Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Vitamín K

Léky, mastičky, co podávat, co nepodávat a zkušenosti s léky.

Vitamín K

Příspěvekod Kimik » 16 srp 2011 11:58

Bylo mi doporučeno přidávat Dariuszovi vitamín K. Tak jsem koukala, kde je všude obsažen a našla jsem toto: Přírodními zdroji vitamínu K je brokolice, špenát, petrželová nať, tuřín, hlávkové zelí, kapusta, brukev, kedlubny, rajčata, mrkev, červená řepa, vepřové játra, rostlinné oleje, maso, pistáciové oříšky.

Takže většinou zelenina, která klukům moc nejede, nemáte tip na nějaký přípravek, který by potkan baštil a byl v něm vitamín K? Nějaký tablety, co se prodávají pro lidi, asi nebudou úplně ideální, co myslíte? Ale masíčko jim večer udělám, tím určitě nic nezkazím :up:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Re: Vitamín K

Příspěvekod Haslerka » 16 srp 2011 12:10

třeba některé roborany ho v sobě má /nikde nemůžu dogooglit složení klasického roboranu H, ale třeba Roboran Klasik pro kočky ho obsahuje/

edit: tak nejlépe asi Nutrimix DH, ten je fakt dobrý...a stojí pár korun.
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Kimik » 16 srp 2011 12:16

Haš, díky :up: To by mohli mít i v normálním zverimexu, ne? Mám pocit, že už jsme to i někdy měli.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Haslerka » 16 srp 2011 12:40

měli by, nebo na veterině...
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Zpět na Potkaní lékárnička