Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Očička

Problémy s očima, zánět středního ucha, vypadnutý zub atd.

Očička

Příspěvekod Meggie16 » 15 bře 2017 01:33

Dobry den, mam otazku. Dnes jsme si s pritelem brali potkanka od jedne chovatelky, oba dva jsme naprosti lajci a je to nas prvni potkanek a proto se mozna pro nekoho hloupe ptam ale nerad bych neco zanedbal. Holcicku jsme si prevzali a pojmenovali meggie. Cestovala s nama v cestovce az domu kde na ni cekala pripravena klec. Mala byla v klidu, spinkala vzdy se jen z pelisku vysla napit, napapat, vykakat a pak zase spinkat, ale kdyz se trosku probudila hned jsem se toho rozhodl vyuzit. Dal jsem ji pamlsek na cez jsem si ji i vzal do ruky a hladil ji. Trosku se bala ale po chvilince me hned zacala lizat prst a oznackovala si me ale pritom jsem si vsim ze jedno ocicko ma furt privrene, predtim sem to prisuzoval rozespani, ale tohle uz byla delsi chvile. Meggie byla narozena 11.2 dnes je uz 15.3 a docetl jsem se ze potkanci by meli mit otevrene ocicka uz od 14 dnu.. Nevim zda-li jsou ty informace pravdive, ale jak jiz jsem zminil mam o ni strach a chci aby se mela dobre.. Napadlo me jeste jestli si na nem treba nespala a nema to jen olezele. Snad nekdo poradi co by to mohlo byt, prinejhorsim zajdeme rano k veterinarovi, predem dekuji za vsechny odpovedi :(
Meggie16
Růžovka
Růžovka

Re: Očička

Příspěvekod nevi » 15 bře 2017 09:32

Tipuji nějaké poranění nebo zánět spojivek, co vám řekl veterinář?
Mimina mají dětské háčky na drápcích, zeptejte se na to veterináře a nechte případně ostříhat.

Jestli chceš, aby se měla dobře, určitě víš, že by neměla být sama. :)
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Zpět na Oči, uši, zuby