Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

krev z nosu

Škrábnutí, nateklé packy, pohmožděné packy, skřípnuté ocásky atd.

krev z nosu

Příspěvekod hubkova.eliska » 05 kvě 2014 16:46

Prosím potřebovala bych poradit. Mám 5 potkánků kluků sourozenců. musela jsem na víkend odjet a starala se mi o ně mamka, ale přez noc byli sami. dost se otravujou ....když jsem dnes přijela, jeden potkánek ležel na zemi, sotva se plazí :( ale myslím, že žádnou nožičku nemá zlomenou, ihned jsem ho vyndala z klece a mám ho zatím u sebe v akvárku. Nejí, nepije nic :( na podestýlku jsem mu dala kapesníčky a ted si všimla, že mu z nosu teče trochu krve když podýchává, nevím co mám dělat. Máme tu poblíž jen veterináře na kočky a psi :( nevíte čím bych mu mohla pomoci? bojím se, že je to vnitřní zranění a nemůžu mu pomoct :( :cry: :cry: :cry:
hubkova.eliska
Růžovka
Růžovka

Re: krev z nosu

Příspěvekod chesterfield » 06 kvě 2014 04:10

to bez veta nepůjde, takto asi nikdo tady nic nevymyslí, a je to z nosíku krev nebo porfyrin?
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Re: krev z nosu

Příspěvekod hubkova.eliska » 06 kvě 2014 14:30

potkánek umřel :( než jsem přijela z práce
hubkova.eliska
Růžovka
Růžovka