Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Potkan pozřel piercing do nosu

Škrábnutí, nateklé packy, pohmožděné packy, skřípnuté ocásky atd.

Potkan pozřel piercing do nosu

Příspěvekod exKlarka » 24 kvě 2013 23:59

Dobrý, potřebovala bych poradit nebo informovat o možném riziku, popřípadě o tom jak nejlépe postupovat, pokud můj rok a 3 měsíce starý Henry sežral známé piercing z nosu. Nechtěla bych aby z toho měl následky, bojím se že by ale mohl mít potíže s jeho vyloučením. Díky moc za jakoukoliv radu.
exKlarka
Růžovka
Růžovka

Re: Potkan pozřel piercing do nosu

Příspěvekod nets » 25 kvě 2013 00:27

Pokud to není jen špatný vtip / fake (omlouvám se, pokud tomu tak není, ale trochu mi to tak příjde :()...

Asi bych nic neřešil a mazal na nejbližší veterinu s pohotovostí. Bude hodně záviset na tvaru a velikosti, ale v každém případě bych to neprodleně řešil u veterináře, který vám navrhne další možný postup.

Určitě se zde najde někdo zkušenější, kdo řekne jaké můžou být následky (zachycení předmětu ve střevech apod.).
Kód: Vybrat vše
Installing Chumtalky_3_0_noarch.rpm
[1/6] Osí.......OK
[2/6] Ofí......./dev/rainbow_bridge
[3/6] Ciri....../dev/rainbow_bridge
[4/6] Marge.....OK
[5/6] Gola......OK
[6/6] Imbusína..OK
nets
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Chumtalky: Ofí, Osí, Elis, Ciri, Marge

--------------------------
Za duhovým mostem : Negí (Ella Negra), Joy (Joy Ta druhá), Vari (Varadera), Šedi, MicroNegí

Příspěvekod chesterfield » 25 kvě 2013 05:53

čistě teoreticky by jej měl bez problémů vyloučit, jak píše Nets, záleží na velikosti a tvaru. Byli jste na té veterině? Nebo jej už vykadil, je v pořádku
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Kimik » 25 kvě 2013 06:37

Moc se mi nezdá, že by potkan sežral takovouhle věc, potkani jsou inteligentní, občas něco rozhlodají, ale nejsou ani uzpůsobeni na polykání velkých věcí vcelku, navíc všechno nejdřív ochutnají a že by se mu takový piercing líbil tak, že by polykal? :shock:
Kimik
Moderátor
Moderátor
Potkani: Valentýn of Navel, Divočáci Aragorn a Pixel, Jannis van Grave, Falco, Albínci Sněhulák a Andílek, Aaron Al Gabal, Ulli Ulihrach, LMG Cédric, LMG Tim, Filip, Benjamin, Pacík, Fabián, LMG Simon, Adam, Oliver

Příspěvekod womi » 25 kvě 2013 08:56

mazala bych na rtg, pokud si myslíš, že to opravdu snědl. Ale spš se přikládním k teorii, že ti ho někam zahrabal. Mě Remus odnášel náušnice dost často, ale nikdy žádnou nesežral.
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Dr.Jenny » 25 kvě 2013 09:34

moje holky mi tahali taky naušnice a vždycky je někam zahrabali....takže spíš souhlasim s womi. Jako věřím, že stát semůže kde co. :lol:
Jestli ten peiercing šlohnul a někam s tím zdrhnul, tak je pravděpodobnější že ho někde zahrabal a nesežral. Pokud jsi ho přímo viděla ho polknout, tak to je jiná. Hádám že to byla asi nějaká drobná pecička (nebo jak se tomu říká??) ?? Fakt záleží na velikosti a tvaru... ale jestli ho fakt polknul, tak bych asi šla to konzultovat na veterinu. Ucpání nebo proděravění střev je ošklivá a bolestivá a smrtelná záležitost. :|
Dr.Jenny
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Jůlinka, Lízinka, Stuart

Zpět na Úrazy a nehody