Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

krvavě rudé "bělmo"

Problémy s očima, zánět středního ucha, vypadnutý zub atd.

krvavě rudé "bělmo"

Příspěvekod Jerryna » 24 kvě 2011 06:09

Včera jsem zjistila, že má Pepíček jedno oko temně rude, tedy "jen" to "bělmo" které má normálně modré. Druhé oko je v pořádku. Je to vidět, jen když otočí očíčkem do strany, jako když se koukne do boku.
Máte s tim někdo zkušenosti? Teď mám moc práce, tak se ptám jestli vše přeorganizovat a rychle mastit na vet, nebo je to třeba stravou? nějaký nedostatek něčeho?
Očičko je tedy normálně černé, jen ty kraje nejsou modré, ale krvavě rudé. Vyfotila bych to, ale nechci mu do toho blejskat
Láska je definovatelné, amortizované, periferické komplexum, kde v pseudoindividualistickém egocentru se vyvolává pocit, že šukat je boží

Obrázek
Jerryna
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: ZA DUHOVÝM MOSTEM:
Khajit z Mouseville /Pepíček/ 16.5 2009 - 1.8 2011 (05:45)
Šlupka z Utahraptor /Šuplíček/ 7.7.2011 - 8.10.2012 (15:10)
Ilian z LMG /Smyl Flek z Nohavic/28.6.2011 - 10.11.2012 (09:30)
Ildiko z LMG /Veverka z Bytíšky/28.6.2011 - 11.3.2013 (16:05)

Re: krvavě rudé "bělmo"

Příspěvekod Hayam » 24 kvě 2011 08:30

Možná podrážděné, nebo zánět? Nemám zkušenosti u potkana, ale u mně to tak bývá. Třeba alergie nebo zánět spojivek se tak u mně projevuje. Nejlepší to budeš mít, když si na veterinu zavoláš a poradíš se, jestli je to akutní, nebo jestli stačí, když se stavíš večer, nebo zítra ;)
Chovatelská stanice potkanů Al Gabal

Slušné holky jsou nejpozději v deset večer v posteli... a nejpozději o půlnoci doma.
Obrázek
Hayam
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Dámy
Desmeralda OdAdush, Calanthe al Gabal, Zsa Zsa (Zuzanka) Iletis, Elena al Gabal, Senay Iletis

Pánové
Ulk van Rattonia, Go-Go Juice (Džus) OdAdush, Bebešin Kaa

Na louce za Duhovým Mostem
Onyx, Opium a Hathsepsut z TazManie, Paní Myšová ze skládky, Daky a Padma Potassium of Navel, Prisca Iletis, Limousine of Nippyland, Damon von Percy, Ashanti of Ratwood, Anténka OdAdush, Amrit al Gabal, Tonička van Rattonia, Chio Sunny Rat
Chovatelská stanice: Al Gabal

Zpět na Oči, uši, zuby