Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Šupinatý/špinavý ocas

Od svrabu, přes plísně, flíčky na kůži atd.

Re: Šupinatý/špinavý ocas

Příspěvekod ErumyRuby » 17 říj 2013 08:57

Fakt? Já jsem myslela že je to normální. Mě to dělaj obě. Hlavně se teda čistí navzájem, taky jsou hezky čisťoučký obě dvě:-)
"Chci říct, že mám přerušovanej spánek. Ale jestli nadávám jen na tohle, pak jsem na tom skvěle."
ErumyRuby
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ariadna, Arwen, Rosie Beris

Re: Šupinatý/špinavý ocas

Příspěvekod Elerían » 23 říj 2013 08:41

Haha, moji chalani si nikdy chvosty neumývajú! :D A tak to aj vždy vypadalo, hnusné žlto-oranžové šupináče... :-/ ALE! Čo naozaj pomohlo, nebolo žiadne umývanie ani zoškrabovanie, ale zmena stravy - menej živočíšnych bielkovín (a bielkovín celkovo). Už po týždni-dvoch vidno zmenu, chvosty sú hladšie a čistejšie (rovnako aj srsť je menej mastná). Ono to proste súvisí hodne so stravou a hormónmi...
Elerían
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Caledon van Rattenburg ("Cali", narodený 28.11.2012, samec, ruský modrý, štandard, self, hyperaktívne lízatko)
Český ráj van Rattenburg ("Cid", narodený 28.11.2012, samec, čierny, štandard, self, tlstý škrabkomaznák)
Armadillo Cambodia's Spirit ("Armi", narodený 5.5.2014, samec, BES, dumbo, berkshire, malý miláčik)

The High Priestess of Rat Spirit ("Leela", narodená 20.7.2013, samica, čierna, štandard, self, hysterická tryskomyš)
The Chariot of Rat Spirit ("Phoebe", narodená 20.7.2013, samica, aguti, rex, self, maličký maznáčik)
Querinda Od Pekelného Strážce ("Queri", narodená 2.8., samica, čierna, štandard, self, mrštná siláčka)

Předchozí

Zpět na Kožní problémy