Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Žádné bobky?

Zvrací, průjem, nežere, nemůže jíst, pije jak duha, nepije atd.

Příspěvekod Veve » 07 kvě 2007 11:04

To me mrzi Samane... ja jsem taky moc rada, ze nema tenhle problem, dost jsem se o ni bala.
Veve
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: František, Ibišek a Kuba

za duhovým mostem:
Stříbřenka z Letohradu, Muffina a Pepa z Letohradu, Agáta z Letohradu, Mája z CHS PotkanMarvel, Alcobaca z CHS Ituri, Oggy z Prahy, Krisi z Trutnova, Brusinka od Chebu, Bobina od Brna

Re: Žádné bobky?

Příspěvekod Morticia » 30 bře 2008 10:26

asi se ozývám hooodně pozdě,ale třeba to ještě nekomu do budoucna pomůže, přinejhorším navrhuju léčbu šokem - u nás stačí výlet do koupelny a hned jsou bobky na světě.. je to kruté já vím,ale když nic jiného nejde .......
Svět je plný bláznů, ale málokdo je na své bláznovství hrdý jak já..
Morticia
Růžovka
Růžovka
Potkani: Arnie (alias Drobek)a Ňufíček

Příspěvekod jani » 30 bře 2008 10:36

já se se zácpou setkala když jsme měli morčecí mláďata,a jedno nechtělo dělat e-ee tak mi veterinář poradil ať do něj nacpu trochu jedlého oleje. přišlo mi to divný,ale světe div se,ono to pomohlo.
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Zuza » 30 bře 2008 12:17

Jojo, s těma bobkama, kdykoli jsem holky posadila do vody (kromě Viky, která vodu miluje) tak bylo bobků a bobků, že jsem je nestačila vybírat :roflcry:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod jani » 30 bře 2008 12:21

to zuza: juu ty je koupeš? ty moje se vody strašně bojí a násilně je tam cpát nechci:-) jediný co je baví tak si hrát na rybáře a lovit v lavoru mlsky.Ale bobkujou furt jen prckové haskyna a liští nevim jak je to odnaučit.....
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod Zuza » 30 bře 2008 12:25

No právě že nekoupu, jen Myšmyš jsem koupala když byla malá, protože jsem jí vytáhla zpoza skříně úplně černou (podotýkám, že je to dost vyblednutá huskyna) a tak jsem jí pro jistotu vykoupala :roflcry: no a Vikyna, ta se chodí s maminou a ségrou normálně koupat :lol: vleze dycky do sprcháče a cachtá se tam ve vodě, jenom nemá ráda, když se na ní přímo pustí voda.
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod jani » 30 bře 2008 12:28

no to musí bejt dobrý koupat se z myšinou:-)Když sem byla s lištinou na injekci ivomeku,tak jí to pích nějak podivně a když sem jí přinesla měla svůj skorobílej kožíšek hrozně od krve což vypadalo děsivě,tak sem jí chtěla vykoupat ale ona si to slízala...ale byla to fakt řezničina!A netušíš jak je odnaučit dělat bobky do postele? :roll:
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Zuza » 30 bře 2008 12:41

:roflmao: :roflmao: :roflmao: Tak to se naučíš dřív ty ty bobky pravidelně sbírat, než se myši odnaučej do ní kadit :roflmao: :roflmao: :roflmao: Mě kluci trousej všude, sbírám a hnojím kytky :roflmao:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod jani » 30 bře 2008 12:52

no mě žádná předchozí potvůrka nenechala nikde ani bobeček a tyhlety se mi zdá u mě kakaj víc než v kleci.... :lol:
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Zuza » 30 bře 2008 12:53

:lol: :lol: :lol: To je normální :roflcry: Leda že bys jim možná mohla zkusit šoupnout někam třeba pod postel záchůdek s kamenem a třea se tam naučej chodit :smi:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod jani » 30 bře 2008 12:57

no zkusim to:-) ale stejně je sranda , ve stresu jsou to uplný bombardéry chudinky..když sem si vezla domu haskynu tak v krabičce udělala takovou VĚC že jsme v autě málem umřeli smrady:-) a u veterináře se mu zas vždycky pomstí za to ,,utrpení" :roflmao:
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Zuza » 30 bře 2008 14:11

Jojo, to Myšmyš jim na veterině taky hezky pokadila a počůrala to jejich vyhřívaný lehátko :roflmao: :roflmao: :roflmao: Muhehe :twisted: Ale kluci byli stateční při injekci uspávací před kastrací, jen kvíkalu chudáčci a škubali se, ale měla jsem je v náručí a ani kák, ani píp, jsou to moje lásky chlupatý (ehm jedna vlastně plešatá :roflcry: )
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod jani » 30 bře 2008 14:24

no haskyna kousla sestřičku:-))a ječela tak nahlas že sem nikdy předtim potkyše tolik pískat neslyšela..chudinka bylo mi jí líto jenže lepší injekce než vešky že... :lol:
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Nadjusa » 28 čer 2008 21:41

Ahojte vsetci..mam 2 roky aj 2 mesiace stareho potkana..dnes som mu objavila na brusku pri zadnych packach valcovite zdurdeniny na obidvoch stranach..boli sme s tym u veterinara, urobili mu rentgen a doktor zistil,ze ma ucpate creva..povedal ze sa s tym neda nic robit,jedine upravit jedalnicek a zabezpecit,aby potkanik pil dostatok vody..tak sa vas chcem spytat ci mate s tym nejake skusenosti a co by bolo vhodne podavat mu ,aby sa mu podporila cinnost peristaltiky criev a aby sa mu creva uvolnili.Dakujem za kazdy napad.
- - - - -
A este otazka..je vobec mozne potkanika vyliecit? Alebo ho mam dat na eutanaziu aby sa uz netrapil?Tuto moznost beriem ako poslednu ak by sa uz skutocne nedalo nic robit.Inak bobkovat bobkuje,ale velmi malinko,suche tvrde a male bobky.Papat zatial papa,aj ked dost malo,ale to je zrejme sposobene starobou.Tie zdurdeniny ma ale opravdu dost velke,asi tak 5 cm dlhe a cm siroke.
WHEN THE POWER OF LOVE OVERCOMES THE LOVE OF POWER, THE WORLD WILL KNOW PEACE.
(AŽ MOC LÁSKY PREKONÁ LÁSKU K MOCI, SVET POZNÁ MIER.)
(Jimi Hendrix)
Obrázek
Obrázek

Stránky:http://www.potkancek.blog.cz
Nadjusa
Růžovka
Růžovka
Potkani: Gogin (Bobík) Uhelka (fawn/topaz, solid, rex, dumbo).
Chaman (Krteček) Yliths (americká modrá, solid, dumbo)
Kryštofko zverimex( silver black, nest. solid)
Dojížďák zverimex( agouti, niečo medzi variaberk a hooded :-D)
a Abasybal (Kojak) od Jahůdky (topaz, solid, fuzz, dumbo)-moje holátko:-)

Příspěvekod chesterfield » 28 čer 2008 22:10

no už má vysoký věk jde o to aby neměl bolsti, co so myslím u toho by mohli nastat. Pozoruj držte dietu, lepčí bude kašovitá strava
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

PředchozíDalší

Zpět na Problémy s trávicí soustavou