Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

zlomený ocásek?

Škrábnutí, nateklé packy, pohmožděné packy, skřípnuté ocásky atd.

Re: zomený ocácek nebo ne?

Příspěvekod nikushka » 15 led 2009 08:17

spicka neni nejak zbarvena, proste jako zbytek ocasku... ani neni studena a myslim ze uz je v poho pac i kdyz nekam leze a jisti se ocaskem tak pouziva i tu spicku... :whistle: takze usuzuji ze uz je v pohode... fakt moooooc diik za rady ste nej :up:
nikushka
Skákavka
Skákavka
Potkani: Lesinka
Fler Sankari
Korálie z podkroví (*14.2.2010)
ICQ Sankari (*17.2.2010)
Oscar (*listopad/prosinec 2007+24.2.2010)

Re: zlomený ocásek?

Příspěvekod nikushka » 03 úno 2009 22:02

ocasek uz je nakou tu dobu krasne zahojeny... je tam jizva a nejsou tam chloupky a supinky... takze to konecne mame za sebou :angel:

DIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIK za rady
nikushka
Skákavka
Skákavka
Potkani: Lesinka
Fler Sankari
Korálie z podkroví (*14.2.2010)
ICQ Sankari (*17.2.2010)
Oscar (*listopad/prosinec 2007+24.2.2010)

Příspěvekod Tara » 09 úno 2009 16:33

dneska se nam stala nehoda :roll: :roll: :roll: sice to neni zlomene, ale jsm jeste od rana trochu v soku..
takze se omlouvam

Dareček seskakoval z patra( díkybohu, že mám pod každém patře "ochrany před pádem" ) a zůstal mi viset na ocásku-ten mu zůstal zaklíněný jako pod patrem. Než jsem stačila vyběhnout z postele- protože se ozval hlasitý řev a pískot.- samozřejmě sebou škubal. takže jsem přišla do kuchyně a snažila se vymyslet jak mu ocásek zachránit. Cože se nepovedlo, protože běhěm vteřiny už mu kus zůstal urvaný pod patrem.
Ale ne že by se zlomil nebo tak, teď má konec ocásku jen takovou kůstku -serval si vlastně z ní maso i kůži.
Chci se zeptat -co se s tím dá dělat?
Ošetřila sem to vodou, potom vydesinfikovala a potom, protože mam na psí holky antibakteriální pudr, i zapudrovala. Ocásek ho bolí, ale papá normálně, pije normálně. I leze. Mě nechal se ho i dotýkat. Ocásek si nechal ošetřit.
Myslíte že ta kůže doroste? Kůstička odpadne?
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Příspěvekod anisek » 09 úno 2009 16:50

Nevim jak je to s potkanem (este se mi to nestalo) , ale kdyz sem mela piskomila taky si to strhl na kost byli sme u vete ten mu dal antibiotika aby do toho neco nechytil a kustka za pardni odpadla
anisek
Růžovka
Růžovka
Potkani: Mickey(2011) , Richard(2011), Maličká Macinka

Příspěvekod chesterfield » 09 úno 2009 21:35

Taruš udělala si vše co bylo zapotřebí - ocásek teď jenom sleduj bedlivě, jakmile se začně zbarvovat tmavě, černat tak okamžitě k vetovi - kde bude zapotřebí kousek amputovat. Pokud nezčerná a zhojí se to tak se nic neděje. A té amputace se neboj, Julinka i Tkanuščino myslím, Mašlička měly jenom část ocásku a nic se nedělo.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Tara » 09 úno 2009 23:37

děkuju moc. ocásek čistím a zítra jim vyčistím radši i klec, aby nebyl v bordelu. Budu ho hlídat a doufám, že se zahojí dobře... :roll: hlavně , že buclík má furt chuť k jídlu a ihned lezl ke klukům, kteří se o něj krásně starají a ocásem mu nechávají na pokoji.
Obrázek
Tara
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jupiter PotkanMarvel,Dark von chs Proximo,Alfonz(Vanius) PotkanMarvel,ufounek Vincentek,Obelix(Wizard )Rats of Darkness
odešli za Duhový most:-(((:
Flíček starší,Flíček mladší,Rufíček,Marfíček

Předchozí

Zpět na Úrazy a nehody