Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Welcome to the cage

Ukažte jaký "zámek" mají vaši potkánci.

Welcome to the cage

Příspěvekod Lexikon » 08 říj 2012 22:04

Ahoj,
mno tak jsem se i já rozhodl sem hodit pár fotek mý klece. Tak trochu z toho důvodu, že mi přijde že všechny klece co tu vidím jsou o třídu lepší, nicméně sám moc nevím jak holkám ten prostor nějak zpříjemnit. Pro info, rozměry klece jsou: 97x50x47, cca.

Chci tam holkám udělat ještě jeden takovej lanovej můstek přibližně od jedný hamaky na straně u pítka, ke vzdálenějšímu uzlu toho barevnýho lana.. Ale už kolikrát jsem přemýšlel co bych udělal jinak, a přijdu si tak trochu že moc přemejšlím a nakonec z toho nic nevyleze... Tak svým způsobem bych chtěl poprosit, jestli někoho napadá sebejdnodušší upgrade, tak sem s ním.

Nad patrem jsem samozřejmě taky uvažoval, ale upřímně mě moc nenapadlo jak ho doma skonstruovat a jak ho tam pak připevnit... No nicméně pusťte se do mě, čím víc kritiky, tím víc si odnesu... :smi:
PS: klec jsem dostal, nebylo na výběr za tak hezkou cenu jednoho panáku... Takže proto mám klec pro fretku, činčilu bo pro co to vlastně je...

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Lexikon
Růžovka
Růžovka

Re: Welcome to the cage

Příspěvekod goldie » 08 říj 2012 22:16

taková dvířka by se mi hodila :)) patra prodávají umělohmotná namontovatelná do klece, taky jsem nad ním uvažovala - http://www.pet-food.cz/doplnky-a-prislu ... 57200.html určitě ho najdeš i levněji... Jinak se mi ještě líbil nápad vyrobení pater z takové té desky na modelínu - v nějakém vláknu o patrech jsem to četla :)

To lano, které tam máš, to je taková ta hračka pro psy ze zveráče? Docela se mi líbí, vypadá líp než ten provaz co jsem koupila v sekci pro papoušky :)))
Potkaní slečny Dumbínka, Barbucha, Kiwi a Endynka.
Sbohem a mnoho piškotků za Duhovým mostem Emylko, Lízinko, C#inko, Metinko, Mininko, Eowyn, Liči, Delphi, Papájo, Arwen a Sumínko...
goldie
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Lexikon » 08 říj 2012 22:25

Je to z obi, ale jinak ano, hryzací lano pro psy... :-)
Lexikon
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Zzuzka612 » 09 říj 2012 18:29

To je klec pro králíka... Délka a hloubka úžasná, ale ta vejška je na můj vkus málo, nemůžou šplhat a to oni tak rádi. Dát tam patro tak se pod nim a na něm budou pomalu plazit aby se vešly a nějak líp to vybavit pro spestření ani pořádně nejde. :(
Zuzka a její zvěřinec.
Zzuzka612
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod Lexikon » 09 říj 2012 19:58

No já holky nezavírám pokud jsem doma, takže se můžou prohánět po pokoji aspoň.. šplhaj na poličky apod. dneska jsem jim přikoupil kolečko na běhání, ať tam na pravý straně aspoň něco maj..
Naposledy upravil Lexikon dne 09 říj 2012 20:27, celkově upraveno 1
Lexikon
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Niki » 09 říj 2012 20:02

Tak kolečkem na běhání pro křečky tomu moc nepomůžeš, akorát si ublíží :|
Niki
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ava of Ratwood
Auxin of Ratwood

Příspěvekod Lexikon » 09 říj 2012 20:25

to je větší kolečko... pro velký hlodavce
Lexikon
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod womi » 09 říj 2012 22:14

ty poslyš, neprolezou ti mřížema? mají dost velké rozestupy
život není o počtu nadechnutí, ale o situacích, které dech berou

Šiju pelíšky na přání :-)
Obrázek
Obrázek
womi
Moderátor
Moderátor
Potkani: kluci <:3---- Sultán Sulejman Chán, Heimdall, Steve Rogers, Anthony Stark, Rüstem, Bruce Banner, Wade Wilson, Evan McGregor, Percival
holky <:3---- Celia, Fampyra, Filoména, Ayşe Hümâşah, Tülay, Mihrimah, Aygül, Ösgür Olivia, Urd Sigrún, Storm, Levodopa, Rogue, Natasha Romanoff, Čokoláda, Barbra Streissand, Katya
Chovatelská stanice: Womi's Rats

Příspěvekod Lexikon » 09 říj 2012 22:30

V původním stavu prolezly, ale většinu mříží maj vypletenou drátem. Kromě vršku, tam mám desky dřevěný, takže ne, neprolezou :-) Ale stálo mě to dost nervů.
Lexikon
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Kukla » 10 říj 2012 08:16

Asi bych pověšela strop ještě několika hamakama, tím vlastně vznikne něco jako "horní patro". Jinak já mám v kleci např. kyblíček od štuku zavěšenej na stropě, vycpanej skartovaným papírem, je to oblíbený hnízdo a do takovýhe prostorný klece by se nějakej nižší určitě umístit dal. A co nějaký tlustější větve? Uznávám, že při čištění s nima není moc zábavy, ale jinak myši je mají rády, šplahjí po nich, hlodají je a navíc si při pohybu po nich brousí drápky, což je k nezaplacení ;)
Kukla
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Hany Pinponka, Constance Šuprdlík a Šusta

Navždy nás opustily:
Bedříšek (Ekkaté)
Babetka Moped (Eruda)
Mája Rosenheim

Příspěvekod Lexikon » 10 říj 2012 19:41

No já jsem větev už měl, ale holky jí totál ignorovaly... Tak jsem na broušení dal ty kameny, nevěřil jsem tomu lae funguje to. A teda ten kyblík je dobrej nápad, Něco takovýho bych udělat moh, jinak přesně jak říkáš, plánuju dodělat celý patro tímhle provazovým stylem no. :-)
Lexikon
Růžovka
Růžovka

Příspěvekod Lexikon » 13 říj 2012 23:59

Tak dneska jsem zas vylepšil holkám "výběh" a Popelka se hned byla kouknout :-)

Obrázek

Obrázek

Jinak pro info klec je dole pod těma deskama :-D Je to sice v podstatě mimo klec, ale pokud jsme doma tak holky maj otevřený dvířka a můžou tam volně běhat.
Lexikon
Růžovka
Růžovka

Zpět na Naše klece