Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Kýla

Zvrací, průjem, nežere, nemůže jíst, pije jak duha, nepije atd.

Re: Kýla

Příspěvekod Lady.Blackie » 19 lis 2008 21:53

Tak a je to i u nás. :(
Z ničeho nic přes noc se Rumíkovi udělala u boku boule jak kráva (s dovolením) a já ať prohmatávala jak jsem chtěla, nic mi k tomu podle popisů nesedělo. Takže přepravka a Rumík jel s námi na veterinu.
Paní doktorka Holá ho prohmatala a fakt - měkká boulička šla zatlačit do bříška, jenže když se myše nadechl, byla hned zpátky kde původně...
No, vzhledem k jeho celkovému stavu (chronické nachlazení, ne zrovna příznivá rodinná anamnéza) jsme se dohodly, že žádná operace, že narkózu by nejspíš nezvládl. Bylo mi řečeno, že ho máme nechat a když to nějak extrémně nevyroste, může s tím drobek v klidu žít dál. No, pěkně jsem z toho byla vyvoraná...
V dávných dobách válečníci hrdě bojovali, zkřiveni bolestí a zbroceni krví umírali. Umírali v těžkých bojích za práva svého národa, za statečné činy jim otevřela brány říše Valhalla.

My musíme jít po stopách svých předků, hrdí bojovníci dnešních dnů.
My nenecháme svou zem v rukou podlým nepřátelům, my překročili svůj strach ze smrti.
Lady.Blackie
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ~ Edgar ~ Cipísek ~ Mikuláš ~ Larry ~ Iggy ~ Geralt ~ Dorian Gray ~ Hades & Herodes of Nergita ~ Loki ~ Vincent ~ Tristan ~ Enjorn & Eigar z Nilfheimu ~ Borisek ~ Casey PotkanMarvel ~ Arcturus ~ Gabriel ~ Drátek & Nero ~ Hoodie ~ Očko ~ Remus of Gremleen´s ~ Abbie ~ Zoey Bowie ~ Dave a Rimmer of Nergita

Opustili nás: Rampouch a Rumík OdAdush, James Brown, ZIGGY STARDUST <3 :(

Příspěvekod chesterfield » 21 lis 2008 14:50

jo s kýlou můůžou existovat,mylím, že o tom něco psala i Myjka že ji měli. Pohlazení myšáčkovi.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Dandali » 31 kvě 2010 11:00

Píšete, že potkánci s kýlou můžou relativně v pohodě žít, ale dá se s tím něco dělat? Vypadá to, že drobek ji má, tak o tom chci něco vědět ještě než půjdu k vetovi. Je to prostě malá boulička asi v oblasti pupíku, včera mi přišla tvrdá, ale asi jsem se pletla, protože dneska jsem to v pohodě zatlačila zpátky do bříška. Předpokládám, že kdyby to bylo něco jiného, tak by to nešlo. (prcek má měsíc) Včera mi přišlo, že tam měl i nějaký malý stroupek, ale dnes tam není nic.
Dandali
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Osík, Ossifer (Bebešin Ocelot)
Žaky (Jaquen Iletis)
Vicky (Victarion Iletis)

† Edie (Edmure od Ddus)
† Yoren Iletis
† Harmen od Ddus
† Bertík (Oberyn von Percy)

† Kory (Qhorin Iletis)
† Jaime (Bebešin Šach Mat)