Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkan "vykastroval" druhého - rvačka

Škrábnutí, nateklé packy, pohmožděné packy, skřípnuté ocásky atd.

Re: Potkan "vykastroval" druhého - rvačka

Příspěvekod chesterfield » 15 srp 2013 20:58

Abych pravdu řekla já bych asi sama nevěděla - zřejmě bych rozhodovala instinktivně a vůbec netuším jak asi bych také pozorovala, zkoušela, koumala.
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod dna » 15 srp 2013 21:12

chesterfield - jsem ráda, že nejsem sama, kdo tápe. Potkany už nějakej ten pátek chovám, ale tohle se mi ještě nestalo a nemusela to řešit.

Tak uvidím o víkendu, jak to bude vypadat. Hlavně mě těší, že ten hluchý začíná být hodnější, přítulnější. Možná z toho, že je sám? Asi. Třeba je to přejde. S třetím potkánkem to promyslím, stejně ty mimča od tý kamarádky jsou ještě maličky, takže mám tak dva tři týdny čas. Hlavně, jak ho ten starší položl na ty záda, tak ho začal jakoby okusovat - čistil srst), ale jak mladší vyjeknul, tak zas bojovnej postoj oba dva.
dna
Růžovka
Růžovka
Potkani: Tříska (2005-2007), Babsinka (2008-2010), Pacey (2010-2012), Jessie (2010-2013), současný Itchy a Lister (oba nar. 2013)

Příspěvekod chesterfield » 15 srp 2013 21:17

no asi Ti moc nepomůžeme, je to složitá situace, tak at se rozhodneš správně
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Dr.Jenny » 15 srp 2013 21:33

já to jen vidim na tom našem poloslepym, polohluchym psovi... on se radši drží dál od ostatních... vadí mu, že je nevidí a nemá tak přehled o situaci a když ho překvapí, tak po nich vyjíždí..... tak jestli tady ho neuklidňuje právě to, že když je sám, tak konečně nemusí být v napětí co kde zas se k němu potichu připlíží... :smi: nevim, jenom hádám...
já myslim, že na jedno nový mimčo dojde tak jako tak.... pak bych ho využila jako tester na toho hluchýho, jak na něj bude reagovat...třeba si opravdu nesedí zrovna jen ti dva co teď máš... :smi:
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Předchozí

Zpět na Úrazy a nehody