Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

vyčerpání

Zvrací, průjem, nežere, nemůže jíst, pije jak duha, nepije atd.

vyčerpání

Příspěvekod marrky » 27 dub 2008 16:56

ahoj
moje potkanka poslední dobou začala strašlivě rychle hubnout :| , nic nejí, nepije, a přitom zuby má v pořádku, když je v kleci na patře nedokáže slézt dolů většinou to skončí tím že spadne po zádech dolů a to samé dělá když se začne mýt tak se prostě na těch zadních nohou neudrží. Pořád vypadá jakoby měla každou chvíli uprostřed usnout a padnout k zemi. Nejdříve mi připadalo že jestli není slepá. Má snahu jíst ale nemá už sílu to ukousnout tak momentálně jí alespoň dávám rozmáčenej rohlík ten jedinej dokáže sníst. Z nosu ji teče červená tekutina. Taky to vypadá jako by měla sebevražedný sklony. Když se dostane ke kraji stolu tak visí za tlapku a kdybych jí nehlídala tak se snad i zabije. A zase všichni mi říkají že je to stářím ale je jí teprve 1 rok a 3 měsíce. A zase na to když je v kleci tak je vyčerpaná, ale jak ji vyndám stane se z ní hyperaktivní myš pořád chodí v kruzích.
Děkuji když mi poradíte ;)
marrky
Růžovka
Růžovka

Re: vyčerpání

Příspěvekod nevi » 27 dub 2008 17:56

Běž k veteráři, jestli chodí v kruzích a má špatnou orientaci, tak mohla mít mrtvici a pořád se to může zhoršit.
Požádej si tam o něco na doplnění energie (třeba Calo-Pet pastu) a dej jí do napáječky glukopur.
A zkus nějak předělat klec, aby si tam neublížila.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod marrky » 28 dub 2008 10:41

tak jsem se před chvilkou vrátila od vet a tam jsem se dozvěděla že pomalu ale jistě jde do kytek. Má buť něco s játrama nebo s ledvinama proto nežere tak sem dostala stříkačku a musím jí vše dostávat násilím do krku a prý jestli se to zhorší a už nebude žrát ani za pomoci stříkačky tak už jedina nechat uspat :( :( :( :( :( :( :( :cry: :cry:
marrky
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Tkanu » 29 dub 2008 07:57

To je mi líto :( ... Něco podobného se stalo i s mýma myškama, krátce po sobě najednou začaly chřadnout, hubnout, po inj. kortikoidů se to trochu zlepšilo, ale pak rychlý konec. U jedné asi mrtvička, druhá prý měla taky něco s vnitřními orgány. Měly ten život holt takhle krátce vyměřený. Přeju hodně sil a jestli se to nezlepší, buď statečná a neotálej...
Tkanu
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Sametka
Vzpomínáme: Tkanička Mašlička Hvězdička Knoflenka

Zpět na Problémy s trávicí soustavou