Oznámení

V případě problémů s přihlášením pište na mail potkani.forum@gmail.com
Adresa NENÍ určená pro dotazy ohledně potkanů.

Nová klec kuřimského tria

Ukažte jaký "zámek" mají vaši potkánci.

Re: Nová klec kuřimského tria

Příspěvekod verciiica » 17 úno 2012 16:45

Dneska se u nás přestavovalo....hnedka jsem tam šoupla některý nově našitý věci...
Obrázek

Kostička a sputnik...
Obrázek

Rožek klece s visícím hamáčkem
Obrázek

Spodní část vpravo
Obrázek

A spodek vlevo se schovaným rohovým pelechem a Taruškou :)
Obrázek

A než jsem stihla dojít pro foťák(asi tak 3 minuty),tak ty potvory napáchaly škodu :D
Obrázek

Už jenom musím počkat na ten fialovo růžovej sputnik a sehnat růžovej záchůdek a jsme komplet sladění :D

A jenom na okraj, klec našeho Freďounka :loveit:
Obrázek
verciiica
Velký potkan
Velký potkan
Potkani: Ira of Lavan
Aida
Tara

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 17 úno 2012 17:10

Úžasnokrásnost toto. :love: :up: :up: :up:
Fredíček. :loveit:
Potkani jsou má zenová zahrada.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Obrázek Za nahotu se nestydíme! Obrázek
Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod nevi » 17 úno 2012 17:30

nádhera :-)
nevi
Moderátor
Moderátor
Potkani: Gigi & Strakatice & Béďa & Míša & Lauri & Veli & Fridtjof

Příspěvekod verciiica » 17 úno 2012 20:37

díky holky :)
verciiica
Velký potkan
Velký potkan
Aida
Tara

Příspěvekod chesterfield » 18 úno 2012 08:03

to je krása nesmírná - tady začíná revoluce za lepší hamaky
mám: jarní unavu po ní přijde letní letargie, podzimní nostalgie a zimní deprese

Všichni moji mrtví - krouží nade mnou. Ochraňují mne, pomáhají mi. Chtějí abych byla šťastná.
Jak můžu být šťastná když nejsem s nima, ale jenom oni se mnou?
chesterfield
Bááááááásník
Bááááááásník
Potkani: Dámy:
Nelinka, Andromeda
Parta: Smrček, Vočko, Lefík, Romboló
Raubíři: Zipík, Hugo Boss, Rokforek
Mazlík a Uzlík

Za duhovýhový mostem: Chesterfield, Myška, Xantypa,Krteček, Krasotinka, Zanzibára, Smetánek,Medík, Rexik, Standa, Kominíček, Hasso, Pišta, Kofik, James, Havlínka, Popeluška, Jurášek, Princezna Julinka, Špagetka ze Žižkova, Adoptíci: Kápo, Ratík, Remy, Pekelníček Břicháček, Frabbi-Krabbi od NIFL, Kishka Myška od Johanky, Design of Navel,Siegfried von Krčwald, Plašík, Hanibal, Malachit, Zkoumáček, Hopkýsek, Štaflík Kulifuč, Ignác Polníček od Nergity, potomek Břicháčka Leonhard Havel von Chumladlo, Nutella,Ovečka,Hóka Havel von Chumladlo, Despero
Kulíšek Armand al Gabal, Hussein Bolt
Eli Vačice, Klubíčko,Fantom Opery samotář, Havelčata - Pacík, Tortelini,
Belgarat od Womi, Malenka, Francesca, Fujtajblík, Akátek
Horůrky Aslana a Xanetie, Womi, Dizzi Myšutka
Havelče Chvostík, Zeus od Womi, Zoufálek Erion, Balú,
Margin-Gin Havelčata Vřeténko, Kolínko a Ravioli

Příspěvekod Niki » 21 úno 2012 14:34

Krásné... :up: Takové hodně členité, určitě se tam nenudí, co? :)
Niki
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ava of Ratwood
Auxin of Ratwood

Příspěvekod Haslerka » 21 úno 2012 15:19

verciiica píše:holky super :yahoo: ,akorát Luci nevíš,jestli tam dávala ještě základ pod to? Mám to v plánu,Okapol Primer (lehké kovy) nebo Balakryl Antikor (ocel) a teď nevím kterej,ale to už mi snad prodavačka poradí...Jinak ta modrá je fakt pěkná,třeba mají i růůůžovou :loveit: A mám v plánu to nanášet takovou tou pistolí stříkací,teda spíš to nechám na přítelovi :D a snad mi ta plechovka bude taky stačit.

bacha, tyhle podkladovky většinou nebyvaji vhodné kvůli toxicitě, určitě neber podkladovku, která nemá atest na dětské hračky - a nevím, jestli nějaká taková je.
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 21 úno 2012 15:21

Ten balakryl uni mat 2045 má atest na hračky a potraviny.
Za Duhovým mostem čeká Borůvka , Edoušek , Normíček , Kuřátko , Gaťkoušek , Spoček , Snuffík , Gizmíček , Gustíček , Roníček, Bubáček , Ylbínek, Ingrýšek , Dibi , Šibi , Bibi , Bubla, Aldík, Minnie, Černoprdelnice , Madlenka , Olinka .

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa
Potkani: Za Duhovým mostem čeká Borůvka, Edoušek, Normíček, Kuřátko, Gaťkoušek, Spoček, Ňaffinka, Gizmíček, Gustíček, Roníček, Bubáček, Ylbínek, Ingrýšek, Dibi, Šibi, Bibi, Alda, Bubla, Minnie, Černoprdelnice, Madlenka a Olinka.

