Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

jde potkan zalehnout?

Škrábnutí, nateklé packy, pohmožděné packy, skřípnuté ocásky atd.

Re: jde potkan zalehnout?

Příspěvekod adahradska » 03 črc 2011 08:14

Díky za info.
Nebezpečí přepravky + horka jsem si vědoma, ještě teda pohlídat "peřinovou strategii" ;)
Naše to totiž milovala a i ta mimina, co jsem doma načas hlídala, byla po dutinách peřin jako divá.
Budu si u našich budoucích dávat sakra bacha a spíš nohama vytvořím "stan", aby tam bylo dost vzduchu ...
adahradska
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nany ILLEGAL Rats, *14.2.2014
Qíčala OdAdush *27.5.2014
Sušenka of NippyLand,* 6.9.2014
Vafle OdAdush,*24.11.2014

naše malá fuzzinka Hryzantéma-přineseniny 12.10.2008-čeká na obláčku od 13.6.2011
Fuzzatá Františka OdAdush,*26.7.2011, v nebíčku od 6.7.2014
Ředitelka zeměkoule OdAdush *27.5.2014 †27.8.2014
Í OdAdush, (Mimino) *16.6.2012 †19.11.2014
Koudelka Z Hamaku, *13.8.2011 †5.5.2015

Příspěvekod CZpavinka » 04 črc 2011 13:44

to jsou pro mě uplně šokující zjištění :shock: hlavně eplík miluje prolézání peřinama, uplně si to užívá, nadhazuje to, rejdí tam a vůbec by mě nenapadlo, že se mu může něco stát...na peřinu nelehám a dávám si velký pozor kam dám nohu, ruku a kam silehnu. Naštěstí ho takhle nenecháváme často, protože rád značkuje a prochčůranou peřinu mít nemusím
CZpavinka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Apple - blue burmese - *1.11.2010 †2.1.2013
Alibaba Al Gabal - ruský silver - *19.12.2010 †19.1.2013
a Hugo

Příspěvekod Bart3wik » 04 črc 2011 17:51

Ten múj nejak často zalézá pod polštárky. Naštestí ho tam moc nenechávám kvúli ucrnkávání.
Obrázek http://bart3wik.rajce.idnes.cz/Koralky/ Prodávám náušnice ruční výroba 1 pár za 50 Kč
Bart3wik
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Za duhovým mostem: Kukyna (haskyška), Ferina (haskyška), Kukyna (hnědá), Ferin (plešounek), Ferda (dvoubarevnej), Chip (bílej) a Dejl (zrzavej), Chicco (adoptovanej bílej) a Fido (adoptovanej dvoubarevnej).

Příspěvekod chesterfield » 04 črc 2011 21:40

kawísku to je mi líto, musí to být hrozný - ale neumím si představit, že by se bez boje jen tak udusily, nemůže to mít jinou příčinu?
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod kawi » 04 črc 2011 23:35

ches, nevim jakou :( my na ty perinyn elehalyi, opirali jsme se o zed a periny meli za sebou :smi: jenze kdyby to bylo neco jineoh, neumrely by sdve potkanice z rozdilnyhc kleci, rozdilneho veku a puvodu a nebyly by hned u sebe, ne? :|
"Vlastnit potkana znamená, že vaše srdce bude navždy běhat mimo vaše tělo po čtyřech malých nožkách."
kawi
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: se pořád mění, takže přibližně plus mínus 16 kousků
( k říjnu 2015 landebert z mouseville, snowflake a snowball z VFU brno, fjodor michajlovič dostojevskij utahraptor, yaakov von percy, don šmoulič amour de rat, frodo, ferda a břéťa, caine, womiś guttalax, erik a teodor, kaleb z tazmánie :-)
Chovatelská stanice: nchs shareenov :-P

Příspěvekod jani » 05 črc 2011 12:02

to je mi líto kawi.......já v tom vidím nešťastnou náhodu (jakože na to doplatily dvě), přehřátí a málo vzduchu.....
.jsem sám
jak tetřívek
.teď s lunou se obejmu
jen co se opiju.
jani
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Psi: Šiva a Goro
Kočky : Kitler a Mňausollini

za Duhovým mostem čeká: Piškotka, Plívuška s Mimískem, Haskynka s Liškou, Adamka, Sára, Prašivka, Pohroma, Pampi, Burbeska, Bezinka, Borůvka a Justýna, Lízátko, Zuzanka, Algebra a Analýza :-* Pískáčci : Pišta, Fišta a Brychta

Příspěvekod estrius » 19 pro 2013 21:23

Já s Algernon normálně lehávam v posteli, občas i oba usneme, ale tak nějak o sobě i přes to víme a dáváme si na sebe pozor. Já se pohybuju v posteli velmi pomalu, jako kosmonaut, aby měla dost času uskočit. Když odejdu a vracím se do postele a ona tam zrovna je, nejprve kontroluju kde je, než tam vlezu a i tak to děam dost pomalu, občas má tendence přemístit se do místa kam si zrovna sedam :)
estrius
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Algernon, zverimex, hooded * cca 10/2014
Anežka, adoptovaná, hooded

Příspěvekod ErumyRuby » 23 pro 2013 23:53

Mě se pravidelně stává, že obě dvě se nahrnou rovnou na místo, kam si hodlám sednout nebo lehnout, ale dávám si pozor. Jinak pod peřinou nám obě spávají a hrajou si, ale máme relativně tenkou, navíc se cpou spíš do povlaku.
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ariadna, Arwen, Rosie Beris

Příspěvekod Dr.Jenny » 24 pro 2013 15:40

Když jsem ještě měla Lízu, tak na starý kolena odmítla být v kleci s mlaďoškama a tak bydlela volně v pokoji, kde měl svůj koutek s pěléíškem a v noci spala se mnou v posteli... vlezla si do nohou a zvládaly jsme to uplně v pohodě...:-) ale to musí ta myš vědět a dávat si bacha...já to nijak nehlídala. Je to spíš výjimka a ne pravidlo ;)
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Předchozí

Zpět na Úrazy a nehody