Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Nestravitelnost

Zvrací, průjem, nežere, nemůže jíst, pije jak duha, nepije atd.

Nestravitelnost

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 20 úno 2011 11:35

Je možný, že nadbytek zrní ve stravě způsobí špatnou stravitelnost zrní? Poslední 2 týdny, co jsem klukům měnila, měli vždy všechno žrádlo naházený pod skartem. Jak to měli pod papírem a misku prázdnou, myslela jsem, že to hezky všechno dlabou a oni snad nesnědli skoro nic. Zkoumala jsem klukům bobky a měli tam spoustu nestrávených kusů zrní.
Najeli jsme na směsku, která je tvořena ze dvou kilových balení zrní pro hlodavce, což jsou vlastně zrniny jako je pšenice, oves, ječmen, pak hrášek, kukuřice, svatojánskej chleba, slunečnice, ty zelený peletky a k tomu přimíchávám kilo ovesných vloček, granule, burizony a těstoviny.
Minule k tomu dostali ještě ovocný sen od JR Farm a to bylo ještě v pohodě. Stejně je ale skoro vše jen zrní.
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Zpět na Problémy s trávicí soustavou