Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Domeček Debbie a Coly

Ukažte jaký "zámek" mají vaši potkánci.

Domeček Debbie a Coly

Příspěvekod MiniRose » 09 zář 2012 23:11

Ahoj všichni :), sem tu nová, ale potkánky chovám už cca 6 let :). Předevčírem sem si přivezla dvě nové potkaní slečny a narazila na toto forum :). Rozhodla jsem se sem dát fotky jejich domečku a doufám, že se Vám bude líbit a třeba mi i poradíte nějakou novou supr věc do klece :). Vůbec netuším jak se sem dávají fotky tak Vám sem dám odkaz na stránky, které jsem založila aby byla chovatelka stále informovaná o životě holčiček :). Bohužel se mi seká počítač tak nedám odkaz přímo na fotky klece. Moc toho na stránkách zatím není a proto stačí sjet níže a tam to najdete :).
http://colaanddebbie.blog.cz/
MiniRose
Růžovka
Růžovka
Potkani: Mám dvě potkaní slečny které se jmenují Cola a Debbie :). Obe jsou z chovatelské stanice Momins Of Opatov.

Re: Domeček Debbie a Coly

Příspěvekod Luczinda » 12 zář 2012 19:01

Ahoj! Klícku máš pěkně vybavenou :up: jen jestli dobře vidím, tak na jednom patře máš seno?? Seno pro potkany opravdu není a taky z něj můžou mít lehko svrab či jiné breberky v kožíšku.. jinak určitě bych plánovala větší klícku pro holky, protože ta hloubka 27cm je opravdu málo, nejméně by mělo být 30cm, navíc holky jsou aktivnější, ale líbí s mi jak si ji hezky vybavila :) a jinak to dřevěný vybavení ti bude brzy smrdět od moči - taky záleží na holkách, ale opravdu málokomu vydrží dřevěné vybavení bez zápachu.. to bych nahradila plastovým - z něho to jde v pohodě setřít atak
Obrázek
Potkaní gang - Kosí bratři Jasmínek s Vilíkem, kudrnáč Fousek, šampión Sajmonek, strašpytel Leslie, Střelené mimino Theodor alias žabák, "spiderman" Eliot, bratři - kanálníček Salomon a černoušek Sjurd, benjamínek Casper ♥

Za duhovým mostem - nejvěrnější kamarádi Vendelínek, (Mandarin's) Jurášek, Oliver Iletis, Kulíšek Iletis, Púík Iletis ♥
Luczinda
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Vilík (Jiglypuff) od Krisicy ♥
Jasmínek od Krisicy ♥
Simon von Percy ♥
Fousek Iletis
Leslie Iletis ♥
Theodor Iletis ♥
Eliot von Percy ♥
Sjurd Mouseville ♥
Salomon Mouseville ♥
Casper Iletis ♥

za duhovým mostem :'( :
† Vendelínek ♥
† Mandarin's Jurášek ♥
† Oliver Iletis ♥
† Kulíšek Iletis ♥
† Púík Iletis ♥

Příspěvekod MiniRose » 12 zář 2012 21:55

Moc děkuji za pochvalu :). Plánuji jim dát ještě jeden hamáček pod horní patro, ale nemám ráda moc přeplácané věci tak uvidím :). Dala jsem jim tam kousek sena, ale netušila sem, že z toh o můžou mít takové problémy. Děkuju za radu :). Měly tam, ale jenom asi šest stébel, které zachvilku vyhodily tak snad se nic nestalo :). Klec plánuji určitě větší :). Zatím holky běhají o po poličce, kterou tam mají a po přilehlých věcech, ale dál jsem je zatím nepustila :). Dřevěná patra jsou potažena ubrusem a měla jsem je už u minulých potkánků a při pravidelném otírání nic nesmrdělo tak doufám, že u toho zůstaneme :). Domeček v přízemí začaly už trochu papat tak asi dlouho nevydrží tudíž se smradu nebojím :).
MiniRose
Růžovka
Růžovka
Potkani: Mám dvě potkaní slečny které se jmenují Cola a Debbie :). Obe jsou z chovatelské stanice Momins Of Opatov.

Příspěvekod PxNxDx » 13 zář 2012 11:53

klícka je fakt malá, ale pokud ji máš jne dočasně :smi: vypabená je fakt pěkně :up:
Fretka není zvířátko, to je životní styl a pro potkana to platí taky!
PxNxDx
Moderátor
Moderátor
Potkani: Bahati von aukro + 27.10.2011
Bahari von aukro + 28.6.2011
Mumbai z jeskyně + 28.12.2011

Zpět na Naše klece