Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

bublave dychani?

Vrkání, pískání, pčíkání, zápal plic, nachlazení atd.

bublave dychani?

Příspěvekod culin » 08 led 2011 21:38

predem se omlouvam za novy tema nicmene co sem precetl tak sem nepoznal priznak,ja vim /slysim priznak ale co to je nevim,tak nevim kde to hledat,momentalne zrovna ted ze nase nejstarsi holka (9-12 mesicu)ma takove "bublave dychani" jako kdyz dychate pres hlen v nosu tak takovy zvuk to ma,kdyz je v klidu tak ani ne ale jakmile se vice rozdycha je to slyset az moc... nas veterinar ma az od pondelka,takze da se delat neco predem?co to je?je to vazne?
edit z cumaku neni videt ze by ji neco teklo....nebo spis ze zda ze je akovy vlhci ale to maj tak od oka vsechny
edit edit jeste bych dodal,dnes dostaly potkani misto asanu zpet peletky,, a taky byli prehozeni mezi klukama tedyjsou holky u kluku a naopak,ale dovcera sem si jist ze nemela zadny problema ani jeden potkan nepšika a ani ona nepsika,jen tak bublave dycha,,, dnes byli asi 15 az 20minut ve vyvetrany mistnosti v prepravce a nezda se mi ze by to bylo z toho kdyz s fuzzem neni nic....
Obrázek
culin
Skákavka
Skákavka

Re: bublave dychani?

Příspěvekod culin » 08 led 2011 22:26

tak ted uz nema s tim nosem vubec nic,ani hlubokem dychani,jak kdyby se mu udelal hlen v nosu a ten vydychal,,, neni to z ty podestylky? na spodku bylo docela dost prachu a nejak moc sem to neprebiral :roll:
Obrázek
culin
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod culin » 09 led 2011 10:50

tak pul noci zase bublal jak jej holky otravovali a honily po kleci......nikdo nevi jo?
Obrázek
culin
Skákavka
Skákavka

Příspěvekod ještěrkaa » 09 led 2011 12:26

Já nevím, podle mě to bude normální nachlazení, myslím, že to tvoje bublání je prostě to, co označujeme jako vrkání, dej jí do napáječky čaj, do něho jitrocelový sirup a pokud se to nezlepší, tak na veterinu
Obrázek
ještěrkaa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Píďalka od Mati
Dekadence Al Gabal
Adélka z Mures Nobles

V sýrovém nebíčku:(
Josefínka von Zverimex (říjen 2008 - 2.6.2010)
Maruška (Copie) z Foobie (11.1.2009 - 11.3.2011)
Julinka (listopad 2008 - 21.12.2011)
Eliška (Aurelie) z Ngvadi (2.10.2009 - 12.3.2012)
Kája Zpodkurníku
Striko Fester alias Fesťa z VFU
Dášenka z Caldery
Bobinka (Aube) z Ngvadi

Příspěvekod culin » 09 led 2011 17:56

vrkani ja nevim pravdepodobne to bude jak rikas,pripomina mi to dychani pres ucpany nos.... pokud nejakej mod o to tady zakopne tak at to tedy prosim presune k "ryme" dekuji,pokud by nekdo mel co dodat byli bychom radi....
Obrázek
culin
Skákavka
Skákavka

Zpět na Problémy s dýchacími cestami