Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Bachova květová terapie

Léky, mastičky, co podávat, co nepodávat a zkušenosti s léky.

Bachova květová terapie

Příspěvekod kožíšek » 26 lis 2009 10:57

Ahoj všichni!
Dozvěděla jsem se dnes od kamarádky o těchto kapičkách (bachovy květové esence), které by měly, mimo jiné, pomoct mému psovi od úzkostných stavů.
Je to soubor 38mi bylin které se dají i namíchat, jsou tam i nějaké kapky pro vysloveně krizové situace.
Chci se vás zeptat zda jste o tom někdo slyšel - o použití, o účincích, zda jste to někdo vyzkoušel.. Předem díky všem kteří zareagujete.
Já už je tedy objednala a po víkendu by měli přijít, takže budu pak referovat, ale kdybyste někdo měl zkušenosti, budu ráda za každý vzkaz.

edit: tady přímo informace k esencím pokud by někdo chtěl vědět víc
Obrázek
Honoré de Balzac: Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.
naše fotečky - http://kozisek.rajce.net
kožíšek
Moderátor
Moderátor
Potkani: Levi Beris, Yadon z Mouseville, Zabulon z Mouseville
----
Za Duhovým mostem: Gothard von Valentines, Logan of NippyLand, Koneckonců of Navel, Asik of Ituri, Byte of Ituri, Cynic of NippyLand, Chippoke AkaiTatsu, Marfík Beris

Re: Bachova květová terapie

Příspěvekod Kimik » 26 lis 2009 11:55

Koupila jsem je někdy na jaře potkanovi, taky mu měly pomoci od úzkosti a strachu. Ale asi to měl z nějakých neurologických příčin nebo to prostě nefunguje, vybrali jsme celé balení a žádný účinek jsem nepozorovala. Přitom jsem si říkala, jestli to zabere potkanovi, tak to opravdu funguje, u něj to nemůže mít nějaký placebo účinek, chtěla jsem si je pak koupit i pro sebe, ale mám takový pocit, že je to jenom další vyhazování peněz.
Ale třeba to bylo opravdu tím, že měl něco v mozku a u jiných zvířat to funguje...
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod kožíšek » 26 lis 2009 12:01

Kimi a mohu se zeptat - tys jen ty kapky koupila na netu, nebo v lékárně, a nebo ti s tím někdo i radil? jakože které přímo koupit a jak používat?
Já totiž s tou paní hodně dlouho mluvila a popisovala a hledali jsme příčinu čím to Kent má, aby věděla které z těch kapek namíchat a poslat, aby pomohli...
Obrázek
Honoré de Balzac: Největším štěstím člověka je, když může žít pro to, zač by byl ochoten zemřít.
kožíšek
Moderátor
Moderátor
----
Za Duhovým mostem: Gothard von Valentines, Logan of NippyLand, Koneckonců of Navel, Asik of Ituri, Byte of Ituri, Cynic of NippyLand, Chippoke AkaiTatsu, Marfík Beris

Příspěvekod Kimik » 26 lis 2009 12:33

Já si s tou paní taky psala a namíchala mi je "na míru", ale vážně si myslím, že Alfík měl ty problémy neurologického původu, "zbláznil" se nám po dlouhodobém podávání ATB a s tím si prostě žádné kapky poradit nedokážou. Bylo to čím dál tím horší a nakonec jsme ho museli uspat :( Ale jinak jsem četla vesměs pozitivní reakce, tak třeba to může opravdu pomoct. Držím palce :up:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod eva.jingle » 26 lis 2009 12:51

No já mám namíchané taky pro myšáky a měla jsem i pro sebe a funguje to.Mě je teda paní (tady z Liberce) míchala po konzultaci a namíchala mi např.i pro Jingle,když už se blížil její konec a pro mě teda taky,protože jsem na tom byla docela bídně,jak začli myšáci odcházet.
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa
Potkani: Krteček-černá rexatá myšulka

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod kožíšek » 26 lis 2009 12:55

wow a Evi, prosímtě, jak to funguje? fakt to člověka (zvíře) zklidní že by mohl přestat kňučet a vyvádět?
Obrázek
kožíšek
Moderátor
Moderátor
----

Příspěvekod eva.jingle » 26 lis 2009 13:05

No já jsem byla vynervovaná z toho,jak rostly Jingle ty nádory,hrozně mě to dostávalo,prostě bylo mi jí tak strašně líto,že jsem se musela půl hodiny před krmením a každodením čištěním psychicky připravovat,abych to zvládla..hrozně mě to bolelo,co se jí děje.No a přenášela jsem to i na ní,dokonce i občas pískla,když jsem na ní sahla.
Tak jsem to právě říkala Janě(paní co dělá ty Bachovky) a ona mi namíchala lahvičku pro mě a druhou pro Jingle-já jsem se po tom úplně zklidnila a přijala jsem to Jinglino trápení-v klidu a Jingle mě od té chvíle při čištění a drbání začala olizovat ruce,čistila mě,no prostě nás to obě zklidnilo a srovnalo ;)
No já věřím,že to funguje :smi:
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa

Za duhovým mostem:
Sněhurka ,Vločenka , Bačík , Jingle , Dumbička - Angela z Black Hole , Holynka , Danae z Angarats , James , Sundance , Fanynka , Světluška , Bahathi z Angarats , tulák Ferda , pan Houstička , Chika Bahja , Márinka , Happy , Amálka , Ágneska , Altaj z Ituri , Edík ,Ouško ,Ronie ,Plašánek
Taji , Červenoočka -Makaronek , Curie , Tlapička a její překvapení : Ribana , Běloušek , Mazlíček a Strakáček , Sera , Mey , Miss Marple z chs Sunny rat , Běluška z Boleslavi , Vdoleček , divočák Ača a Koblížek

Příspěvekod kožíšek » 26 lis 2009 13:09

Evi díky moc! dala jsi mi kapičku naděje! snad to bude fungovat i na Kenta :-)
Obrázek
kožíšek
Moderátor
Moderátor
----

Příspěvekod eva.jingle » 26 lis 2009 13:19

;) Držím palce
eva.jingle
Stylová krysa
Stylová krysa

Za duhovým mostem:

Příspěvekod PxNxDx » 02 led 2011 19:36

Kožíšku zajímalo by mě, jestli jste ty kapky nakonec vyzkoušeli a zda fungovali... my teď uvažujem o koupi pro psa a já i pro Terez :oops:
Samozřejmě pokud k tomu má někdo další co říct, nechť mluví :lol:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Příspěvekod nevi » 03 led 2011 06:57

Chtěla jsem je dávat Nieves kvůli sebepoškozování, ale podle veterinářky to účinkuje jen u některých zvířat. Místo toho doporučila kapky SereneUM.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod chesterfield » 03 led 2011 07:33

a zabrali?
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod kožíšek » 03 led 2011 09:59

já se přiznám, že u nás kapky nezabraly :-( a ani u kolegy, který má bojácnou fenu
Obrázek
kožíšek
Moderátor
Moderátor
----

Příspěvekod PxNxDx » 03 led 2011 15:53

no my to asi každopádně zkusíme..za to nic nedáme a třeba se připíšeme na stranu lidí, kterejm to pomohlo :?
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Zpět na Potkaní lékárnička