Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Obezita

Zvrací, průjem, nežere, nemůže jíst, pije jak duha, nepije atd.

Re: Obezita

Příspěvekod Vorva » 12 lis 2014 21:48

Tak já mám stejný problém. Je pravda, že já klukům dost dopřávala, a jsou tlustý. ALe oni se prostě cpou aby někdo neměl míň než druhej a Vésa s Ésou jim to kradou přímo z držky. Taky jsou nejtlustší . Zkoušela jsem změnit granule na zrní, ale bylo to naprosto stejný.
Je po dešti, a kosové si štěstím pletou noty...
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Eva » 12 lis 2014 21:57

Takze to resit nebudes? U nas je to ted tak, ze vecne nejaky problem v kleci, protoze Khali vleze do sputniku, tam nekoho zalehne, ten kvici, Khali se tam vzprici a nemuze tam ani zpatky :) . Nekdy se musim smat. Porad se snazi nekam vysplhat, ale ta obri prdka ji porad prevazuje. Mam strach, aby to neodneslo srdicko :( .
Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal ...
Antoine de Saint-Exupéry
Eva
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Athos, Porthos, Aramis, Yonášek, Jim Beam, Tobiáš, Anýzek, Damiánek, Luciánek, Bonifácek, Truhlík, Guttalax

Odešly za Duhový most :,-(
3.2.2015 Dali
5.5.2015 Khalia
1.7.2015. Harmonica
21.9.2015 Kulíšek
Barnabášek
Prašivka

Příspěvekod nevi » 12 lis 2014 22:29

Měla jsem dvě obézní samice, nepomohlo moc nic, ani změna stravy... jedna z nich občas spadla z patra, druhá jednou rozbořila domek, když se tam snažila nacpat. Ale dožily se 2,5 a 3 let a obě měly za sebou jednu dvě operace.
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod Vorva » 13 lis 2014 05:32

No řeším to tak, že už nedostávaj tolik mňamek, více zeleniny, na kterou mi teda prděj docela, a jako dobrůtku dostávaj granuli nez jsou zvyklý co maj v misce :lol:
Je po dešti, a kosové si štěstím pletou noty...
Vorva
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Kimik » 13 lis 2014 08:07

Taky jsem měla pár tlusťoušků, zkoušela jsem celkově krmit míň a nechávat jim víc výběhu, případně ostatní šli na krmení a tlusťoušek ještě zůstal ve výběhu (nějaké zrní na něj vždycky zbylo). Ale jinak to zase tak moc neřeším, skoro všichni důchodci začali ve stáří hubnout sami od sebe a říkám si, že je pak dobře, když mají z čeho brát než když hubne už tak hubený zvíře.
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod Eva » 13 lis 2014 12:19

Pohybu mají všechny dost, pokud nespí, tak jsou venku. Khali je navíc taková trubka :) . Vždycky někam schová hlavu, tu svojí velkou pr... nechá venku a holky kdykoliv jdou okolo, tak jí jen tak mimoděk do toho zadku kousnou. Včera se několikrát pokoušela vylézt ke mně na postel a ten zadek jí vždycky převáží.
Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal ...
Antoine de Saint-Exupéry
Eva
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Athos, Porthos, Aramis, Yonášek, Jim Beam, Tobiáš, Anýzek, Damiánek, Luciánek, Bonifácek, Truhlík, Guttalax

Odešly za Duhový most :,-(
3.2.2015 Dali
5.5.2015 Khalia
1.7.2015. Harmonica
21.9.2015 Kulíšek
Barnabášek
Prašivka

Předchozí

Zpět na Problémy s trávicí soustavou