veterině teda byli a řekli nám, že má nějakou vývojovou vadu a vůbec žádné svaly a proto se mu ,,nezastrčil,,. Podle mě je to pravda, protože je opravdu malý a vychrtlý. Teď mu budeme dávat ještě víc vitamínů a snad se to zlepší :up:
Obrázek
Andyd
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod womi » 23 říj 2014 19:53

Tak to je zajímavé, to jsem neslyšela. Schválně pak průběžně informuj, kdyby se to opakovalo.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Zpět na Močové cesty, genitálie