Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

černý koneček ocásku

Škrábnutí, nateklé packy, pohmožděné packy, skřípnuté ocásky atd.

Příspěvekod chesterfield » 12 čer 2007 14:39

vetsinou se ocasek zahoji, opkachni jej vodou abys viděla jestli krvaci dej ji na čistou hadrikovou podestylku aby se ji nic do rany nedostalo a sledij, Kdyby ovasek měnil barvu a nebyl ruzovej ale tmavej tak okamzite na vet, Julince na druhy den rano uz cernal a amputaci jsme se n
evyhli, Je to pod narkozou ale krasne se ji zhoji a sppokojene zije se 2/3 ocasku,
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Nefertity » 12 čer 2007 14:45

Přesně jak jsem napsala do původního tématu, jen jsem chudince Julince nemohla přijít na jméno :oops:
A jestli ses rozhodla jít k vetovi už teď, tak tím určitě nemůžeš nic zkazit :wink:
Váš potkan právě spí? Zkuste žonglování.
Nefertity
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nikdy nezapomeneme:
Karbanátek 22.10.2010 - 15.1.2013
Dalamánek (Chrusty) 20.11.2010-25.11.2012
Hope 9.5.2008-14.10.2010
Cesmínka (Holly) 9.5.2008-17.6.2010
Ouzinka 17.10.2006-13.12.2008
Ofinka (Ophidie) 17.10.2006-27.3.2009

Re: černý koneček ocásku

Příspěvekod nawela » 09 bře 2012 11:47

Ahoj holky, teda mě se to stalo taky a rovnou u dvou potkánků. Samička prokousla potkánkovi přes klec ocásek. Jeli jsme s tim k vetovi, ten mu píchal antibiotika asi týden. Žádný problém, ale nedávno se mi kluci porvali. Měl opravdu jen malý šrámeček, nic vážného a začal mu černat ocásek. Sám si ho okousával. Teď tam nic nemá. Má to zahojené. Nato se to samé stalo i dalšímu samcovi. Kousli ho přímo na konec ocásku malinko a začíná mu to černat a rozlézá se to. Tak jak vidím, zajdu s ním k doktorovi ;-)
Jinak všem dalším držím palce!
nawela
Růžovka
Růžovka
Chovatelská stanice: CHS Nawy

Předchozí

Zpět na Úrazy a nehody