Příspěvekod Haslerka » 21 úno 2012 15:50

ano, balakryl ano, to je jasné, já mluvím o podkladové barvě.
Moje parta Osmyšáků
Neber život příliš vážně,
stejně z něj nevyvázneš živý...
Haslerka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Vzpomínáme: Moby, Dick, Delli, Sushi, Joelle, Kyra, Tkanička, Sůva, Tarantule, Uzlenka, Bešerka, Jezinka, Sluníčko, Limetka, Rozárka, Beruška, Usáma Bezkulek, Pohádka, Čéňa, Esterka, Hadimrška, Nutriční Hodnota, Márinka, Linda, Kokoska
Chovatelská stanice: ex CHS Ze Země Nezemě

Příspěvekod Krysa Vasilisa » 21 úno 2012 15:51

Aha, to je něco jinýho. :oops:

Krysa Vasilisa
Aukční krysa
Aukční krysa

Příspěvekod verciiica » 21 úno 2012 19:14

Haš,samozřejmě ,že jsem si to zjišťovala :) Tady citace z bezpečnostního listu nebo certifikátu Balakrylu Antikoru přímo staženého ze stránek balakrylu(pokud má někdo zájem,pošlu celé )
Osvědčení státní zkušebny:
Splňuje technické požadavky pro použití jako stavební výrobek - je certifikován podle zákona č. 22/1997 Sb. Zkušebna ČD pro povrchové úpravy souhlasí s použitím barvy jednovrstvé antikorozní V 2026 (v odstínech RAL 7005, RAL 9005, RAL 8012) pro nátěry železničních kolejových vozidel. V roce 1997 získal osvědčení pro použití na hračky podle evropské normy EN 71.

A tady to samé ,ale Okapol Primer :)
Osvědčení státní zkušebny:
Splňuje technické požadavky pro použití jako stavební výrobek - je certifikován podle zákona č. 22/1997 Sb. V roce 2001 získal osvědčení pro použití na hračky podle evropské normy EN 71.

tak edit: vyhrál ten Okapol kvůli tomuhle
Barva základní na pozinkované plechy a lehké kovy

Použití:
Antikorozní barva na nové i zoxidované pozinkované plechy a lehké kovy, např. střechy, okapové žlaby, roury a jiné klempířské výrobky. Barvu lze aplikovat jako základní nebo v dostatečné tloušťce jako konečný nátěr.

Vlastnosti nátěru:
- i na čerstvý pozinkovaný plech
- antikorozní vlastnosti
- neobsahuje toxické sloučeniny těžkých kovů
- je pružný a vlivem roztažnosti plechů nepraská ani se neodlupuje
- rychle zasychá, má výbornou přilnavost a kryvost

... super,zítra jdu nakupovat barvy,akorát holky budou muset přebýt nějakou chvíli než to poschne v menší kleci.... :zip:
verciiica
Velký potkan
Velký potkan
Aida
Tara

Příspěvekod lju.lju » 21 kvě 2016 13:07

Ahojky ještě se připojím k těm nátěrům klece. Našla jsem další barvu na kov a dřevo, co by mohla i držet :-)
http://www.colorlak.cz/s2013
" ... • barva SU2013 vyhovuje pro nátěry výrobků a ploch, které přicházejí
do nepřímého styku s poživatinami, krmivy a pitnou vodou. ... "

myslíte, že by to mohlo vyhovovat potkaním náletům? :-D
lju.lju
Skákavka
Skákavka
Potkani: Ursi, Blitz, Ruby, Maugli, Baalu, Lilith, papírovky od Womi Elify a Elicia, alias Sára a Sofie :-)

Příspěvekod VOTA » 21 kvě 2016 14:51

lju.lju píše:vyhovuje pro nátěry výrobků a ploch, které přicházejí do nepřímého styku s poživatinami, krmivy a pitnou vodou. ... "

No ja mám vzdycky problem, rozlisit, co je vhodne, a co ne.. tim pro neprimy styk mysli, ze primy styk nevyhovuje?.. coz by se rovnalo okusuji klec, tak to nevyhovuje? - teda tak to chapu ja, ale jak rikam plno takto psanych veci pochopim spatne, takze radeji se ridit duveryhodnejsim zdrjem nez mnou :lol:
Obrázek
VOTA
Malý potkan
Malý potkan
Potkani: Holky: Casey, Joe Jared Jane, Johny, Sebastien, Alex, Daisy, Stormy, Black Cherry, Kessy, Amy, Shira, Yuki
Kluci: Hei, Ricky, Crash, Ash, Ikuto, Yoru, Ichiru, Gray, Stiles, Shadow, Sinister, Seth
Chovatelská stanice: -

Příspěvekod lju.lju » 21 kvě 2016 16:40

Podle me to spíš znamená, že tím jde natřít třeba plot, kterej chrání proti utíkaní například ovcí.. (třeba!)
ale koryto jim tím natřít by se asi nedalo ... Je pravda, že tam není, že je to vhodné na hračky a tak :-(
otázkou je ... klec taky slouží k zabránění úniku potkanů, ale ty hovádka se prostě snažej dostat ven ... :-/ grrr...
lju.lju
Skákavka
Skákavka
Potkani: Ursi, Blitz, Ruby, Maugli, Baalu, Lilith, papírovky od Womi Elify a Elicia, alias Sára a Sofie :-)

Příspěvekod lju.lju » 22 kvě 2016 07:31

Možná mám asi vybráno. Mělo by to být vhodné na dětské hračky, a odolné proti nárazu a oděru. http://www.hornbach.cz/shop/Akrylatovy- ... rtikl.html
Co vy na to? :-)
Mimochodem, je potřeba vlastně natírat hnedka novou klec? Spíš mne napadlo, jestli to na těch nových mřížích bude vůbec držet ...
lju.lju
Skákavka
Skákavka

PředchozíDalší

Zpět na Naše klece